Şimdi Ara

Numara gözükmeden SMS??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
49.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, benim acilen numaram gözükmeden sms atmam lazım. Biliyorum ki internette bazı siteler bedava sms yollama hakkı veriyor. Bu sitelerden çalışan bildikleriniz varsa söyleyebilir misiniz? Gerçekten çok acil ya da numaram gözükmeden nasıl sms atabilirim? İlki olursa daha uygun olur.. İş önemli bir iş ..!!!
    saolun Bu arada benim de yollicaım kişinin de no su telsim!!

Not: Elim kaydı turkcell e koymuşum konuyu. Telsim bölümüne aktarılırsa sevinirim!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 16 Şubat 2006 19:58:38 >

• internette boyle bi site aramana gerek yok ki madem tesimsin telsim bunu zaten yapabiliyo boyle bi ozelligi var musteri hizmerlerinden ogrenebilirsin nasil yapildigini
  • telsim hat kullanıyorsan telefonun menüsünde bulunan Özel Servisler bölümünden özel mesaj seçeneğini kullanarak gizli mesaj yollayabilirsin...
  • Telsim 4040 servisi ile atabilirsin.
  • araştır
  • Telsim 4040 servisi ile bunu yapabilirsin .

Mesajlar bölümüne girip

54xxxxxxxx mesaj = 4040 a yolla ( tel no ile mesaj arasında boşluk var )

ancak karşı taraf savcılık yolu ile suç duyurusunda bulunursa seni bulurlar....
  • bunun turkcell içini yoq mu?
  • bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: iron eagle

bunun turkcell içini yoq mu?

Turkcell in de SMS yazdirma hatti var ama gizli numaradan mesaj atma ozelligi yok. SMS yazdirmak icin 532 4232323 u arayip 2222 den gidecek sekilde kufur,argo vb. icermeyen mesaj yazdirip istediginiz turkcell numarasina gonderebilirsiniz.
  • bende sadece telsimde oldugunu biliyorum
  • Türkcell'de yok sadece Telsim'de var biliyorum bende...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.