Şimdi Ara

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.371
Cevap
6
Favori
53.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ze_alias

selamlar 301.24 beta sürücüsünü nerden indirdiniz?

Nvidia'nın sitesinde mevcut. Link
  • quote:

Orijinalden alıntı: ze_alias

selamlar 301.24 beta sürücüsünü nerden indirdiniz?

Bir önceki sayfada link paylaşmıştım...
  • The witcher 2 oynayan varmı arkadaşlar,bu oyunu bilgisayarı kasmasi içinmi yapmişlar ne bu böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmer_55

The witcher 2 oynayan varmı arkadaşlar,bu oyunu bilgisayarı kasmasi içinmi yapmişlar ne bu böyle.

the witcher 2; notebook'lara uygun bir oyun değil. en iyi kartlar bile akıcı oyun deneyimi ve bekleneni veremiyor kaldıki gt 635m'de akıcılık için medium-low açmak gerekir herşeyi kapatıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisgucuk

quote:

Orijinalden alıntı: kajmer_55

The witcher 2 oynayan varmı arkadaşlar,bu oyunu bilgisayarı kasmasi içinmi yapmişlar ne bu böyle.

the witcher 2; notebook'lara uygun bir oyun değil. en iyi kartlar bile akıcı oyun deneyimi ve bekleneni veremiyor kaldıki gt 635m'de akıcılık için medium-low açmak gerekir herşeyi kapatıp

Vaybe GTX580m bile ultrada 9 fps aliyomuş.Biz gt 635mden bahsediyoz

• quote:

Orijinalden alıntı: aligulcan7

arkadaslar battery calibration ne işe yarar?

yokmu bilgisi olan?
  • quote:

quote:

yokmu bilgisi olan?

batarya ömrünü uzatmak için bataryayi doldurur boşaltır . Müsait bir zaman diliminde çalıştır bende 2 saate yakın sürmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

quote:

quote:

yokmu bilgisi olan?

batarya ömrünü uzatmak için bataryayi doldurur boşaltır . Müsait bir zaman diliminde çalıştır bende 2 saate yakın sürmüştü.

eyvallah
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yokmu bilgisi olan?

eyvallah

önemli değil dostum .

• quote:

Orijinalden alıntı: LastJoker

Bende bu seride bi laptop almayı düşünüyorum ama açıkcası fazla acelem de yok. Oyun amaçlı kullanıcam ama en aşağı 3-4 sene götürsün istiyorum. Bütçem tam net değil 822 ve 802 modelleri arasından alırsam 802 yi alıcama ama 4 sene götürsün beni diye i7 almayıda düşünüyorum. 8gb ram i ve CPU benchmarkta nerdeyse i5'i ikiye katlıyan model. Oyun oynicak biri için i7 olması 4 sene götürtürmü? Ayrıca ısınmalar oluyo demiş çoğu kişi, i7 de de aynı sorun varmı? Ve en önemli nokta i7 2.200 civarlarında bi fiyata satılıyo, bu kadar para verip bu bilgisayarı almak ne kadar mantıklı? 1 veya 1 buçuk ay beklesem bu fiyata alabileceğim ivy bridgeli notebokların oyun performansı nasıl olur? yada sandy bridgeli daha yüksek performanslı grafik kartına sahip model bulabilirmiyim? Bekleyip başka bi markaya yönelmelimiyim bu fiyatlarda?En az 3-4 sneelik laptop istiyorum, yaza kadar vaktim var seçmek için...

Şimdiden teşekkürler :)

oyun içinse aradaki para farkı kadar fark yaratmaz i5 ile i7 farkı. Oyun için i7 gereksizdir. i7 render için olmazsa olmazdır. i7 i5'ten daha çok ısınır. 6gb ramde yeterli olur. Ama ben olmuşken iyisi olsun diyorsan orası sana kalmış. Vakitte acelen yoksa bekle en azından bir şey görürsün daha iyi neden bunu almadım demezsin. Ama ivy'ler geldiğinde bu modellerden az kalır, stok sıkıntısı çekebilirsin.

• Merhaba arkadaşlar yeni bir problemle daha karşı karşıyayım.

internette gezerken sayfayı aşağı yukarı yaptığımda laptop'un altından çık çık diye bir ses geliyor ve kulak tırmalıyor.Buna bir çare bulamazmıyız, neden yapar?
  • quote:

quote:

quote:

Bende bu seride bi laptop almayı düşünüyorum ama açıkcası fazla acelem de yok. Oyun amaçlı kullanıcam ama en aşağı 3-4 sene götürsün istiyorum. Bütçem tam net değil 822 ve 802 modelleri arasından alırsam 802 yi alıcama ama 4 sene götürsün beni diye i7 almayıda düşünüyorum. 8gb ram i ve CPU benchmarkta nerdeyse i5'i ikiye katlıyan model. Oyun oynicak biri için i7 olması 4 sene götürtürmü? Ayrıca ısınmalar oluyo demiş çoğu kişi, i7 de de aynı sorun varmı? Ve en önemli nokta i7 2.200 civarlarında bi fiyata satılıyo, bu kadar para verip bu bilgisayarı almak ne kadar mantıklı? 1 veya 1 buçuk ay beklesem bu fiyata alabileceğim ivy bridgeli notebokların oyun performansı nasıl olur? yada sandy bridgeli daha yüksek performanslı grafik kartına sahip model bulabilirmiyim? Bekleyip başka bi markaya yönelmelimiyim bu fiyatlarda?En az 3-4 sneelik laptop istiyorum, yaza kadar vaktim var seçmek için...

Şimdiden teşekkürler :)

oyun içinse aradaki para farkı kadar fark yaratmaz i5 ile i7 farkı. Oyun için i7 gereksizdir. i7 render için olmazsa olmazdır. i7 i5'ten daha çok ısınır. 6gb ramde yeterli olur. Ama ben olmuşken iyisi olsun diyorsan orası sana kalmış. Vakitte acelen yoksa bekle en azından bir şey görürsün daha iyi neden bunu almadım demezsin. Ama ivy'ler geldiğinde bu modellerden az kalır, stok sıkıntısı çekebilirsin.

Bu notebookların Full HD olması daha güçlü bi işlemci gerektirir gibi bi şüphe var içimde, yanlış bi düşünce mi bu?
    Bide Ivy lerin gelmesiyle benim bütçemde iyi işlemcili ama kotu grafik kartına sahip notebooklar kalır korkusu var. Madem oyun için GPU önemli Ivy için oyunumdan mahrum kalmıyım di mi :) Buda yanlış bi korku olabilir tabi...

full hd olması daha fazla işlem gücü gerektirmez, siz ne kullanıyorsanız bunda da onu kullanacaksınız. (winrar,google chrome,office,idm,visual studio vs vs.) ben video edit, renderle uğraşmıyorum diyorsanız i5 gayet uygun.

fiyatlandırma konusunda (benim kendi düşüncem) gene bir indirim yapacaklarını düşünmüyorum. Gene gtx560m-gtx660m gibi güçlü kartlar ivy işlemciyle güçlendirildiğinde 2750TL-3000TL altına inmez gibime geliyor.gene 2200 tl gibi bir fiyata gt555m denki kartlar olması akla yatkın geliyor. Ama tekrar diyim aceleniz yoksa bekleyin pişman olabilme şansınız var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisgucuk -- 8 Mayıs 2012; 1:15:23 >

• Bu makina yı kullanan arkadaşlar sorum olucak :

-Uzun süreli kullanımda bileklerimizin değdigi yerde kir meydana gelir notebooklarda , bileklerimizi koyduğumuz yeri nasıl temizliyorsunuz ?Aşınma oluyor mu?
    -Ekran temizliğini nasıl yapıyorsunuz?
    -Ben diyorum ki hazır ilk defa kaliteli ve sıfır bir laptop alıcam yanında oyun ve film için bir headset ve kaliteli bir mouse alayım diyorum ve araştırıyorum.Ve şu iki cihazı buldum , ne dersiniz değer mi?
    Kulaklıkhttp://forum.donanimhaber.com/m_57497840/tm.htm
    Farehttp://www.sanalmarketim.com/urun/af3903e234f76e6bc39cb0623d21330f/CYBORG-R.A.T.-5-Gaming-Mouse

Normalda mouse'a 15 tlyi bile çok gören biriyim ama bu mouse'un tasarımı ve sıradışı olması beni bile etkiledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose_Gökhan -- 9 Mayıs 2012; 1:15:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose_Gökhan

Bu makina yı kullanan arkadaşlar sorum olucak :

-Uzun süreli kullanımda bileklerimizin değdigi yerde kir meydana gelir notebooklarda , bileklerimizi koyduğumuz yeri nasıl temizliyorsunuz ?Aşınma oluyor mu?
    -Ben diyorum ki hazır ilk defa kaliteli ve sıfır bir laptop alıcam yanında oyun ve film için bir headset ve kaliteli bir mouse alayım diyorum ve araştırıyorum.Ve şu iki cihazı buldum , ne dersiniz değer mi?
    Farehttp://www.sanalmarketim.com/urun/af3903e234f76e6bc39cb0623d21330f/CYBORG-R.A.T.-5-Gaming-Mouse

Normalda mouse'a 15 tlyi bile çok gören biriyim ama bu mouse'un tasarımı ve sıradışı olması beni bile etkiledi

kulaklık sana kalmış. Hoşuna giderse al sağlam gözüküyor. Fakat aynı şeyleri fare için söyliyemiyecem, bu tip farelerin uzun kullanımda ergonomik olmadığını, eli doldurmadığından sıkıntı çıkartacağını düşünüyorum. (bu fareyi kullanmadım, belkide böyle değildir, bilgim yok, resme göre yorum yaptım) Ben fareyi sevemedim x7 devam

• quote:

dostum asus kullanmıyorsun ellerin değdiği yerde kir oluşmuyu . Rahat olabilirsin o konuda . Sen demesen hiç aklıma bile gelmicek. Aşınma falan ancak anahtarla falan kasten birşeyler yaparsan olur . Sert ve pürüzlü MEŞE gibi hah hayy :-) ekran temizliği için ufak bir set var yada yumuşak bir ipek falan ne bulursan onunla sil ben birke z bile silmedim . YETERI KADAR NAzARLIK yeri var zaten :-) Mause olarak bende x7 forever diyorum . 6 ayri dpi ayarı var . Ilk defa böyle güzel oyun oynadım ele mükemmel uyuyor .

• quote:

quote:

dostum asus kullanmıyorsun ellerin değdiği yerde kir oluşmuyu . Rahat olabilirsin o konuda . Sen demesen hiç aklıma bile gelmicek. Aşınma falan ancak anahtarla falan kasten birşeyler yaparsan olur . Sert ve pürüzlü MEŞE gibi hah hayy :-) ekran temizliği için ufak bir set var yada yumuşak bir ipek falan ne bulursan onunla sil ben birke z bile silmedim . YETERI KADAR NAzARLIK yeri var zaten :-) Mause olarak bende x7 forever diyorum . 6 ayri dpi ayarı var . Ilk defa böyle güzel oyun oynadım ele mükemmel uyuyor .

quote:

kulaklık sana kalmış. Hoşuna giderse al sağlam gözüküyor. Fakat aynı şeyleri fare için söyliyemiyecem, bu tip farelerin uzun kullanımda ergonomik olmadığını, eli doldurmadığından sıkıntı çıkartacağını düşünüyorum. (bu fareyi kullanmadım, belkide böyle değildir, bilgim yok, resme göre yorum yaptım) Ben fareyi sevemedim x7 devam

Kir yapmaması çok güzel bir olay.Benim acer sürekli kirleniyor.A4 mouseları da araşıtırıyım nasıl olsa daha zaman çok

• Arkadaşlar webcam'i çalışan var mı? MSI'ın kendi sitesinde bile webcam driver yok. Win 7 Ultimate 64 Bit kullanıyorum. Windows driverı otomatik de yüklemedi. Elinde x64 için MSI GE620DX-800XTR webcam driverı olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trserkan06

Arkadaşlar webcam'i çalışan var mı? MSI'ın kendi sitesinde bile webcam driver yok. Win 7 Ultimate 64 Bit kullanıyorum. Windows driverı otomatik de yüklemedi. Elinde x64 için MSI GE620DX-800XTR webcam driverı olan var mı?

Driver sekmeSinden gayri araçlar bios sekmeleride mevcut ordakilerin (araçlar) hepsini yüklediğinizi varsayarak direk söylüyorum . Fn+F6
  • quote:

quote:

Arkadaşlar webcam'i çalışan var mı? MSI'ın kendi sitesinde bile webcam driver yok. Win 7 Ultimate 64 Bit kullanıyorum. Windows driverı otomatik de yüklemedi. Elinde x64 için MSI GE620DX-800XTR webcam driverı olan var mı?

Driver sekmeSinden gayri araçlar bios sekmeleride mevcut ordakilerin (araçlar) hepsini yüklediğinizi varsayarak direk söylüyorum . Fn+F6

FN + F6 gözümden kaçmış yav Allah razı olsun arkadaşım. Program yüklemekten kafa bi milyon olmuş. (:
  • quote:

quote:

quote:

FN + F6 gözümden kaçmış yav Allah razı olsun arkadaşım. Program yüklemekten kafa bi milyon olmuş. (:

bir de kitabciği okusaydık o kadar vakit kaybetmeyecektik :-) ben wlan ı çalıştırana kadar 2 kez win 8 i kurmak zorunda !!! Kaldım :-) hah shit . Biliyo musun dostum. Sadece Türklerde var bu sanırım . (kitabçığı okumadan cihazları kullanmaya başlamak :)

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.