Şimdi Ara

Lys ile başarı sırasını yükseltenler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
22
Favori
97.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sözelim.

ygs 3-4 460.000 bindeydim

ts1-2 70.000 bine girmiştim fakat tutmamıştı 50bine girmem lazım bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: zmax

sözelim.

460.000 bin 70.000 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mt93 -- 5 Nisan 2012; 11:40:11 >
  • Eğer lys'den yapabileceğiniz en iyi puanı ve sıralamayı merak ediyorsanız

http://forum.donanimhaber.com/m_59448046/tm.htm
  • EA yım çok kötü bir ygs geçirdim 2006 mezunuyum o tarihten beri sınavlara falan girmişliğim yok dolayısı ile fazla sınav tecrübemde yok. YGS'de Türkçe sorularını tam bir buçuk saatte yaptım kafamı kaldırıp saate baktığımda ellerim ayaklarım titredi çok aşırı heyecan yaptım ve moralim bozuldu. Yalan yanlış doldurdum matematik sorularını 17 18 cevap verdim sanırım ilk 4 soruda tam yarım saat harcadım galiba o moral bozukluğu ve zamanın verdiği acı ile kafam durmuştu sonra toparladım biraz mantıklı bir şekilde problemleri yapmaya çalıştım ama pek ümitli değilim 8 7 en fazla 9 net gelir matematikten sosyale bakmadım bile Türkçe dilbisi hariç bütün soruları cevapladım yanlış hatırlamıyorsam cevaplara göre ya 1 ya 2 yanlışım var..

Hesaplayınca 240 Belki eksik belki fazla bir puana denk geliyor..

Şimdi lys'de bu puan hesaplama sitelerine göre en az 30 mat net 40 edeb. net 17 18 geometri 17 18 coğrafya yapmam gerekiyor. :)

Matematik ve geometriden özel ders alıyorum dilbilgisi hiç yok bende fakat edebiyatta ki Türkçe sorularında dilbiglisi ağırlıklı oluyormuş sanırım onu halletmem gerekecek ve edeb. bayağı okumam gerekecek :)

Dokuz eylül üniversitesi işletme benim için makul bir seçim istanbul istiyordum aslına bakarsanız ama ygs den sonra bayağı inancımı kaybettim. dokuz eylülde pek kolay olmayacak fakat çalışacağım inş bende ygs de kötü geçirip lysden kazandım diyebilicem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mt93

quote:

sözelim.

460.000 bin 70.000 bin

gerçek söylüyorum fakat ygs-lys ortalamaları + okul puanı ile...

bende ezber kuvvetli bu sene tekrar girdim 50bin için çalışıyorum

• quote:

quote:

quote:

sözelim.

460.000 bin 70.000 bin

yok arkadaşım onu söylemiyorum 70.000 yazıp sonra tekrar bin yazmanı diyorum.Ayrıca tebrik ederim başarılar...

• quote:

quote:

quote:

quote:

sözelim.

460.000 bin 70.000 bin

yok arkadaşım onu söylemiyorum 70.000 yazıp sonra tekrar bin yazmanı diyorum.Ayrıca tebrik ederim başarılar...

sözel olduğumu belli etmek istedim :):) sanada başarılar....

• quote:

Orijinalden alıntı: Forgotten Warrior

2011
    YGS 53k (377)
    LYS 22k (416)

Edit: Okul puanı eklenince 25k (Bu arada MF'yim)

okul puanı eklenince başarı sırası gerileyebiliyor mu etkisi ne kadar ?
  • ygs 1 ve 2 puanım 381, sıralam tahmini 45 bin. geçen sene bu puanla 43bindeymiş arkadaş ona dayanarak söylüyorum. bu neye çekilebilir? Ölüp ölüp dirilsem ilk 8/9 bin rüyadır sanıyorum?
  • Ygs bekledigimden kotuydu 420 civari bir puan geliyor buyuk ihtimalle de 15 bin gibi bir sonuc gelir. Tm ciyim bu arada.
    Lys icin de edebiyati tamamen bitirdim matematikte de belirli integral kaldi. Okul puanim da 90. Sizce en fazla ne kadar cekebilirim. İlk bine girme ihtimalim hala var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hkmt

quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hkmt

Galiba beni tarif ettin. Gecen sene bazi talihsizliklerden dolayi mattan 20 soruya hic bakamadim. 355 puan geldi.55.000 siralama geldi. Lys de nasil olsa seneye kalcam diye rahat girdim. Bu rahatlik sayesinde benim bile inanamadigim netler cikardim. Ve mf3 ham 427 ye yukseldi. 66 da okul verdi. 493 puan aldim. 16.000 e yukseldim. Ama tip 13.000 le kapatti.

Lys yi fullmu cektin hocam

Bide mf4 siralaman kacti

Matematik: 44 D 4 Y

Geometri: 26 D 1 Y

Fizik: 24 D 4 Y

Kimya: 29 D 1 Y (pKa sorusu oda )

Biyoloji: 28 D 2 Y

Bu arada ygs puanımı yanlış hatırlamışım şimdi bir daha baktım.

YGS-1 374,773 0055441

YGS-2 387,347 0043169

Y-MF-3 493,920 0016441

Y-MF-4 485,519 0021573

Ygs'yi de yazayım.

Türkçe 36 D 4Y

Sosyal 30 D 5Y

Matematik 20 D 4Y

Fen 33 D 4Y

Ama tekrar söylüyorum nasıl olsa seneye kaldım diye rahat girdim. Bu yüzden bu kadar güzel çıktı sonuçlar. Aslında güzel değil ama çalışmama göre güzel. Çünkü LYS ye neredeyse hiç çalışmadan girdim.

Size tek tavsiyem SAKIN HEYECAN YAPMAYIN. Heyecan yapmazsınız en az 2-3.000 daha yukarıda olursunuz. Garantisi var

Hocam SS koyarmısın sana zahmet

• quote:

Orijinalden alıntı: A Man

Diğer konuya da yazmıştım buna da yazıyorum,moral olsun size diye.Kuzenim YGS'den 60k LYS'den 5k yaptı.Tabi onun takdire şayan bir hırsı vardı.

kuzenin hangi puan türünden bu sıralamayı yaptı
  • beyler 13-14k dan 3-4k ya çekilir mi? Sayısalım

• Ygs 50-60 net yapıp LYS'de coşan yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azfasamin

beyler 13-14k dan 3-4k ya çekilir mi? Sayısalım

Okuldan bir arkadaşım 20k'dan 4k'ya çekmişti.Ayni şekilde 11k'dan 3-4k'ya çeken de biliyorum.Ama Aobp yüksekti her ikisininde 56-57 civarı.Bu yıl Obp olacağından tablo nasıl olur pek bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Jar Jar Binks

quote:

Okuldan bir arkadaşım 20k'dan 4k'ya çekmişti.Ayni şekilde 11k'dan 3-4k'ya çeken de biliyorum.Ama Aobp yüksekti her ikisininde 56-57 civarı.Bu yıl Obp olacağından tablo nasıl olur pek bilmiyorum

Cevap için teşekkürler öncelikle.Netleri nasıldı o arkadaşların? Benim okul puanı 54 e yakın gelecek.İnşallah çekerim 3-4k ya. Sana da başarılar şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azfasamin -- 29 Mart 2013; 21:17:18 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jar Jar Binks

quote:

Cevap için teşekkürler öncelikle.Netleri nasıldı o arkadaşların? Benim okul puanı 54 e yakın gelecek.İnşallah çekerim 3-4k ya. Sana da başarılar şimdiden.

Basarı dilekleriniz için teşekkürler.Okul puanınız iyiymiş.Bence önemli bir avantajınız var.

Netlerini tam hatırlamıyorum ama mat 45+ geo 25+ fende de hepsi 27+ ya da bu civarlarda diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elder Wand -- 29 Mart 2013; 21:19:40 >

• Beyler 100k ygs5'i 30k ya da 20k ya çekebilmek zor müdür? Tahminen kaç net yapmam lazım? Tm3 bu arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkce 4y36d
    Mat5y7b28d
    Sosyal 11y29d
    Fen 2y21b17d

Toplam net 104 ygs 5 385 diye hesapladim.sıralamam kaç gelir?Ortalama bir lys yle ne kadar one çekebilirim?hukuk şansım nedir?Okul puanım 40-45 arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensizsaadetneymis -- 29 Mart 2013; 21:44:17 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.