DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Samsung Galaxy Y DUOS S6102 Android
124
Cevap
4
Favori
40.708
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Y DUOS S6102 Android
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 1 2 3 sonraki >>>
Giriş
      9 Mesaj
      14 Ağustos 2012 11:33:52
      Arkadaşlar,

Cep Telefonunu 2 aydır kullanıyorum , gayet iyi.

Sadece "Sistem belleği alanı azalıyor" şeklinde 170 MB telefon hafızasının 154 MB kullandığımda bu şekilde bir uyarı geliyor. SD Kartım ise boş. Telefon daki programları SD Kartamı aktarmalıyım yoksa nasıl boşluk oluşturabilirim ?

Tşk.

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      14 Ağustos 2012 23:38:34
      quote:

Orijinalden alıntı: esimsek

Arkadaşlar,

Sadece "Sistem belleği alanı azalıyor" şeklinde 170 MB telefon hafızasının 154 MB kullandığımda bu şekilde bir uyarı geliyor. SD Kartım ise boş. Telefon daki programları SD Kartamı aktarmalıyım yoksa nasıl boşluk oluşturabilirim ?

Tşk.

Aynı sorun galaxy y duos da da var bende sıkıntı yaşıyorum yeni programlar kuramıyorum.

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      14 Ağustos 2012 23:40:03
      quote:

Arkadaşlar,

Tşk.

Aynı sorun galaxy y duos da da var bende sıkıntı yaşıyorum yeni programlar kuramıyorum.

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      14 Ağustos 2012 23:41:35
      quote:

Arkadaşlar,

Tşk.

• Teğmen
      185 Mesaj
      10 Eylül 2012 15:28:14
      Arkadaşlar hala Hsdpa hız ile bağlanamıyorum. Kanser oldum neredeyse. Telefon hep edge hızı görüyor. Lütfen çok acil yardım edin.

DH-331.DÖNEM VATAN FEDAİLERİ

FUAT/Ankara/1985/hacettepe fizik müh./polatlı topçu ve füze okul komutanlığı
    • Yüzbaşı
      469 Mesaj
      10 Eylül 2012 18:07:24
      quote:

Orijinalden alıntı: mavibidik

ht tp://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

Adresinden "Flash Player 10.1 for Android (10.1.106.17)" versiyonunu indir. Dosyayı telefonun sd kartına at ve uygulamayı telefondan kur.

Telefona flash kuramadım aşağıda bi arkadaşın dediği gibi kurdum ancak bu seferde flash videoları açmıyor mesela putlocker.com videolarını açmıyor. http://www.whatismyflashplayerversion.com/ dan bakınca boş gözüküyor sizde nasıl???

• Teğmen
      101 Mesaj
      13 Eylül 2012 15:01:14
      quote:

Orijinalden alıntı: painkila

Alıntıları Göster

Telefona flash kuramadım aşağıda bi arkadaşın dediği gibi kurdum ancak bu seferde flash videoları açmıyor mesela putlocker.com videolarını açmıyor. http://www.whatismyflashplayerversion.com/ dan bakınca boş gözüküyor sizde nasıl???

Bende de durum aynı. Flash 11 olmadığı için bir çok flash açılmıyor.

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      14 Eylül 2012 18:32:01
      netice olarak bu telefonu önerir misiniz arkadaşlar ?

• Çavuş
      44 Mesaj
      18 Eylül 2012 12:15:15
      İŞLEMCİ HIZI NEDIR BU TELEFONDA BILGISI OLAN YARDIMCI OLABILIRMI?

aşk yunanlıların sexı bedavaya getırmek için uyurdukları bir oyundur
    • Yüzbaşı
      469 Mesaj
      18 Eylül 2012 20:00:45
      quote:

Orijinalden alıntı: by_selman

İŞLEMCİ HIZI NEDIR BU TELEFONDA BILGISI OLAN YARDIMCI OLABILIRMI?

830 Mhz dostum.

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      01 Ekim 2012 12:51:15
      arkadaşlar ben de telefonu 3 gün önce aldım. inşallah hayırlı olur. şimdilik memnunum. şarjı az gidiyor ve kamera kalitesi pek iyi değil herkesin dediği gibi.
      benim öğrenmek istediğim birşey var. telefonda internet bağlantısını nasıl keseceğim
      durduk yerde paralar gidiyor valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omermesud -- 1 Ekim 2012; 12:52:11 >

• Teğmen
      102 Mesaj
      01 Ekim 2012 17:28:58
      ayarlar
      kablosuz ag ve ayarlar
      sadece 2g kullanı secın 3g ınternete gırmez o zmn

yukarı satırda veri paketı kullan secenegındekı ısaretı kaldırın .

ҳҲҳ Gökhan ҳҲҳ
    • Yüzbaşı
      737 Mesaj
      01 Ekim 2012 18:19:54
      Arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum pili 1300 amper olduğu için uzun gider diye düşünüyorum...

Sizin cihazlarınız kaç gün gidiyor

• Teğmen
      246 Mesaj
      03 Ekim 2012 08:51:41
      9 saatin üzerinde konuşma süresi var, pili gayet iyi gidiyor. ama siz sürekli whatsapp veya facebook kullanırsanız 1 günde biter tabi. normal şartlar altında zaten çift hatlı bir telefon olduğu için yoğun konuşma yaptığınızı düşünerek 2 gün rahat gider diyebilirim. ( piyasadaki şarjı en uzun telefonlardan birisi bu )
      zaten android çift hatlı piyasada başka telefon da yok.

Bellek yetersiz diyenler programları sd karta aktarın. Telefona program yüklemeyin.

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      03 Ekim 2012 12:18:25
      quote:

Orijinalden alıntı: gokhanyazici

ayarlar
      kablosuz ag ve ayarlar
      sadece 2g kullanı secın 3g ınternete gırmez o zmn

yukarı satırda veri paketı kullan secenegındekı ısaretı kaldırın .

Allah razı olsun :)

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      03 Ekim 2012 12:19:40
      quote:

Orijinalden alıntı: casper5353

Arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorum pili 1300 amper olduğu için uzun gider diye düşünüyorum...

Sizin cihazlarınız kaç gün gidiyor

kullanıma göre değişiyor. ilk aldığımda çok kurcaladım sabahtan akşama kadar bitti. sonra normal kullandım 2 günde gitti...

• Teğmen
      185 Mesaj
      07 Ekim 2012 17:02:41
      Arkadaşlar benim telefonum sürekli edge hızıyla internete giriyordu, ne telefoncular, ne forumlar, ne de samsung dan sonuç alamadım. Türkmenistandayken kıytırık bi telefoncu çözümü buldu :D

*#*#4636#*#* yapın

Telefon bilgisi

Tercih edilen ağ tipi WCDMA only yapın... Telefon HSDPA ile bağlanıyor.

Belki bu çözüm biyerlerde yazıyordur ben aratmasını bilmiyordum. Belki birilerine lazım olur. Tüm samsunglarda geçerlidir(android)

DH-331.DÖNEM VATAN FEDAİLERİ

FUAT/Ankara/1985/hacettepe fizik müh./polatlı topçu ve füze okul komutanlığı
    • Yüzbaşı
      978 Mesaj
      13 Ekim 2012 21:48:02
      Arkadaşlar biriniz şuna bi çare ulsun atıcam artık telefonu....
      Kulaklıkla görüşme yapamıyorum. Kulaklık ayarları nerde bu meretin

Eagle_physics
    • Yüzbaşı
      469 Mesaj
      17 Ekim 2012 09:45:24

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle_physics

Arkadaşlar biriniz şuna bi çare ulsun atıcam artık telefonu....
      Kulaklıkla görüşme yapamıyorum. Kulaklık ayarları nerde bu meretin

Ben Samsung hm 1500 ile sorunsuz konustum. eger olmuyosa sizin cihazda sikinti vardir servise gönderin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      469 Mesaj
      17 Ekim 2012 09:48:26

quote:

Orijinalden alıntı: style_cool

9 saatin üzerinde konuşma süresi var, pili gayet iyi gidiyor. ama siz sürekli whatsapp veya facebook kullanırsanız 1 günde biter tabi. normal şartlar altında zaten çift hatlı bir telefon olduğu için yoğun konuşma yaptığınızı düşünerek 2 gün rahat gider diyebilirim. ( piyasadaki şarjı en uzun telefonlardan birisi bu )
      zaten android çift hatlı piyasada başka telefon da yok.

Bellek yetersiz diyenler programları sd karta aktarın. Telefona program yüklemeyin.

Sd karta kuramıyorum programları play storedan indirince hep telefona kuruyo. siz nasil yaptiniz?

• Teğmen
      246 Mesaj
      17 Ekim 2012 17:29:41
      uygulamayı kaldırma ekranı var ya ayarlardan, oradan girin
      programı SD karta taşı diye bir seçenek var.
      Her program taşınmıyor ama
      öyle taşıyabilirsiniz.

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      17 Ekim 2012 21:35:16
      quote:

öyle taşıyabilirsiniz.

Malesef çoğu taşınmıyor bu programların...

• Yüzbaşı
      469 Mesaj
      18 Ekim 2012 22:00:10

quote:

öyle taşıyabilirsiniz.

taşınmıyor arkadaşlar kafayı yiyecem sürekli doluyo hafıza.

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      19 Ekim 2012 17:36:44
      aynen ben de telefona kurulan programları sd karta taşıyamadım

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      21 Ekim 2012 01:05:38
      Bu telefono root atmanin bir faydasi var mi ve android surumunu yukseltebilir miyiz kac aydir kullaniyorum cok memnunum telefon cok kullanisli herkesetavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      469 Mesaj
      21 Ekim 2012 19:26:00
      quote:

Orijinalden alıntı: burhan47

Bu telefono root atmanin bir faydasi var mi ve android surumunu yukseltebilir miyiz kac aydir kullaniyorum cok memnunum telefon cok kullanisli herkesetavsiye ederim

Telefon hafızanız sürekli doluyormu?

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      21 Ekim 2012 23:09:28
      Evet surekli dolu uyarisi aliyorum ama dikkate almiyorum uyariyi

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      23 Ekim 2012 21:13:18
      quote:

Evet surekli dolu uyarisi aliyorum ama dikkate almiyorum uyariyi

iYİDE BEN ALMAYINCA SMS GELMİYOR YANİ HAFIZA DOLU OLUNCA SMS LER ATILIYOR AMA GELMİYOR BANA.

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      23 Ekim 2012 21:15:21
      quote:

Orijinalden alıntı: painkila

Alıntıları Göster

Telefon hafızanız sürekli doluyormu?

Evet şuan son noktadayım atıyorum 500-600 kb lık bir şey kursam hafıza dolu diyor ve sms almıyor telefon...

• Teğmen
      102 Mesaj
      23 Ekim 2012 21:55:01
      arkadaslar s6102 duos ıhtıyacı olan varmııı faturalıı 3 aylık

ҳҲҳ Gökhan ҳҲҳ
    • Yüzbaşı
      546 Mesaj
      30 Ekim 2012 01:08:20
      iyi günler
      ben de bu telefondan almayı düşünüyorum.
      diğer tekhatlı galaxy y telefonda olduğu gibi wireless alanı oluşturma gibi bir özelliği var mı acaba? (avea sınırsız internetimi telefondan wireless alanı kurup laptoptan internete bağlanmayı düşünüyorum.

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      31 Ekim 2012 17:52:16
      arkadaşlar; dün google iplay'den 8 tane uygulamanın güncellemesini yaptım. sonrasında bildirim olarak ingilizce veya arapça yazılı bir şeyler geliyor. basınca internete girip bir şey indirmeye çalıyor. hemen durduruyorum. böyle bir iki saat arayla geliyor bu bildirimler. ne yapmam lazım bir önerisi olan var mı?

• Er
      9 Mesaj
      07 Kasım 2012 15:58:42

Hafıza sorununa bir çözüm :

Arkadaşlar , s6102 yi 3 aydır kullanıyorum , aslında memnunum. Sadece malum hepimizde yaşadığımız hafıza sorununa biraz önce bir çözüm buldum :

normalde , cep telefonuna bir skype , yandex tarzı 2-3 program yüklediğimde hafıza 154 MB geliyor ve mesaj alamıyacak kadar dolmuş oluyordu. mecburen 1 programı silmek durumunda kalıyordum.

benim bulduğum çözüm rootlama yapmadan şu şekilde :

önce Ekrana *#*#4636#*#* yazarak Tercih edilen ağ tipini WCDMA only yapın... Telefon HSDPA ile bağlanıyor.

Sonra , Samsung Telefon açıkken *2767*3855# yazıyoruz ve cep telefonuna format atıyor. Tabi bu işlemi yapmadan önce rehberi ve size lazım olan tüm verileri mutlaka yedekleyin çünkü hepsi siliniyor. Bu formatı attıktan sonra fabrika ayarlarına dönmüş olunuyor. Ekrana *2767*3855# yazdıktan sonra Cep telefonu kendisi kapanıyor ve tekrar açıyorsunuz.
      Daha önce yüklemiş marketten olduğum 5 program sonucu 154 -157 MB hafızam dolarken şimdi 33.6 MB dolmuş oldu. Yani daha 120 MB hafıza yerim var. İlginç !

yanlız bir ekleme daha yapayım , daha önce 2 GB hafıza kartı kullanırken , formattan sonra 8 GB hafıza kartı kullanmaya başladım.

deneyin , rootlama yapmadan önce bence bunu deneyin.

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      07 Kasım 2012 16:29:21

quote:

Hafıza sorununa bir çözüm :

Arkadaşlar , s6102 yi 3 aydır kullanıyorum , aslında memnunum. Sadece malum hepimizde yaşadığımız hafıza sorununa biraz önce bir çözüm buldum :

normalde , cep telefonuna bir skype , yandex tarzı 2-3 program yüklediğimde hafıza 154 MB geliyor ve mesaj alamıyacak kadar dolmuş oluyordu. mecburen 1 programı silmek durumunda kalıyordum.

benim bulduğum çözüm rootlama yapmadan şu şekilde :

önce Ekrana *#*#4636#*#* yazarak Tercih edilen ağ tipini WCDMA only yapın... Telefon HSDPA ile bağlanıyor.

Sonra , Samsung Telefon açıkken *2767*3855# yazıyoruz ve cep telefonuna format atıyor. Tabi bu işlemi yapmadan önce rehberi ve size lazım olan tüm verileri mutlaka yedekleyin çünkü hepsi siliniyor. Bu formatı attıktan sonra fabrika ayarlarına dönmüş olunuyor. Ekrana *2767*3855# yazdıktan sonra Cep telefonu kendisi kapanıyor ve tekrar açıyorsunuz.
      Daha önce yüklemiş marketten olduğum 5 program sonucu 154 -157 MB hafızam dolarken şimdi 33.6 MB dolmuş oldu. Yani daha 120 MB hafıza yerim var. İlginç !

yanlız bir ekleme daha yapayım , daha önce 2 GB hafıza kartı kullanırken , formattan sonra 8 GB hafıza kartı kullanmaya başladım.

deneyin , rootlama yapmadan önce bence bunu deneyin.

WCDMA only i nasil yapiyoruz kardesim bu arada emegin ve paylasimin icin sagol

• Er
      9 Mesaj
      07 Kasım 2012 19:06:41

önce Ekrana *#*#4636#*#* yazdığınızda ekranda telefon bilgisini tıklayın , oranın altında göreceksiniz

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      07 Kasım 2012 21:20:38
      quote:

Alıntıları Göster

WCDMA only i nasil yapiyoruz kardesim bu arada emegin ve paylasimin icin sagol

Denediniz mi?

• Er
      9 Mesaj
      07 Kasım 2012 21:27:31
      Evet sorunsuz kullaniyorum

• Yüzbaşı
      396 Mesaj
      07 Kasım 2012 22:18:28
      Wifi yazilari cikiyor tel bilgisiyle ilgili bisey cikmiyor

• Er
      9 Mesaj
      08 Kasım 2012 05:17:31
      Kodu yazdiğinızda ekrana 4 şık geliyor :
      telefon bilgisi,pil bilgisi,kullanım istatistikleri,wifi .,

telefon bilgisine girin ve ekranı aşagıya kaydırın .orda tercih edilen ag bilgisinden yapıyorsunuz.

• Er
      9 Mesaj
      08 Kasım 2012 10:55:25

Daha önce marketten 4 program indirdiğimde , hafızam 157 MB olarak doluyor ve gelen mesajları almak için 1 programı dsilmek durumunda kalıyordum. Şimdi marketten 13 program indirdim ve sonuç :

Ufaltılmış önizleme resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esimsek -- 8 Kasım 2012; 10:55:55 >

• Er
      9 Mesaj
      09 Kasım 2012 10:40:08
      arkadaşlar deneyeniniz oldu mu ?

• Er
      1 Mesaj
      11 Kasım 2012 08:23:40
      arkadaşlar bende çift hatlı alacağım
      ama androidlerde bir hattan konuşma yaparken öbür hattan arayanlar sizi kapalı ulaşılamıyor görüyor
      bu telefonda bu sorun ortadan kalkmış mı?

• Onbaşı
      19 Mesaj
      13 Kasım 2012 12:16:53
      Aynı anda 2 hat aktif değil.Ama sim kart ayarlarına girip "Çift sim kart her zaman açık" seçeneğine tıklarsanız ve kartların her birine kendi numaralarını yazarsanız iki hattı birbirine yönlendirmiş olursunuz.çağrı bekletme özelliği de açılırsa bir hattan konuşurken kapalı görünen hatta gelen çağrıyı o sırada konuştuğunuz hatta yönlendirip görebilirsiniz.

• Onbaşı
      19 Mesaj
      13 Kasım 2012 17:27:09
      Flash player 11 yükledim.Flash ve internet tarayıcı ile ilgili 2 dosya linki veriyorum.
      Flash player bir rus sitesinden indirilecek, UC browser tarayıcının son sürümünü de biri türkçeleştirmiş.
      Önce UC browseri sonra da flash player ı kurup deneyin.daha önce flash 11 isteyen ve açılmayan sayfaları gören arkadaşlar aynı sayfaları bir daha deneyip bilgi verirlerse sevinirim.Ben telefonu yeni aldım ve ilk akıllı telefonum..anlamam hangisi kaç versiyonda açılır
      Flash 11 sitesi : http://files.mail.ru/2RU151
      UC browser 8.7 linki : http://www.mediafire.com/?g29cks94ftchqec

• Onbaşı
      19 Mesaj
      14 Kasım 2012 14:36:14
      arkadaşlar,önceki gönderilerde verilen www.whatismyflashplayerversion.com adresinden baktığımda,bir önceki mesajımda verdiğim ve flash player 11 versiyonu olduğu yazan rus sitesinden alınma dosyanın versiyonunun 10.0.22 olduğunu gördüm.telefondaki kurulum bilgilerinde ise flash 11 yazıyor anlamadım bu işi ama kurmak isteyenlerin bilgisine.

• Yüzbaşı
      469 Mesaj
      18 Kasım 2012 19:39:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Kutup_Kurbasi

arkadaşlar,önceki gönderilerde verilen www.whatismyflashplayerversion.com adresinden baktığımda,bir önceki mesajımda verdiğim ve flash player 11 versiyonu olduğu yazan rus sitesinden alınma dosyanın versiyonunun 10.0.22 olduğunu gördüm.telefondaki kurulum bilgilerinde ise flash 11 yazıyor anlamadım bu işi ama kurmak isteyenlerin bilgisine.

Ben herseyi denedim. Flash player içeren sitelere girmiyor root gerekiyor. Eger rootsuz yapan olursa lütfen yazsın. Uc browser hepsi hikaye.

• Yüzbaşı
      575 Mesaj
      29 Kasım 2012 07:52:14
      3 aydir kullaniyorum. Sistem bellegi azaliyor uyarisi disinda sorunsuz. Batarya omru uzun. Dev ekranli zirt diye 20 saatte sarji biten android cihazlarina nispet 3 gunu buluyor normal kullanimda. Batarya buyuk ve 1300 mah super olmus. Cozum bence kesin root. Ayrica elemanin biri kendi yapti diye habre wcdma yi kodlarla acin demis ben boyle bir sorunu hic yasamadim koda modada girmedim. Aldigimda 3 ay once yazilimini kendi menusunden guncelledim. Alan az uyarisi bence virusten ve bazi programlarin silindigi halde sistem bellegini isgal etmesindendir. Ben root a karar verdim. Nette 4.1 guncellemesi custom olarak yeralmakta bunu yukleyip bilgi yazacagim. Ben flash 11 i guncelleme sonrasi yukledim flash sitelerinin cogunu cozuyor.

Alın Size ArmV6 işlemcilere özel Flash Player 11

Zipsiz direkt .apk uygulaması

http : / /s p e e d y.sh/T49AS/Adobe-FlashPlayer-11.0.1.152.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atylantos -- 29 Kasım 2012; 11:13:12 >

Güneş Yolsuzların Üzerine Doğmaya Başladığında Mars a Yolculuk Vakti Gelmiş Demektir.. yb
    • Onbaşı
      18 Mesaj
      05 Aralık 2012 12:05:02
      merhaba bu telefonda modem olarak kullanılma özelliği varmı ?

(hotspots) özelliği imiş?

• Yüzbaşı
      575 Mesaj
      05 Aralık 2012 15:09:45
      quote:

Orijinalden alıntı: arsew

merhaba bu telefonda modem olarak kullanılma özelliği varmı ?

(hotspots) özelliği imiş?

Evet var. Nedense ismini farklı vermişler. Lisans ödememek için herhalde :))

Kablosuz Ağ Ayarları
      Bağlanabilir ve Taşınabilir Wi Fi alanı seçeneğinden yapıyorsunuz.

Güneş Yolsuzların Üzerine Doğmaya Başladığında Mars a Yolculuk Vakti Gelmiş Demektir.. yb
    • Er
      1 Mesaj
      06 Aralık 2012 15:15:52
      bende aldım güzel telfon hafıza sorununu karta taşı programıyla çözdüm güel telefon ekran çözünürlüğü düşük şimdilik

• Er
      1 Mesaj
      07 Aralık 2012 15:54:34
      MRBLAR BEN BU TLFONU YAKLAŞIK 4 AYDIR KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM ŞARJI 3 GÜN GİDİYO KONUŞURSAM MSJLAŞIRSAM 2 GÜN ...ÇİFT SİM OLMASI BAZEN İYİ BAZEN kötü..bazen hatları karıştırırmışm vodafoneden çekicem msjı avedan çekermişm dalgınlık işte ( avea 500 tl girdirdi bana ayrı mesele ) ..ya arkadaşlar ben bu tlfnun msj mms ayarlarını bir türlü bulamadım mesema avea sim servis nosu yok veya ileti raporu msj karakteri bilmm ne yok arkadaş yok nerdee bu sms ayarları yaaahuuu..sadece taş süpür t9 giriş dili var ama iletim raporu yok karakter indirgesi yok...bilen varsa söylesin yahuuu ama kamerası harika herkes bayıldı arkadaşta ace var üst model 5 mp bunun yannda halt etmişşş yeminle

• Çavuş
      62 Mesaj
      10 Aralık 2012 13:43:58
      bu telin başka modeli var s 7562 yei girdi Türkiye piyasasına kıssaca şunu söyleyeyimm.... sakın almayın bu telefonu... faturanızda süpriz yaşamak istemiyorsanız almayın sakın... hatları birbirine yönlendiriyor,, eğer konuşma sırasında diğer hattınızı arayan birinin çağrısını açarsanız,, diğer hattınıza yönlendirme ücreti yazacaktır...

• Binbaşı
      1989 Mesaj
      10 Aralık 2012 15:29:49
      Hatları karıştırması kötü bir durummuş gerçekten.

ASUS K56C
      İşlemci: i5 3317U, 1.7GHz Ram: 6gb 1600 MHz E. Kartı: 740M 2GB HDD: 750GB
      Volvo s60 For Life..
      Logitech Driving Force GT
    • Çavuş
      48 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: sawas44

bu telin başka modeli var s 7562 yei girdi Türkiye piyasasına kıssaca şunu söyleyeyimm.... sakın almayın bu telefonu... faturanızda süpriz yaşamak istemiyorsanız almayın sakın... hatları birbirine yönlendiriyor,, eğer konuşma sırasında diğer hattınızı arayan birinin çağrısını açarsanız,, diğer hattınıza yönlendirme ücreti yazacaktır...

Savaş Bey aynı sorun Galaxy s 7562 duo bu telefonda da mı var yani ? çift işlemci olsa bile sorun yapıyor mu diyorsunuz ?

• Çavuş
      44 Mesaj
      BU TELEFON ÇİFT İŞLEMÇİLİ DEGİL TEK İŞLEMCİLİ SANA İŞLEMCİ BÖLÜNMESİ VAR

aşk yunanlıların sexı bedavaya getırmek için uyurdukları bir oyundur
    • Çavuş
      62 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: leoxbjk

Alıntıları Göster

Savaş Bey aynı sorun Galaxy s 7562 duo bu telefonda da mı var yani ? çift işlemci olsa bile sorun yapıyor mu diyorsunuz ?

telpa tatmin edici cevap verecektir.. 444 lü bir numara.. 7562 için söyledim hepsini zaten...

• Er
      9 Mesaj
      11 Ocak 2013 23:54:47

quote:

Orijinalden alıntı: Kutup_Kurbasi

Flash player 11 yükledim.Flash ve internet tarayıcı ile ilgili 2 dosya linki veriyorum.
      Flash player bir rus sitesinden indirilecek, UC browser tarayıcının son sürümünü de biri türkçeleştirmiş.
      Önce UC browseri sonra da flash player ı kurup deneyin.daha önce flash 11 isteyen ve açılmayan sayfaları gören arkadaşlar aynı sayfaları bir daha deneyip bilgi verirlerse sevinirim.Ben telefonu yeni aldım ve ilk akıllı telefonum..anlamam hangisi kaç versiyonda açılır
      Flash 11 sitesi : http://files.mail.ru/2RU151
      UC browser 8.7 linki : http://www.mediafire.com/?g29cks94ftchqec

Bu şekilde flash player calıştı. İbb trafik gibi programlar flash player destegi istiyor.bu sayede kullanmaya basladım.

• Teğmen
      154 Mesaj
      21 Ocak 2013 18:11:26
      s7562 ile ilgili duyduğuma üzüldüm, s6102yi uzun süre kullandım artık ihtiyaç kalmadığından ihtiyacı olan bi arkadaşa satabilirim, pmden ulaşırsınız,aynı şekilde android olmayan b5722 de var, çift hat kullanma zorunluluğum kalktı ortadan bu yüzden temizlik yapıyorum bende :) çift hat güzel ama böye bilmediğimiz sonradan duyduğumuz garip şeyler çıkınca can sıkıyor, mesela 7562 cidden saçma olmuş bi de o kadar reklam yapıyolar çift hat aktif diye,

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Ocak 2013 18:13:03
      Gereksiz bir telefon oldugu kanısındayım. Bunun fiyatına çok daha iyi telefonlar alınabilir. Boşbeleş bir android modeli.

• New York Giants EC #61 •
      "And maybe there’s no peace in this world, for us or for anyone else,
      I don’t know. But I do know that, as long as we live, we must remain true to ourselves."
      Tumblr || Twitter || Facebook || Youtube || Flickr || 500px || Instagram || MyHort || Click Here
      Origin ID: ErayCavdar
    • Teğmen
      131 Mesaj
      02 Mayıs 2013 09:35:35
      Bu telefondan elimde var sıfır ayarında
      12 aya yakın garantisi var,
      fiyatı 330 tl isteyen pm atabilir.

MEN DAKKA DUKKA
Sayfa:   <<     < önceki   1 [2] 3   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Samsung Galaxy Y DUOS S6102 Android
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.