DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Hayattan Nasıl Zevk Alınır?
53
Cevap
2
Favori
3.986
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Hayattan Nasıl Zevk Alınır?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 19:26:06
      Allahı'nı seven birisi birşeyler söylesin tek tek yapıcam ama abartmadan söyleyin , öğrenciyim bütçem yettiği kadar gezmek istiyorum ne yapayım , sinema , alışveriş her konuda önerilerinizi bekliyorum , konu gerçekten ciddi.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Mart 2012 19:28:46
      Sadece zengin ve sağlıklı olanlar hayattan zevk alır. Bizim ise hayatımız çalışmayla ve borç ödemeyle geçecek

• Yüzbaşı
      521 Mesaj
      24 Mart 2012 19:29:54
      Ergen ruhlu olmayarak.

Hobilerim arasında tabiki de kitap okumak ve müzik dinlemek var.
    • Yüzbaşı
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 19:31:48
      quote:

Orijinalden alıntı: *Brakisefal

Sadece zengin ve sağlıklı olanlar hayattan zevk alır. Bizim ise hayatımız çalışmayla ve borç ödemeyle geçecek

Hayır ben öyle düşünmüyorum , tamam istediğin şeylerin hepsi genelde parayla yapılır , ama bizim bütçemizin yettiği yapılacak şeylerde vardır bunlar nedir işte?

• Yüzbaşı
      366 Mesaj
      24 Mart 2012 19:48:29
      Kız arkadaşın var mı?
      Hangi okul, semt? Ortam nasıl?
      sosyalleşmekten anladığın ne? Yani mesela tiyatroya gitmek? Konsere gitmek? Sinemaya gitmek?
      Toplumun sana katabileceği bir şeyler olduğuna inanıyor musun mesela?
      Gezmekten hoşlandığın belli, nereleri gezmek istiyorsun? Gerçekçi ol makbul olanı iste deriz burda.
      İdeolojik gruplarla ilişkin oldu mu? Halk evleri-ülkü ocakları vs dernekler? Eylem miting? Kavga dövüş? (süper zevk verir stres attırır, enselenmedikçe )

• Yarbay
      3474 Mesaj
      24 Mart 2012 21:00:57
      quote:

Orijinalden alıntı: 3Korner1Penaltı

Kız arkadaşın var mı?
      Hangi okul, semt? Ortam nasıl?
      sosyalleşmekten anladığın ne? Yani mesela tiyatroya gitmek? Konsere gitmek? Sinemaya gitmek?
      Toplumun sana katabileceği bir şeyler olduğuna inanıyor musun mesela?
      Gezmekten hoşlandığın belli, nereleri gezmek istiyorsun? Gerçekçi ol makbul olanı iste deriz burda.
      İdeolojik gruplarla ilişkin oldu mu? Halk evleri-ülkü ocakları vs dernekler? Eylem miting? Kavga dövüş? (süper zevk verir stres attırır, enselenmedikçe )

Stres atmak için mi

Every great victory comes with great sacrifice...
      Знает кошка, чье мясо съела
      ASUS H81 Gamer + i5 4460 + ASUS GTX970 Strix 4GB + Gskill 8GB 1600 MHz + High Power 750W PSU + WD 1TB Caviar Black + Merdivenaltı Xigmatek Kasa + X7 Gamer KB-M + LG W2243S 22 "
    • Yüzbaşı
      257 Mesaj
      24 Mart 2012 21:12:17
      Kardeşim bak havalar da yavaş yavaş ısınmaya basladı..Sana tavsiyem al bir tane dağ bisikleti şehir dışına kadar gez.Yeni yerler gör.Gercekten bisiklet kullanırken insan kendini ozgur hissediyor.Siz bu duyguyu yaşıyormusunuz bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      6 Mesaj
      24 Mart 2012 21:18:05
      git namazını kal ve sonrasında sana verecegi huzuru gorunce hayattan nasıl tat alacagını anlarsın

• Binbaşı
      1751 Mesaj
      24 Mart 2012 21:21:02
      İbadet;

Para gerektirmez.Hayatin duzene girer.Öldukten sonra sagliyacagi yarari saymiyorum bile...

• Onbaşı
      37 Mesaj
      24 Mart 2012 21:21:25
      antremanlara git

24 Mart 2012 21:22:44
      into the wild

• Yüzbaşı
      316 Mesaj
      24 Mart 2012 21:23:15
      dinle yeter

"There is no justice , not in this world."
      Praise the Sun!
    • Teğmen
      116 Mesaj
      24 Mart 2012 21:26:13
      forumu şakirtlar basmış arkadaş yaa

• Binbaşı
      1935 Mesaj
      24 Mart 2012 21:37:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Burakc.

Alıntıları Göster

Stres atmak için mi

Hayır çevre manasında

• Binbaşı
      1935 Mesaj
      24 Mart 2012 21:39:40
      Arkadaşım önce yaşını,samimi arkadaşların olup olmadığını varsa sayısını kız arkadaşın olup olmadığını yazarsan tavsiyeler verebilirim.

Eğer yalnızsan tek bir arkadaşın bile yoksa maddi gücüne göre yine tavsiyeler verebilirim

• Yarbay
      2294 Mesaj
      24 Mart 2012 21:46:16
      El değiştir.

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 21:50:15
      quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

Arkadaşım önce yaşını,samimi arkadaşların olup olmadığını varsa sayısını kız arkadaşın olup olmadığını yazarsan tavsiyeler verebilirim.

Eğer yalnızsan tek bir arkadaşın bile yoksa maddi gücüne göre yine tavsiyeler verebilirim

Yaş 20 , üniversite okuyorum , kız arkadaşım yok , genelde tek takılmayı severim ama arada arkadaş çevremlede ufakta olsa birşeyler yaparım , ama yalnızlık hoşuma gidiyor , maddi gücüm aylık elidme 500-600 sağa sola harcayacağım param var?

• Yüzbaşı
      908 Mesaj
      24 Mart 2012 21:54:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Outerspace

100 tane yorumun içinde bir kişi namaz kıl dese şakirtler basmış oluyor.

• Binbaşı
      1935 Mesaj
      24 Mart 2012 21:54:40
      Paranı biriktir bir dslr al ve kursa git derim.
      Veya istanbuldaysan istiklalde süper tiyatrolar var

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 21:59:07
      quote:

Orijinalden alıntı: scylla_des

Paranı biriktir bir dslr al ve kursa git derim.
      Veya istanbuldaysan istiklalde süper tiyatrolar var

Dslr dediğin fotoğraf makinası mı şu anda elimde hazır 1200 tl felan var aslında iyi birşey belki alabilirim , aslında fotoğrafa merakımda çok , ama o kadar parayıda vermek pek istemiyorum dslr'ye. Tavsiye edeceğin 500 tl civarı güzel bir dslr varmı ?

24 Mart 2012 22:01:30
      Al bi tane motosiklet gez bütün gün ortam yap çok zevkli lan

• Yarbay
      5970 Mesaj
      24 Mart 2012 22:02:27
      Yaşama amacın olsun

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 22:08:10
      quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

Al bi tane motosiklet gez bütün gün ortam yap çok zevkli lan

Alıyodum hatta kapora verdim 400 tl 2 hafta sonra elimde olacaktı , bugün vazgeçtim , mondial 125 mg deluxe alacaktım. Ailevi sorunlar nedeniyle istanbulda almama karşılar , bursada alıcam yazın.

• Binbaşı
      1683 Mesaj
      24 Mart 2012 22:09:57
      Para biriktir motosiklet al sen

Catch Me
    • Teğmen
      201 Mesaj
      24 Mart 2012 22:13:03
      Kopek al butun gun ikiniz takilirsiniz

• Teğmen
      188 Mesaj
      24 Mart 2012 22:15:01
      İlk kelimende yazmışsın zaten Ona uy.

• Binbaşı
      1050 Mesaj
      24 Mart 2012 22:15:15
      osbir

İsim Değişikliği Hakkı Verin La Bu Nedir?
    • Yüzbaşı
      968 Mesaj
      24 Mart 2012 22:23:13
      Kafa dengi bir arkadaş bulman lazim.Gerisi kendiliginden gelir zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crywolf34 -- 24 Mart 2012; 22:24:49 >

Fenerbahçeli Olmanın Gururu Bizlere Yeter!
      24 Mart 2012 22:24:20
      quote:

Orijinalden alıntı: ThêRev.SuLLivan

Alıntıları Göster

Alıyodum hatta kapora verdim 400 tl 2 hafta sonra elimde olacaktı , bugün vazgeçtim , mondial 125 mg deluxe alacaktım. Ailevi sorunlar nedeniyle istanbulda almama karşılar , bursada alıcam yazın.

bence al brother ama mondial alma alcaksan honda, yamaha, ya da gilera runner al tavsiyem

• Teğmen
      116 Mesaj
      24 Mart 2012 22:28:11
      quote:

Orijinalden alıntı: ®ed

Alıntıları Göster

100 tane yorumun içinde bir kişi namaz kıl dese şakirtler basmış oluyor.

kılcak olan adam zaten kılar birader gelip burda konu açmaz. adam sizden başka bişey istemiş ota b*ka namaz kıl ibadet et bilmem ne yap denmez. belki adam 5 vakit namazını kılıyor sen nerden biliyosun ?

• Yüzbaşı
      386 Mesaj
      24 Mart 2012 22:35:56
      Bir kaç hobi edin emin ol hayata daha farklı bakacaksın

• Binbaşı
      1543 Mesaj
      24 Mart 2012 22:36:38
      quote:

Böyle düşünmeye devam edersen zaten pek birşey bekleme

• Yüzbaşı
      414 Mesaj
      24 Mart 2012 22:36:50

quote:

Alıntıları Göster

kılcak olan adam zaten kılar birader gelip burda konu açmaz. adam sizden başka bişey istemiş ota b*ka namaz kıl ibadet et bilmem ne yap denmez. belki adam 5 vakit namazını kılıyor sen nerden biliyosun ?

sen ne sacmaliyon la

Take me back to my boat on the river I need to go down, I need to come down
      Take me back to my boat on the river And I wont cry out any more
      Time stands still as I gaze in her waters
      She eases me down, touching me gently
      With the waters that flow past my boat on the river
      So I dont cry out anymore ..
    • Yüzbaşı
      924 Mesaj
      24 Mart 2012 22:37:49

quote:

Allahı'nı seven birisi birşeyler söylesin tek tek yapıcam ama abartmadan söyleyin , öğrenciyim bütçem yettiği kadar gezmek istiyorum ne yapayım , sinema , alışveriş her konuda önerilerinizi bekliyorum , konu gerçekten ciddi.

Sex,drugs and rocknroll...Hayati sinirlarda yasa.

Final Fantasy Forever
      Final Fantasy Fun Club

OLD NAME dantedmc
    • Yarbay
      2894 Mesaj
      24 Mart 2012 22:43:56
      quote:

Alıntıları Göster

Adam hayattan nasıl zevk alırım diye sormuş , kimine göre bisiklettir , kimine göre fotoğraf kimine göreyse de namaz , ibadettir...

Şu forumda bir ibadetle ilgili birde Atatürk'le ilgili bir şey yazmaya gelmiyor , hemen tepki görüyor insanlar.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Yarbay
      2642 Mesaj
      24 Mart 2012 22:51:34
      quote:

+ 1

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      24 Mart 2012 22:56:54
      35 kişi cevap yazmış hala adam akıllı birşeyler söyleyen yok , gördüğünüz gibi pc paşında geçip duruyor vaktim , birşeyler söyleyin tartışmayın sadece söyleyin olur ya

• Teğmen
      116 Mesaj
      24 Mart 2012 23:22:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Alıntıları Göster

Adam hayattan nasıl zevk alırım diye sormuş , kimine göre bisiklettir , kimine göre fotoğraf kimine göreyse de namaz , ibadettir...

Şu forumda bir ibadetle ilgili birde Atatürk'le ilgili bir şey yazmaya gelmiyor , hemen tepki görüyor insanlar.

ibadet zevk için yapılmaz.

• Yarbay
      2894 Mesaj
      25 Mart 2012 00:20:45
      quote:

Alıntıları Göster

ibadet zevk için yapılmaz.

Ne alaka kardeşim adam namaz kılar mutlu olur , içi huzur dolabilir.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Er
      7 Mesaj
      25 Mart 2012 00:23:50

quote:

Bitch

• Çavuş
      72 Mesaj
      25 Mart 2012 00:29:48
      kafana eseni yap gerisini boşver

• Yüzbaşı
      386 Mesaj
      25 Mart 2012 13:57:14
      quote:

35 kişi cevap yazmış hala adam akıllı birşeyler söyleyen yok , gördüğünüz gibi pc paşında geçip duruyor vaktim , birşeyler söyleyin tartışmayın sadece söyleyin olur ya

Kartalda oturuyormuşsun.Kendoyu bir araştır bakalım hobi şart

• Yüzbaşı
      854 Mesaj
      25 Mart 2012 15:00:44
      bunu görünce yurdum insanı sayesinde baya zevk aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeLL_yEAHH! -- 25 Mart 2012; 15:04:48 >

• Yüzbaşı
      550 Mesaj
      25 Mart 2012 15:32:16
      İskoçlar derki :
      Parayla mutluluğu satın alamazsın ama bir mercedes bisikletten daha konforludur.

• Binbaşı
      1533 Mesaj
      25 Mart 2012 15:33:11
      well, that was a good question, i hope somebody could come up with the answer but it is impossible i think

Bu arada yaş kaç bi kaç öneride bulunalım ona göre biraz kendinden bahset

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahago -- 25 Mart 2012; 15:35:22 >

• Teğmen
      207 Mesaj
      26 Mart 2012 13:16:41
      okuyacak mısın bilmem ama, bölüm uzaklaştırmam olduğu için yazamamıştım, şimdi yazıyorum.

17 yaşındayım ve aylardır kanser tedavisi görüyorum. ciddi sıkıntılar çektim belki de çekmeye devam edicem, bilmiyorum. hastanelerde geçen günler, sıkı diyetler, avuçla hap ve destek ürünleri kullanırken, ayda bir yediğim 1 liralık çikolatanın verdiği hazzı, verdiği lezzeti tahmin bile edemezsiniz. anlatsam tasavvur edemezsiniz.

mesele parada felan değil, önemli olan zevk almasını bilmek. kimseye dört dörtlük bi hayat vaat edilmedi, kimse de öyle bir yaşam süremez. senin yapacağın, dünya üzerinde nefes almaya devam edeceğin bikaç yılı gülerek geçirebilmek. insanları sev ve sevdiğin insanlarla mutlu ol. insanların yanında ol; gez, gül veya ağla hiç önemi yok.

• Yüzbaşı
      429 Mesaj
      26 Mart 2012 13:19:39
      quote:

Allah'ın rızasını kaybetmekten korkup, Allah'ı seversen, neşeli, tutkulu, huzurlu olursun, hayattan zevk alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carmanja -- 26 Mart 2012; 13:22:34 >

Mustafa Kemal Atatürk : Kuran Kitab-ı Ekmel'dir. (En Mükemmel Kitap) Prof. Enver Ziya Karal, Atatürk'ten Düşünceler, İş Bankası Yayınları,1969 (A. Gürtaş, s. 39)
    • Yüzbaşı
      346 Mesaj
      26 Mart 2012 19:01:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

okuyacak mısın bilmem ama, bölüm uzaklaştırmam olduğu için yazamamıştım, şimdi yazıyorum.

17 yaşındayım ve aylardır kanser tedavisi görüyorum. ciddi sıkıntılar çektim belki de çekmeye devam edicem, bilmiyorum. hastanelerde geçen günler, sıkı diyetler, avuçla hap ve destek ürünleri kullanırken, ayda bir yediğim 1 liralık çikolatanın verdiği hazzı, verdiği lezzeti tahmin bile edemezsiniz. anlatsam tasavvur edemezsiniz.

mesele parada felan değil, önemli olan zevk almasını bilmek. kimseye dört dörtlük bi hayat vaat edilmedi, kimse de öyle bir yaşam süremez. senin yapacağın, dünya üzerinde nefes almaya devam edeceğin bikaç yılı gülerek geçirebilmek. insanları sev ve sevdiğin insanlarla mutlu ol. insanların yanında ol; gez, gül veya ağla hiç önemi yok.

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim , geçenlerde sıkıntılıydım biraz ve böyle bir konu açmak istedim ama bu konuyu açmakla ne kadar haksızlık yaptığımı gördüm kendime ve diğer insanlara , gerçekten şüküretmeliyiz , bu hayatta insanın canını sıkan hiçbirşey olmamalı bence , hiç kimseyi düşünmemelisin , istediğini yap , bırak gülsünler , baksınlar , yeter ki yaşamayı bil , bu arada çok çok geçmiş olsun cevabın için teşekkürler.

• Binbaşı
      1833 Mesaj
      26 Mart 2012 19:12:29
      quote:

Orijinalden alıntı: DeSolo of Turco

İbadet;

Para gerektirmez.Hayatin duzene girer.Öldukten sonra sagliyacagi yarari saymiyorum bile...

Katılıyorum =)

• Yüzbaşı
      505 Mesaj
      26 Mart 2012 19:13:21
      bak kardeş hayattan zevk almak için ilk olarak takmayacaksın bişeyi umruna

1.HAYATTAN ZEVK ALMAK İÇİN (Biraz durumun iyi olması lazım)

Honda CBR100 RR

Bitane alıcan bundan çıkıp gezicen tabi hep gez demiyoruz çalış ama gezmeyide ihmal etme

2.HAYATTAN ZEVK ALMAK İÇİN (Fakirsen)

Dağ Bisikleti

Bundan alırsın dağ taş gezersin kampını kurarsun sessiz sakin kafanı dinlersin ha bide bi arkadaşında yanında olmalı

• Çavuş
      54 Mesaj
      27 Mart 2012 15:34:16
      Hayattan zevk almak için, zevk alamayanları düşün, evi olmayanları ve yemek bulamayanları düşün, onların da zenginlerle aynı koşulda yaşayabilmesi için neler yapılabileceğini düşün. İşte bunu yapabildiğinde, emekçinin ve işçinin taraftarı olduğunda arkandaki kuvveti hissedersin ve hayattan müthiş bir zevk alırsın.

• Yarbay
      2653 Mesaj
      27 Mart 2012 16:02:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Léon the Professional

Hayattan zevk almak için, zevk alamayanları düşün, evi olmayanları ve yemek bulamayanları düşün, onların da zenginlerle aynı koşulda yaşayabilmesi için neler yapılabileceğini düşün. İşte bunu yapabildiğinde, emekçinin ve işçinin taraftarı olduğunda arkandaki kuvveti hissedersin ve hayattan müthiş bir zevk alırsın.

resim-mesaj uyumu

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      27 Mart 2012 16:04:48
      bu dünya müslüman fakirin cehennemidir kanka

• Teğmen
      231 Mesaj
      27 Mart 2012 16:09:11
      spor yap :)

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Hayattan Nasıl Zevk Alınır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.