Şimdi Ara

Metin2 e-posta yanlıs gozukuyor hatası acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
11.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Metin2'ye Kayıt olamıyorum her turlu e-posta adresi denedim olmuyor sebebi ne olabilir ??

• bendede ole oluyodu yapacagin şey şu bi tane w.cn msn alcaksın mesela anafor41@w.cn gibi o msn ile üye olcaksın sorun çözülür ben oyle oldum
  • anafor41@w.cn@hotmail.com Boylemi Kardes ?
  • Aynı Ya Olmuyor.. Yada Ben Yapamadım
  • arkadaşlar sorun sizde degil metin2 hesap güvenirligi için hotmail li üyelikleri kabul etmiyor gmail yahoo gibi farkli sitelerden mail alabilirsiniz veya hotmail.com.tr de olabilri... hotmail.com kabule tmiyor...
  • hayır yanlış yapmışın sadece böyle anafor41@w.cn bu kadar gerisi yok hotmail .com yerine w.cn alııyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giresun28Furkan

hayır yanlış yapmışın sadece böyle anafor41@w.cn bu kadar gerisi yok hotmail .com yerine w.cn alııyosun

w.cn ne kardeşim yanliş bilgi verme hotmail.com dişinda hertürlü mail adresini kabul edilyor en saglam olarakta gmail i öneriyorlar yöneticiler... ben genelde hotmail.com.tr i kullaniyorum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilaslan1

quote:

Orijinalden alıntı: Giresun28Furkan

hayır yanlış yapmışın sadece böyle anafor41@w.cn bu kadar gerisi yok hotmail .com yerine w.cn alııyosun

w.cn ne kardeşim yanliş bilgi verme hotmail.com dişinda hertürlü mail adresini kabul edilyor en saglam olarakta gmail i öneriyorlar yöneticiler... ben genelde hotmail.com.tr i kullaniyorum ...

nasıl ney bildigin w.cn işte ala ala
  • Teşekkurler kızıl aslan oldu
  • Benim Hotmailim var ama yinede olmuyor yav yeni mi aççam yazıom mail gelmior örnek versek:
    örnek@hotmail.com veya örnek@hotmail.com.tr yazıom gelmiyor mail neden acabaaa?
  • Silemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLLy88 -- 10 Nisan 2013; 23:54:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.