Şimdi Ara

W.o.t Açılmıyor yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
25.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler hayırlı forumlar.. Oyunu tam haliyle indirdim kurdum client açıldı oradan türkçe hale getirdim patch yükledi o ana kadar herşey gayet güzel.Oyna tuşuna bastığmda client gidiyor ve beyaz bi ekran geliyor sonra siyah oluyor 10 saniye sonra oyun kapanıyor. Ne yaptıysam yaptım ama bi çaresi olmadi yardım edermisiniz.

• The preferences file is found in the Application Data folder. Easiest way to find it is to left click Start > left click Run > in the box that states Open, type %appdata% then click OK. Your Application Data folder is now open. Scroll down and find the folder wargaming.net > WorldOfTanks. There you will find the preferences file, which can be opened with notepad and modified. About a third of the way down the page, you will find something similar to the following:

<devicePreferences>
    <adapterOrdinal> 0 </adapterOrdinal>
    <windowed> true </windowed>
    <waitVSync> false </waitVSync>
    <customAAMode> 0 </customAAMode>
    <tripleBuffering> true </tripleBuffering>
    <multisamplingType> 0 </multisamplingType>
    <multisamplingQuality> 0 </multisamplingQuality>
    <aspectRatio> 1.250000 </aspectRatio>
    <gammaCorrection> 1.000000 </gammaCorrection>
    <useAlternateFrameTimer> false </useAlternateFrameTimer>
    <textureQualityMemoryBlock> 3000 </textureQualityMemoryBlock>
    <windowedWidth> 1440 </windowedWidth>
    <windowedHeight> 840 </windowedHeight>
    <fullscreenWidth> 1440 </fullscreenWidth>
    <fullscreenHeight> 900 </fullscreenHeight>
    </devicePreferences>

burda sorun cözülmüş cevirmeniz lazım yalnız hocam

• 1- Başlat--> Çalıştır --> Pencereye appdata yaz ve onayla.

2- Appdata daki klasörlerden birinde wargaming.net isimli klasörü bulucaksın. (benimkisi Roaming'in içinde duruyor. wargaming.net klasöründen worldoftanks klasörüne gir. Karşına preferences dosyası çıkınca onu notepad ile aç

3- Listeden <devicePreferences> satırına gelip (ctrl+f ye basıp <devicePreferences> yazıp aratırsan direk satıra sallar seni) devamındaki ayar satırlarını şöyle yap

<devicePreferences> 
    <windowed> true </windowed>
    <waitVSync> false </waitVSync>
    <aspectRatio> 1.250000 </aspectRatio>
    <gammaCorrection> 1.000000 </gammaCorrection>
    <windowedWidth> 1440 </windowedWidth>
    <windowedHeight> 840 </windowedHeight>
    <fullscreenWidth> 1440 </fullscreenWidth>
    <fullscreenHeight> 900 </fullscreenHeight>
    </devicePreferences>

ben de böyle

<devicePreferences> 
    <windowed> false </windowed>
    <waitVSync> true </waitVSync>
    <aspectRatio> 1.333333 </aspectRatio>
    <gammaCorrection> 1.497382 </gammaCorrection>
    <windowedWidth> 1024 </windowedWidth>
    <windowedHeight> 768 </windowedHeight>
    <fullscreenWidth> 1280 </fullscreenWidth>
    <fullscreenHeight> 1024 </fullscreenHeight>
    </devicePreferences>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihat034 -- 21 Mart 2012; 8:45:45 >

• Senin dosyalarda bir sorun var galiba. Oyun öyle çat diye kapanması hep dosyalarda sorun veya uyumsuz modlarla ilgili oluyor. Yeni kurdum diyorsun, demekki mod yoktur arada başka şey bozulmuş.

Tekrar kur, sıfırdan, temiz bir dizine. Türkçe patch yüklemeden önce bir kere oyuna gir, çalıştığını gör. Türkçe patchi sonra kur derim.
  • Oyunu tekrar indirdim wargaming.net klasöründen worldoftanks yok . sadece Wot var nasil bişi bu ya :(
  • BENDE PREFERENCES YANİ (TERCİHLER) DOSYASI YOK BU KONUDA BANA YARDIMCI OLACAK KİMSE VARMI??
  • Bende de preferences dosyası yok.Ben yaklaşık 1 aydır wot oynayamıyorum. Oyun sürekli World of Tanks çalışmayı durdurdu hatası veriyor. En az 10 kere silip tekrar yükledim, ekran kartım güncel ve pc ye de kaç kere format attım yok açılmıyor. Oyun 4 gün önce çalıştırmayı denediğimde son güncellemeyi yaptı belki çalışır dedim ama sonuç yine aynı. Lütfen acil yardım edin çünkü bayadır oynayamadım ve artık tank sürmek istiyorum. Teşekkür ederim.
  • arkadaşlar acıl yardım edın ben oyunun ayarlarını yukselttım ve yenıden başlattım oyunun acıyorum wot ıstemcısı görundu o kutucuk dolarken tam doldu dıyorum bırden bıre kapandı defalar ca denedım ve baştan yukledım olmadı yardım edın
  • hayır olmaadı bı yardım etsenız ya bakın sızde oynuyosunuz nası bı hazdır tank surmek bılırsınız benı bu hazdan mazdan mahrum bbırakmayın
  • face adresının lınkını versene belkı bana yardımcı olabılırsın ben forumdan konu açıcam ama sen yınede lınk at belkı bu konuda konusabılırz bana yardımcı ol lutfen
  • kardeş akşam 7.30 gibi pmden bana teamwiever ıp ni at uzaktan bağlanıp yapayım aynı sorun bendede vardı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Fight4Freed0m_ -- 17 Temmuz 2013; 17:58:07 >
  • Abi benimkinide yapanmi 1 haftadir kafayi sinirim cok bozuldu !! lutfen eyer evetse bana pm at birde clanin yoksa bizim clana alirim
  • Nihat034 kullanıcısına yanıt
    Nihat abi ben hepsini yaptim ama preference yi notpad ile actimda bos cikiyor ben bir anlam veremedim sen bana yardimci ol lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TuRK-66_

Abi benimkinide yapanmi 1 haftadir kafayi sinirim cok bozuldu !! lutfen eyer evetse bana pm at birde clanin yoksa bizim clana alirim

kusura bakma bu aralar yoğundum pm den teamwiever ıp ni at yaparım sıkıntı yok ;)
  • Sagol abi dun Nihat abiye attim mesajsan sonra ben buldum oyna girdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TuRK-66_

Sagol abi dun Nihat abiye attim mesajsan sonra ben buldum oyna girdim

tamam dır :D
  • TURK_66 VE STAR MODE İYİ AKSAMLAR
    ACABA NASIL HALLETİNİZ BU WOT SORUNNU BENİMLE DE PAYLASIR MISNIZ. BIKTIM ARTIK KAÇ GÜNDÜR YA
  • NE OLUR ACİL CEVAP
  • Merhaba @yunutsen,

Dilersen konu ile ilgili destek departmanımıza bir bilet gönder. Eminim en kısa süre içerisinde sana yardımcı olacaklardır.

Nasıl bir bilet oluşturabilirim?
    https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/61/18/how-do-i-submit-a-ticket

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz
  • yunutsen Y kullanıcısına yanıt
    Directx 9 yükle kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.