Şimdi Ara

Digiturk IQ Hakkında Herşey (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
10
Favori
105.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar...digitürk üzerinden telefonla aranarak elimdeki cihazın değişimini teklif edip yeni nesil iq teknolojili makina vermeyi teklif ettiler...kabul edeyimmi sizce ne dersiniz merak ediyom?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncoeurenhiver

merhaba ben digiturkun bir kampanyasina uye olmayi dusunuyorum hd kutuyu da kurulum sirasinda kendileri getirecekler, ama acaba standart olarak yeni uyelere hangi marka/model hd kutu getiriliyor bilen var mi? mesela bu aralar yeni uye olanlar varsa kendilerine ne gelmis paylasabilirler mi? yani bu kutu olayi onemli de benim icin, mesela usbyle harici har diske kayit yapma ozellig olsun ne biliyim iq ozelligi olsun filan istiyorum da, eger normalde uyduruk hic bir ozelligi olmayan bi sey getiriyorlarsa ne yapmaliyim mesela ben belli bir model kutu istersem nasil ve ne asamada bildirmem gerek bunu? yoksa zaten onlarin getirdiginde genelde bu ozellikler zaten oluyor mu yeni modellerde, bisey yapmama cok gerek yok mu?
    cok tesekkurler ayirdiginiz zaman icin

merhaba kardeşim, ben bugün süperonline+digitruk kampanyasıyla üye oldum, aylık 59.99 luk olan kampanya. Kutu olarak DT-5103 HD olanı geldi, en son çıkan modellerden birisi sanırım. Durdur izle, kayıt yapma, internete bağlanma, 3d,harddisk bağlayığ kaydetme ve içerik izleme, vs gibi komplike istediğin bütün özellikler var. HD görüntü kalitesi çok iyi, SD lerde fena değil. Bence üye olmadan önce sor ve bu kutudan iste varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanerler

Seç izlede 1 film yaklaşık kaç Gb/MB çeker diye merak ettim ve müşteri hizmetlerini aradım,

Filme göre değişir ama yaklaşık 1 film 250 Mb çeker dediler.

Bana az geldi.

Sizce ?

kardeşim filmin boyutuna ve izlediğin kaliteye göre değişir. Mesela youtuba da 720p HD bi video izliyosun boyutu da 1 GB diyelim. Sen bunu baştan sona HD olarak izlersen 1 GB kotandan eksilecektir, aynı şey kutu içinde geçerli. Yani izlerken bi nevi indiriyorsun gibi oluyor, umarım açıklayıcı olmuştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: attalos.o7

quote:

merhaba ben digiturkun bir kampanyasina uye olmayi dusunuyorum hd kutuyu da kurulum sirasinda kendileri getirecekler, ama acaba standart olarak yeni uyelere hangi marka/model hd kutu getiriliyor bilen var mi? mesela bu aralar yeni uye olanlar varsa kendilerine ne gelmis paylasabilirler mi? yani bu kutu olayi onemli de benim icin, mesela usbyle harici har diske kayit yapma ozellig olsun ne biliyim iq ozelligi olsun filan istiyorum da, eger normalde uyduruk hic bir ozelligi olmayan bi sey getiriyorlarsa ne yapmaliyim mesela ben belli bir model kutu istersem nasil ve ne asamada bildirmem gerek bunu? yoksa zaten onlarin getirdiginde genelde bu ozellikler zaten oluyor mu yeni modellerde, bisey yapmama cok gerek yok mu?

merhaba kardeşim, ben bugün süperonline+digitruk kampanyasıyla üye oldum, aylık 59.99 luk olan kampanya. Kutu olarak DT-5103 HD olanı geldi, en son çıkan modellerden birisi sanırım. Durdur izle, kayıt yapma, internete bağlanma, 3d,harddisk bağlayığ kaydetme ve içerik izleme, vs gibi komplike istediğin bütün özellikler var. HD görüntü kalitesi çok iyi, SD lerde fena değil. Bence üye olmadan önce sor ve bu kutudan iste varsa.

Durdur izle bu kutuda mevcut değil. Kayıt yapma işi de harddisk bağlarsan olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

quote:

quote:

Durdur izle bu kutuda mevcut değil. Kayıt yapma işi de harddisk bağlarsan olabilir.

farkettiysen zaten belirtmişim dostum "harddisk bağlayığ kaydetme ve içerik izleme" durdur izle olayı da kayıttan izleme kastetmiştim. Bu kutuda dilediğin zaman dilediğin yerde; koatadan yemeyen tekrar izle ve seç izle mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attalos.o7 -- 1 Mart 2014; 11:49:12 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erolalper

quote:

quote:

farkettiysen zaten belirtmişim dostum "harddisk bağlayığ kaydetme ve içerik izleme" durdur izle olayı da kayıttan izleme kastetmiştim. Bu kutuda dilediğin zaman dilediğin yerde; koatadan yemeyen tekrar izle ve seç izle mevcut.

Anladım hocam doğrudur, yanlış anlaşılma olmasın istedim. Kolay gelsin.

• bayagi okudum ama bulamadim. tikla izle sec izle ucretsiz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur!..

bayagi okudum ama bulamadim. tikla izle sec izle ucretsiz mi?

Evet tekrar izle ve seç izle ücretsiz. Ama paketiniz dahilindekileri izleyebilirsiniz. Yani mesela film izlemek için film paketiniz olmalı.

• seç izle - tekrar izle ve kirala izle seçenekleri sadece fiber internette kota aşımı yapmaz. Adsl abonelerinin kota bilgisi yukarda verilmiş zaten.
  • sen nasıl bir kutusun digitürk +plus iq (sagemcom) 10 numara 5 yıldız. hd yayınlar süperötesi,sd kanallar süper.
    durdur izle, seç izle özellikleri de cabası.
    daha önce tv falan izlemiyormuşum. nazar değmez inşallah :))
  • Selam arkadaşlar ethernetle modeme bağladım.
    Kumandadan iq tuşuna bastıktan yaklaşık 5 dk sonra iq menüsü geliyor. videolar geç açılıyor ve oynatmıyor.

Nedeni ne olabilir?
  • portative P kullanıcısına yanıt
    İnternet hızı düşük olabilir..
    menü de internet hızı test'i var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: portative

Selam arkadaşlar ethernetle modeme bağladım.
    Kumandadan iq tuşuna bastıktan yaklaşık 5 dk sonra iq menüsü geliyor. videolar geç açılıyor ve oynatmıyor.

Nedeni ne olabilir?

Normalde böyle bir sorunu yoktu. Ama şu an aynı hata bende de oluyor. Serverlarındaki bir problemden kaynaklanıyor sanırım. yani sorun bizde değil...
  • Selamlar arkadaslar,

Bugun ethernet kablosunu receiver a takarak IQ ya girmeye calistim ama Ağa erisilemiyor kontrol edip tekrar deneyin diye bir hata aliyorum. IP ayarlari dogru, baglanti testini de geciyor. Baglanti var diyor. Ancak IQ portalini acmmiyor.

Sizce sorun ne olabilir?

Tesekkurler.

• Şimde de "internete bağlanamıyor" yazıyor sık sık. Fabrika ayarlarına döndüm, düzeldi ama şimdi tekrar başladı. Modemden vs sorun yok. Nedeni ne olabilir?

• Youtube ile sorun yaşayan tek ben miyim?
    Youtubeye giriyor videolar gozukuyor fakat oynat dedigimde yuvarlak simge donüp duruyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Doorbay

Youtube ile sorun yaşayan tek ben miyim?
    Youtubeye giriyor videolar gozukuyor fakat oynat dedigimde yuvarlak simge donüp duruyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Youtube Türkiye'ye kapalı..
    Çalışan dns girilirse açar sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: Doorbay

Youtube ile sorun yaşayan tek ben miyim?

Youtube Türkiye'ye kapalı..
    Çalışan dns girilirse açar sanırım.

Ethernet ayarlarından dns ayarı yapamadım, çünkü 2. dns yi yazacak yer yok. Yoksa ben mi yanlış yapıyorum? Cihazım DT5103 HD
  • Merhabalar aynı sorunu bende yaşıyorum youtube aynı problemi yapıyor.
  • İq yayınlarda yine takılmaya başladı, sizde de olan varmı?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.