Şimdi Ara

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.371
Cevap
6
Favori
53.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hellogoodbye

Arkadaşlar şaka gibi ama counter strike oynarken fps de anlık düşüşler yaşıyorum sorunun nedenini ve varsa çözümünü bilen varsa yardımcı olabillir mi acaba şimdiden teşekkürler

Bu konuda yardımcı olabilecek yokmu arkaşdalar ...
  • Arkadaşlar bu S-bar, FN fonksiyonlarıyla birlikte ekrana simge getiriyorya, yani ses açarken ekranın ortasına simge çıkıp ses seviyesini görsel olarak gösteriyorya, ben bunun harici usb klavyemin ses açma tuşlarıyla da olmasını istiyorum. Yada harici taktığım uzaktan kumandam ile ses açıp kıstığımda da bu simge çıkıp ses seviyesini göstersin istiyorum. Bunun bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellogoodbye

Arkadaşlar şaka gibi ama counter strike oynarken fps de anlık düşüşler yaşıyorum sorunun nedenini ve varsa çözümünü bilen varsa yardımcı olabillir mi acaba şimdiden teşekkürler

Neden: Ekran kartının sürücüsü.
    Çözüm: Geçmiş sayfalarda önerilen bir beta driver vardı. Onu deneyin, çözüm olmazsa nvidianın güncel driver çıkartmasını bekleyin.

quote:

Orijinalden alıntı: trserkan06

Arkadaşlar bu S-bar, FN fonksiyonlarıyla birlikte ekrana simge getiriyorya, yani ses açarken ekranın ortasına simge çıkıp ses seviyesini görsel olarak gösteriyorya, ben bunun harici usb klavyemin ses açma tuşlarıyla da olmasını istiyorum. Yada harici taktığım uzaktan kumandam ile ses açıp kıstığımda da bu simge çıkıp ses seviyesini göstersin istiyorum. Bunun bir yolu var mı?

Malesef böyle bir yol olduğunu sanmıyorum. Ancak kullandığınız harici klavye logitech ya da A4Tech vs gibi birşeyse ve uygun yazılımı bu tür fonksiyonları destekliyorsa kendi yazılımını kurup onun bu tür ibareleri göstermesini sağlayabilirsiniz. Sbarın yazılımı harici klavyeden yaptığınız değişiklikleri algılamayacaktır.

• 822 modelini alıp, Corsair Force GT taksam tam performans alır mıyım SSD'den? Harddiski söküp yerine takmayı planlıyorum.
  • dostlar merhaba ge620dx-800xtr almayı dusunuyorumda konudaki mesajlarınızı okudum bişeye anlam veremedim bu bilgisayarlar işletim sistemsizm geliyor? :) herkes bişeyler yüklüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: livealie

dostlar merhaba ge620dx-800xtr almayı dusunuyorumda konudaki mesajlarınızı okudum bişeye anlam veremedim bu bilgisayarlar işletim sistemsizm geliyor? :) herkes bişeyler yüklüyor?

freedos yani işletim sistemsiz geliyor. siz de yeni bir windows 7 vs. kurabiliyorsunuz. fiyatının düşük olmasının sebebi biraz da bundan kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3datt

quote:

dostlar merhaba ge620dx-800xtr almayı dusunuyorumda konudaki mesajlarınızı okudum bişeye anlam veremedim bu bilgisayarlar işletim sistemsizm geliyor? :) herkes bişeyler yüklüyor?

freedos yani işletim sistemsiz geliyor. siz de yeni bir windows 7 vs. kurabiliyorsunuz. fiyatının düşük olmasının sebebi biraz da bundan kaynaklanıyor.

yani makinayi aldıktan sonra birde işletim sistemi almam veya download edip yuklemem gerekiyor..
  • quote:

quote:

quote:

yani makinayi aldıktan sonra birde işletim sistemi almam veya download edip yuklemem gerekiyor..

aynen öyle.

• quote:

quote:

quote:

quote:

aynen öyle.

peki son sorum..internetten indirdiğim herhangi bi .iso formatlı kalıbı herhangi bi burnerla dvdye yazdırsam bilgisayara taktıgım zaman yukleme ekranı direk onume cıkacak mı?yoksa kalıbı dvdye yazarken birseye dikkat etmek gerekir mi?

• MSI GE620DX -800XTR
    MSI GE620DX-801XTR
    arasındakı fark işletim sistemsiz mi satılması acaba ve i5 li alsam performans ta sıkıntı yasarmıyım cok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

aynen öyle.

peki son sorum..internetten indirdiğim herhangi bi .iso formatlı kalıbı herhangi bi burnerla dvdye yazdırsam bilgisayara taktıgım zaman yukleme ekranı direk onume cıkacak mı?yoksa kalıbı dvdye yazarken birseye dikkat etmek gerekir mi?

Aslında bu sorunun yeri burası değil. Çünkü sorduğunuz sor başlıbaşına ayrı bir konu. Kendi içinde birçok farklılık gösterecek, ve şartlara göre değişkenlik sağlayacaktır. Ancak MSI cihazı düşünerek genel ve yuvarlak bir yanıt vermeye çalışmak gerekirse.
    1-İndirdiğiniz iso'nun bootable özelliği varsa açılışta otomatik yüklenmeye başlar.
    2-MSI laptobun BIOS ayarlarına girip 1. boot cihazı olarak DVD sürücünüzün seçili olduğundan emin olmalısınız.

• ilgilenen arkadaşlara tesekkurler
  • arkadaslar turbo boost monitor neye yarar?sürekli açık olmalımı?
  • beyler 802 yada 822'nin ısı ve fan ses durumu ne alemde. şu iki sorun da olmasa alacağım fakat bunlar aklımı karıştırıyor?
  • merhaba arkdaşlar herkese iyi günler..

ben bi kaç gün önce MSI GE620DX-800XTR i7-2670QM 2.2GHZ 8GB 750GB 2GB GT635M 15.6" W7P Full HD notebook sipariş ettim hizlial dan. sadece özellik anlamında bakıpta alabildim.. böyle bi konu olduğunu da daha bugün gördüm. daah ürün elime ulaşmadı. bu notebook hakkında eksi yönleri vamıdır söyleyebileceğiniz veya önereceğğiniz. kusura bakmayın önceki sayfaları okuyamadım fazla nete girme şansımda yok. yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşşekkürler. MSI almakla iyi mi ettik kötümü ettik hayırlısı bakalım. kafamda soru işareti var.. hayırlısı bakaklım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemo_kemo

merhaba arkdaşlar herkese iyi günler..

ben bi kaç gün önce MSI GE620DX-800XTR i7-2670QM 2.2GHZ 8GB 750GB 2GB GT635M 15.6" W7P Full HD notebook sipariş ettim hizlial dan. sadece özellik anlamında bakıpta alabildim.. böyle bi konu olduğunu da daha bugün gördüm. daah ürün elime ulaşmadı. bu notebook hakkında eksi yönleri vamıdır söyleyebileceğiniz veya önereceğğiniz. kusura bakmayın önceki sayfaları okuyamadım fazla nete girme şansımda yok. yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşşekkürler. MSI almakla iyi mi ettik kötümü ettik hayırlısı bakalım. kafamda soru işareti var.. hayırlısı bakaklım

herkesin bahsettiği ve beni de ikilemde bırakan iki sorun var. ısı ve fan sesi. ısı 100 dereceye kadar çıkabiliyormuş dolayısıyla fan da motor gibi durmadan çalışıyor ve gürültü yapıyor. donanım olarak gayet güzel makine.

• 801TR modelini kullanıyorum daha 85 derece üzerinde ısınma görmedim. Isı 80 üzerine çıktımı fan ses yapıyor.Ancak benim açımdan fan sesi sorun yaratmıyor ben çok çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncekin

822 modelini alıp, Corsair Force GT taksam tam performans alır mıyım SSD'den? Harddiski söküp yerine takmayı planlıyorum.

tam performans alamassın yanı 550 mb yazma okuma olmaz ben imzamda bulunan ssdyi taktım test ettım malum sata 1 oldugu icin okuma 200-250 arası yazmada 180 gibi bisey cıkmıstı ama gene de hic yoktan ıyıdır her halıkarda fark edılır bı hız war

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemo_kemo

merhaba arkdaşlar herkese iyi günler..

herkesin bahsettiği ve beni de ikilemde bırakan iki sorun var. ısı ve fan sesi. ısı 100 dereceye kadar çıkabiliyormuş dolayısıyla fan da motor gibi durmadan çalışıyor ve gürültü yapıyor. donanım olarak gayet güzel makine.

hocam nerde cıkıyormus 100 dereceye??? bı tarafınızdan uydurup yazmayın buraya kımın bılgısayarı 100 dereceye cıkmıs?

eger yatakta kullanıyosan altındakı delıklerı kapalıysa o halde oyun oynamaya kalkarsan butun bılgısayarlar yanar oyunda ben 75 dereceyı gectıgını gormedım ımzamdakı i5 modelı kullanıyorum bf3 te sadece 75-80 arasını gordum o kdar normal kullanımda 45 derecelerde oyunda artıyor bıraz halıyle fan da dönüyor bıldıgın hızlı, ama 100 derece de degıl yanı ınsanları yanıltıcı bılgıler vermeyın bılıp bılmeden kullanmadan konusmayın.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.