Şimdi Ara

Renault ların Teyp kodu nasıl girilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
1
Favori
221.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renault ların Teyp kodu nasıl girilir bilgisi olan varmı şifreyi biliyorum ama kodu nereden gireceğimi bilmiyorum serviste ücretsiz açıyorlar ama zzamanım yok lütfen bilen biri cevaplasın

• abi orda radyo kanallarının numaraları varya ordann girio olman lazım. oda olmadı 118 den herhangi bi reno servisi no su sor sorununu anlat kesin yardımcı olurlar
  • kanal tuşlarından 2-4'e uzun basıcaksın öyle diye biliyorum
  • benim geçende aküyü söküp takınca karşıma çıktı

aracın yanında kitapçık veriyorlar orada radyo ve ekipmanları diye bir kitapçık var onun içine bi sticker gibi bişey yapıştırmışlardır orada radyo kodun yazıyor

orda bulamazsan servis kitapçığına bak orayada sticker ı yapıştırabiliyorlar

daha son ra şifreyi + - tuşlarıyla rakamları seçiyorsun

kanal değiştirmeyle yan tarafa geçiyorsun oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali GÜLER

quote:

Orijinalden alıntı: murat26es

Renault ların Teyp kodu nasıl girilir bilgisi olan varmı şifreyi biliyorum ama kodu nereden gireceğimi bilmiyorum serviste ücretsiz açıyorlar ama zzamanım yok lütfen bilen biri cevaplasın

Hocam direksiyondan kumandalıysa teybiniz, yapacağınız adımlar şu şekilde olacaktır;
    Örneğin kodunuz 1352 olsun bunu girmek için;
    -Teybin ekranından 1 i görünceye kadar direksiyondaki kumandanızın sağdaki kanal değiştirme düğmesini çevirin, kumandanın altındaki düğmeye basın,

-3 ü görünceye kadar çevirin yine altındaki düğmeye basın,

-5 i görünceye kadar çevirin yine altındaki düğmeye basın,

-2 yi görünceye kadar çevirin yine altındaki düğmeye basın,

Yukarıda saydığım işlemleri yaptıktan sonra bir ikaz sesi duyana kadar tekrar kumandanın altındaki düğmeye basılı tutun teybiniz çalışacaktır.

Eğer işe yaramazsa başka yolu da anlatabilirim.

Hocam yapma..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mitsubishielectric

quote:

quote:

Renault ların Teyp kodu nasıl girilir bilgisi olan varmı şifreyi biliyorum ama kodu nereden gireceğimi bilmiyorum serviste ücretsiz açıyorlar ama zzamanım yok lütfen bilen biri cevaplasın

Hocam direksiyondan kumandalıysa teybiniz, yapacağınız adımlar şu şekilde olacaktır;
    -Teybin ekranından 1 i görünceye kadar direksiyondaki kumandanızın sağdaki kanal değiştirme düğmesini çevirin, kumandanın altındaki düğmeye basın,

Yukarıda saydığım işlemleri yaptıktan sonra bir ikaz sesi duyana kadar tekrar kumandanın altındaki düğmeye basılı tutun teybiniz çalışacaktır.

Hocam yapma..

• quote:

Orijinalden alıntı: mitsubishielectric

quote:

quote:

Hocam yapma..

Hocam o sistem yapilmiyor çünkü kumanda kolu bagli degil

• Kumandasız, teyp üzerindeki tuşlarla nasıl yapılıyor bilen bar mı acaba

• Buldum arkadaşlar teşekkür ederim, şifrem 2540 idi.
    1 numaralı tuşa 2 kez
    2 numaralı tuşa 5 kez
    3 numaralı tuşa 4 kez bastım
    0 tuşuna gerek yok çünkü ekranda yazıyor.
    Onay için 6 tuşuna uzun bastım.
    Teyp bozuk aslında, bazen sadece tuşlar, bazen sadece ekran, bazen her ikiside çalışıyor. Her ikisini tutturmak için kaç kez ve kaç dakika aç kapa yaptım bimiyorum parmaklarım ağrıdı. Çakmaklığa takılan fm verici kullanıyorum, 1 radyo da sabit duruyor. İdare ediyorum böyle…

• Up.
    Uzunlarin ve sislerin ffar tipini ariyordum buraya geldim.

Bu teyp kodu ne ise yariyor. 2013symbolde cikan son ses 31 olarak ayarli. Bunu yukseltmek mumkun mu ses sistemine dokunmadan. 35 bile kafidir.

• Teybin akü bağlantısı söküldüğünde, hafıza sıfırlanıyor ve teyp açılmıyor, şifre teybi açmaya yarıyor.
    Diğerini bilmiyorum, çok ses zararlı, bol ver bence.

• Merhabalar,
    2005 kangoo aracim var ama konsolun orta üstündeki radyo dijital ekran gidik vaziyette. Bu durumda teyp kodumu nasıl girebilirim? :)
    Tesekkurler

• Selam herkeze arkadaslar benim sorunum biraz daha karisik radyoyu aciyorum sorun yok calisiyor fakat 4 saniye araliklarla bib sesi geliyor ve cd calar calismiyor code istiyor ona belli bi zaman sonra ortalama 4 dakika teyp kapaniyor sizce sorun nedendir teypbi cikardim sifresini buldum fakat sorun devam ediyor bib sesi gelior surekli kafayi yicem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vereceğim hesaba 20 TL yatırın söyleyeyim :)
    aracı renault olanlar için söylüyorum diğerlerinde işe yarar mı bilmiyorum
    google playdan (renault radio code calculator)u indirin radyoyu söküp security kodu öğrenin indirdiğiniz
    programa bu kodu girin şifreniz gelecek bu şifreyi radyoya girin işlem tamamdır
    Bu mesaja eklenen görseller:

Renault ların Teyp kodu nasıl girilir? Renault ların Teyp kodu nasıl girilir?

• Bende bulamıyorum arkadaşlar lütfen bi yardım edin

• Bende radyo kodumu bulamıyorum nolur yardımcı ol admin

• Bu sayfadan faydalandım, Allah razı olsun :))

• hertürlü renault teyp şifresi açılır me-ka elektronik kartal istnbul 0216.389.70.12
  • renault destek hattını arayıp plaka ve şase nosunu verirseniz aracın teyp radio kodunu ücretsiz telefonla veriyolar duyrulur.
  • Aynen az önce aradım reno yardım hattını (4446622) aradım şase no, plaka, aracın model yılı ve hangi model olduğunu (clio) sordular hemen 5 dakikada 4 haneli şifreyi verdiler çok sevindim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.