Şimdi Ara

Turkcell Faturasız: Yıldız Paket 19TL'ye HerYöne 400 dakika +2000 SMS (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
107.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 5 aydir bu paketteyim ancak simdi gordumki internette yildiz paketin sayfasinda hem fiyat yukselmis hem de sms kaldirilmis bu olay beni etkiler mi yani obur ay paketim yenilendiginde sadece her yone dakika mi gelecek? Yoksa sadece yeni kayit yaptiranlar icin mi bu sadece 400 dakika olayi?

EDIT: Bizi etkilemiyormus sadece yeni gelenler icin gecerliymis, rahatca kullanmaya devam edebilir herkes.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTuesday -- 12 Ağustos 2012; 16:01:35 >
  • Turkcell yine milleti enayi yerine koymuş. Çakallıkta TTNET ile yarışır.
  • Bugün Turkcell'den yeni hat + bu tarifeye geçmiş bulunmaktayım. Şu an bir problem yok.
  • 2012 yılında temmuz ayında sanırım babama 19 tl'ye 400 dakika + 2000 sms yıldız paket almıştık .
    Sanki 1 yıl geçerlilik süresi vardı diye hatırlıyorum doğru mudur şimdiki yıldız paketin sitesine girdiğimde yenilenmiş eski bilgileri bulamadım.

Eğer temmuzda bu paket bitecekse yeni düşündüğümüz bi paket var ona geçmeyi düşünüyoruz.
  • Arkadaşlar bende tcell var bi de yıldız paket alcam 19 tl heryöne 400 dk ve 2000 sms den aldıktan sonra kaç yıl bu ücretlendirmeyle bu şekilde devam ediyor bilgisi olan var mı şimdiden teşekkürler spartacusda bitti kötü oldu dmi ya :)
  • Yıldız19 Tarifesi için Avea dan Turkcell e geçtim ve hattı oğluma devrettim. Oğlum yıldız 19 paketine geçmek istediğinde , sen bu tarifeden yararlanamazsın diyorlar, sebep dediğinde ise artık Yıldız 19 tarifesine geçme koşoulları ortadan kalkıyormuş.
    Saçmalııııııııııııııııııııııııııııık. Bu ne biçim Anlayış.
  • arkadaşlar ben bu pakedi iptal edemiyorum ne siteden nede IPTAL YILDIZ 19 yazarak ne yapmam gerekiyor
  • 2222 ye gonder hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gönderdim ama metin hatalı diyor
  • Arkadaşlar numara taşımayla birlikte bu paketi almak istiyorum ancak bununla birlikte internete de ihtiyacım var. Yeni müşterilere sunulan bir ek paket gibi birşey var mı acaba? Veya bir açıktan yararlanarak alınabilen bir paket vs. var mıdır? 500mb veya 1gb olabilir. Eğer yoksa mecbur ben yaptım 500'e geçicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar numara taşımayla birlikte bu paketi almak istiyorum ancak bununla birlikte internete de ihtiyacım var. Yeni müşterilere sunulan bir ek paket gibi birşey var mı acaba? Veya bir açıktan yararlanarak alınabilen bir paket vs. var mıdır? 500mb veya 1gb olabilir. Eğer yoksa mecbur ben yaptım 500'e geçicem.

Yeni abonelere ayda 12 liraya 1gb kampanyası var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar numara taşımayla birlikte bu paketi almak istiyorum ancak bununla birlikte internete de ihtiyacım var. Yeni müşterilere sunulan bir ek paket gibi birşey var mı acaba? Veya bir açıktan yararlanarak alınabilen bir paket vs. var mıdır? 500mb veya 1gb olabilir. Eğer yoksa mecbur ben yaptım 500'e geçicem.

Yeni abonelere ayda 12 liraya 1gb kampanyası var

Bahsettiğiniz kampanya bu mudur? Eğer buysa 6 ay turkcellli olma şartı aranıyormuş.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/6-ay-indirimli-1GB-internet-paketi.aspx

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.