Şimdi Ara

SSANGYONG KORANDO SPORTS TÜRKİYEDE...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
3
Favori
97.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shephard16

Hort millet! Aracı kullananlar var mı? 2014'ünü almaya niyetlendim. Satıcıyla görüşüp bir test sürüşü yaptım. Kasislerde tümseklerde falan çok fazla sallanıyor sanki kamyon gibi. Makaslı sistemden dolayı olabilir. Feci baş ağrısı yapabilir uzun vadede. Görüşlerinizi alayım.

Makas yok Korando Sports'ta, arkalar da amortisörlü tıpkı SUV araçlar gibi. Sallanma yapmasının sebebi merdiven şasi bir pikap olması, merdiven şasi esnektir sağa sola kıvrılır bir miktar. Ve evet araçta biraz kamyon otobüs havası var, yayvan bir araç, otomobil gibi sert değil.

Sarıyer'desiniz sanırım, eğer yolunuz Maslak'a düşerse araç hakkında detaylı bilgi verebilirim, bende de 2012 Korando Sports var.
  • arkadaşlar bugün korando sports u inceledim. malzeme kalitesini beğendim ama çok inceleme fırsatım olmadı.

yalnız şunu gördüm, geçen sene biz kuzenlerle öylesine bir uğramıştık ssangyong ankara bayisine, neredeyse kırmızı halı sereceklerdi, bugün içeri baya kalabalıktı, arabayı almaya babamla beraber gittiğimiz halde kimse muhattab olmadı. buradan kendilerini banlamak istiyorum.. demekki biraz daha satış yapsalar doğuşu falan geçecekler..

edit: bir süre araba alamayacak gibiydik, bir arkadaştan vadeli s70 haberi geldi, oraya gitmeden uğradım bayiye. eğer doğru dürüst muamele etselerdi kesin ikna ederlerdi bizi (babam biraz marka için önyargılı) ama uğraşmadılar bile. bende bastım gidip s70 i aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEZ_TEX -- 29 Nisan 2012; 1:35:46 >
  • Her yıl muayenesi var diye konuşuluyor basit bir hesap yapayım size;

Araç kamyonet geçiyor ve evet her yıl muayenesi var,peki kazancınızı hesapladınız mı..??

Bu aracın şu an kamyonet olarak yıllık MTV si ''1'298 TL''

Eğer ki araç otomobil geçse idi yıllık MTV si ''2'385 TL''olacaktı

Yıllık 1'087 tl karı hesaplayamayıp,160 tl lik muayene parasını hesaplayan kişiler var maalesef...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: shephard16

hemen her gün geçtiğim güzergah aslında ama. sanırım vazgeçtik şu sallanma olayından dolayı. bayağı kamyon gibi. uzun süreli kullanımda mide bulandırıyordur muhtemelen :D

Ben 2.5 yıldır kullanıyorum, uzun yola da çok gittim, İstanbul şehir içi kullanıyorum zaten, bana rahatsızlık vermiyor açıkçası, siz sert sedanlara alıştığınız için öyle geliyordur, biraz yayvanlık var sallantı otobüslere benziyor. En ufak çukurda içeriye kütür kütür vuran sedanlardan bin kat daha iyi, ülkenin yollarının hali ortada.
  • Türkiye'de oldukça iyi satış rakamlarına ulaşan Mercedes motor ve şanzıman teknolojili Ssangyong'dan mevcut Actyon Sports'un devamı olan Korando Sports 1 Nisandan itibaren yollarda

2.0 motor,155 hp,360 nm tork ve 6 ileri Otomatik ve manuel şanzımanları ile satışa sunuluyor

Sınıfında olmayan ön süspansiyon salıncak,arka süspansiyon 5 noktadan bağlantılı özelliği aracı konforda bir SUV konforuna ulaştırabiliyor.

Gücü ve performansının yanı sıra geniş diz mesafesi ve ikinci sıra yatırılabilir koltuklarıyla Korando Sports konforda da iddialı. 2007 yılından bu yana Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret'in yaptığı Ssangyong markası yeni modeli Korando Sports'u ilk olarak Cenevre Auto Show Fuarı'nda tanıttı. Korando Sports 1 Nisan itibariyle tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de satışa sunulacak. 155 PS güce ve e-XDİ aktif dizel motora sahip Korando Sports gücün yanı sıra sürüş keyfi ve konforda da iddialı geliyor. Dört teker disk fren sistemi ve helezon yaylı amortisörlü süspansiyon sistemi sunan Korando Sports, geniş diz mesafesi özelliğini ikinci sıra 29 dereceye kadar yatabilen koltuklarıyla ön plana çıkıyor. Led gösterge panelleri ilk bakışta okumayı sağlayacak şekilde tasarlanan Korando Sports'ta hands free konuşma imkanı sağlayan Bluetooth, yol bilgisayarı ve USB,AUX girişi standart olarak tüm versiyonlarda bulunuyor.
    Sürüş esnasında en çok kullanılan devir olan 1.500, 2.800 devir aralığında 360 nm torka sahip Korando Sports, başlangıç torku olan 190/1.000 Nm/rpm özelliği yokuş kalkışlarda çok yüksek bir performans sağlıyor. Araç Ssangyong'un diğer modellerinde varolan üç kat güçlendirilen çelikten imal edilmiş karkas tipi boydan boya monoblok şase sistemiyle sahibine birinci sınıf güvenlik hizmeti sunuyor. Arka kabin kapağı daha az enerji harcayarak açıp kapatmak için yaylı menteşeli sistemlerle geliştirildi.

Fiyatları ise incelediğimde oldukça iyi B sınıfı dizel ,otomatik araçların 45-50 Bin tl fiyat istendiği bir ortamda çok iyi gibi

MODEL 2012 MODEL TAVSİYE EDİLEN KAMPANYALI ANAHTAR TESLİM FİYATI
    KORANDO SPORTS 4X2 MT 39.800 TL
    KORANDO SPORTS 4X2 AT 42.870 TL

• MODEL 2012 MODEL TAVSİYE EDİLEN KAMPANYALI ANAHTAR TESLİM FİYATI
  • 1000 d/d ' da 190 Nm tork. İyiymiş bayağı.
  • Helal olsun distribütöre.

Fırsatçı ve kazıkçı bir davranış sergilememiş.

2.0 Dizel süper fiyat.

İnşallah bu distribütör bozulmaz da halk uygun fiyatlarla kaliteli araçlara binebilir.
  • 1 nisan şakası olmasın
  • bence ssangyonglar hakettiği yerde değil.

marjinal tasarımdan da kurtulmuş , bu sefer iş yapar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19can84 -- 20 Mart 2012; 21:34:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kick down

1 nisan şakası olmasın

Evet fiyatlara bakarsak 1 nisan şakası olma ihtimali yüksek

f/p oranı oldukça iyi

İncelemeye değer bir araç binek otomobillerde D sınıfı araçlarda kullanılan 5 noktadan bağlantılı süspansiyon müthiş bir olay hakikaten
  • çok albenili olmuş.fiyatlar da çok cazip gerçekten.önyargılı yaklaşılan markalardan birisi,şahsen hiç binmedim ama merak ediyorum konforu,kalitesi,gidişi nasıldır
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Helal olsun distribütöre.

Fırsatçı ve kazıkçı bir davranış sergilememiş.

2.0 Dizel süper fiyat.

İnşallah bu distribütör bozulmaz da halk uygun fiyatlarla kaliteli araçlara binebilir.

Farklı Bi Fiyat Koysa Kimse Yüzüne Bakmazki.Bunu Yapmak Zorunda.
  • fatih fiyatlarda bi yanlışlık olmasın eski kasanın 2011 düz vites modelini
    en son 40500e veriyorlardı.
    özel bir kampanya filan mı var lansman fiyatı adı altında?
  • Türkiye'de oldukça iyi satış rakamlarına ulaşan

Hadi be
  • quote:

Orijinalden alıntı: f-a-t-i-h

MODEL 2012 MODEL TAVSİYE EDİLEN KAMPANYALI ANAHTAR TESLİM FİYATI

Bu araca bu fiyatı biçtilerse alınlarından öperim adamları 50 rahat eder bu konforla gelecekse
  • Bide şu biçimsiz orta konsolu yapmaktan vazgeçseler
  • Bu markayı hep takdir etmişimdir. Çok güzel araçları, çok uygun fiyatlara satıyorlar. Tipi de sıradışı, farklı bir tasarım. Ancak hakettiği yerde değil. AmaKonyada oldukça sık görmeye başladım. Almancı Konyalılar, akıllanmaya başlamışlar sanki... 1.2 motor, bomboş, fındık kadar arabalara 38 verip üstüne de 6 ay bekleneceğine, bu araç çok güzel bir alternatif.
  • Bu araçları böylesine fiyatlarla görünce insanın çıldırası geliyor. Punto dizel otomatik 43650, Jazz benzin otomatik 44000. Şu arabayı söksen çıkan malzemeyle punto ve jazz'ın ikisinden yapılır mı yapılmaz mı? :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.