Şimdi Ara

BENEXOL B12 Kullanan varmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
28.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    21 yaşında üniversite öğrencisiyim. Şikayetim İse Unutkanlık ve yorgunluk bazıları kollarımı kaldıramıyorum. Ama unutkanlık çok zor oluyor. Dersler var sınavlar var çalıştığım halde bildiğim şeyi bir veya 2 saat sonra unutuyorum. Okuldaki Hocalarla konuştum bana BENEXOL B12 önerdiler. Sordum bazı arkadaşlarda kullanıyormuş unutkanlık için Günde 2 tane alıyorlarmış sağlıklımı !!

Kullanan Arkadaşlar Varmı Bunun için doktorada gidecem

Unutkanlık ve Vücut Direncini arttıran Bir ilaç varmı bildiğiniz doktora söylerim.. Belki o ilacı yazar...?

• Aaradan fazla zaman geçmiş ama bence önemli bir konu

B12 b vitamini grubunda ama idrarla atılmaz cigerde depolanır. Diğer b vitaminler suda eridikleri için idrarla atılır.

Tek başına kullanıldığında etkisi fazla olmaz b1 b6 ile kullanılması daha yararlıdır.

Sadece kan testi ile b12 eksikliği veya fazlalığı tespiti yeterdizdir idrar testindede b12 testi gereklidir her iki test arasında kıyaslama yapılan bir metod vardır. Mikrobiyoloji ve endokrin doktorları bu kıyaslamayı iyi yapar

B12 vitaminin fazlası b12 vitamini etkisizleştirebilir ama fazlasını 1-2 tabletle almış olmazsınız 3 ve >3 fazla olabilir belirtiler çoksa 2 ortaysa 1 alabilirsiniz bunu alırken yediğiniz organik yiyeceklerin b vitamini içerebileceğini göz ardı etmeyin.

B vitamini alırken e vitamini alabilirsiniz diğer vitaminleri mide haplarını antibiyotikleri ve çeşitli bazı ilaçları kullanmamaya çalışın, çok zorunluysa aynı vakitlerde almayın

İnsanlık için tüm vitaminler önemlidir ancak b vitamini ve e vitamini bir farklıdır güncel alınması önemlidir.

Etçi veya otçu :) farketmez herkes ihtiyacınca almalı eksiklik belirtileride tedavi belirtileride 1-3 ayda kendini gösterir sürekli kullanmayın 6 ay kullanın 6 ay ara verin sürekli kollanıyorsanız. Doktorda danışmanız en iyisi :)

Ayrıca bakabilirsiniz.

http://kanhastaliklari.net/icerik.php?id=127&alt_id=199

Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi testoni -- 27 Mart 2015; 21:19:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun benexol hakkında bir blog var umarım yardımcı olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.