Şimdi Ara

Playstation'da Sorunsuz Online Oyun Oynamak için En Uygun Ayarlar Rehberi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
56
Favori
52.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de 9108 var düzelmedi hala.
  • merhaba hocam aynı sorunu ben de yaşıyorum 1 arkadaşla siz çözdünüz mü acaba...
  • Ps 4 pes 2015 online da nat kısatması sorunu diye bir hata yapıyor bilgisi olan varmı acaba arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

Arkadaşlar partyde sesli iletişimde nat type hatası alıyorum.Birlikte oyun oynayabildiğim kişilerle partye girdiğimde de veriyor bu hatayı.Party chat için açılması gereken portlar nelerdir acaba?

selamlar,
    bu hata ile alakali olarak yarismaya rusyadan katiliyorum, yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Süpersin broo

• DMZ yi açtım en ufak fark bile olmadı
  • Arkadaşlar psstore girebilen var mı? Giriş yaptığımda ana ekran da donup kalıyor sizde nasıl?

• Güzel

• güzel paylaşım reis
  • 2eu5 kullanıcısına yanıt
    Abi sen bunu 2012 de yazmışsın benim bu bilgisayar konularında kafam kıttır yok dmz yok ıp anlamam o işlerden senden ricam bana yardımcı olman ben 2-3 haftadan beri ps3 te online oyun oynayamıyorum ilk başta birkaç hata kodu verdi ve psn e girememeye başladım sonra psne girebildim fakat online oyunlarda bağlantım yerlerde oldu hep. Ve şu an da öyle demin bi black ops 2 oynayayım dedim Canımdan bezdim artık parçalayacağım aleti. Abi ben bu yazdıklarından pek bir şey anlamadım bana ne yapmam gerektiğini Söyler misin neye göre ıp değiştireceğimi falan çünkü birkaç defa değiştirdim ve bu sefer tamamen gitti sonra mecburen eski ayarlarına dönsün diye sıfırladı. Ps3 ü o kadar oyunun saveleri falan ne varsa gitti lütfen yardımcı ol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gt6 aldım almaz olaydım.ne yaptıysam olmadı.50 keredir %14de hata veriyo güncelleme kurarken.şaka gibi deli olucam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rikimaru -- 23 Haziran 2015; 19:20:43 >
  • Helal olsun kardeş.PS3 tarayıcısından ping testleri eskiden amerika serverlerine 250 civarıyken , şimdi 50oldu.Ayarlardan sonra BC2'de girdiğim ilk maçta bir 6 ölme , 33 öldürme aldım.250pingde iyi olmak için kendimi aşırı kastığım için çok baya geliştirmişim kendimi , ping elli olunca canavara dönüştüm.Tekrar sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Berlinetta

Arkadaşlar partyde sesli iletişimde nat type hatası alıyorum.Birlikte oyun oynayabildiğim kişilerle partye girdiğimde de veriyor bu hatayı.Party chat için açılması gereken portlar nelerdir acaba?

Hocam aynı sorunu bende yaşadım ve hala yaşıyorum.

10 tane ps4 için port açtım artı ip'ye 10 ekleyerek modem ayarı yaptım.Sorun düzeldi.

Sonra tekrardan denediğimde aynı sorunu tekrardan aldım.

Belli kişilerle party de sesli olarak konuşamıyoruz.

Örneğin party'de 4 kişiyiz. Ali,veli,mehmet,ben

Ben ali ile konuşabiliyorum alide benle,

ben veli ile konuşabiliyorum veli de benle,

Ali ve veli mehmet ilede konuşabiliyor ama ben mehmetle konuşamıyorum birbizimi duyamıyoruz.

Sırf bu yüzden psn plus almadım daha.

• Kardeş Allah senden razı olsun. Dns falan filan her yolu denedim 800233EF ve 80028E02 hataları alıyordum. Call of Duty Ghost için 546mb lık güncellemeyi belki 20 sefer denedim hem hata veriyordu. PS3 ve modemi kırama noktasına gelmiştim. Son umut bunu denedim ve sonuç başarılı. Sorunsuz tek seferde ilk denemede güncellemeyi indirdi ve kurdu. Ama şunu belirtmek isterim daha önce TTNET ile böyle bir sorun yaşamadım. O zaman kablo ile bağlıyordum fakat bu superonline ile bir türlü kablo ile bağlantı yapamadım. Sadece Wireless üzerinden PS3 ü bağlaya bildim.
  • Tüm portlari actim. Nat Type 2

Normal mi

• Tüm portlar nasıl açılıyor? Dmz'ye ps4 için belirlediğim 1 tane ip girdim. O kadar.

• Nat tipi 1 olan varmi forumda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Nat tipi 1 olan varmi forumda ?

Yok herhalde.. Xbox da port acmadan bile Nat Type: Open gosteriyordu

Ps'de port,dmz,upnp ne varsa actim hala Nat Type 2

• Arkadaşlar ilk mesajdaki her şeyi yaptım fakat NAT Type'ı bir türlü 2 yapamadım. Online bölümde rakip bulamama gibi sorunlar çekiyorum. Bu NAT'ı nasıl 2 yapacağız ya 3 de kaldı
  • Arada bir uplayalim herkes yararlansin.Ben yaptim 0 lag :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.