Şimdi Ara

SSANGYONG KORANDO SPORTS TÜRKİYEDE... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
447
Cevap
3
Favori
97.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: talkie77

Ben de almayı düşünüyorum ama aracımı satamadım.

Mutlak ondada bir hayır vardır
  • korando sport su almak isteyenler ilk etapta ssangyong u bilenler
    tabi bunların elinde de bir actyon sports var onu da ha deyince satamıyorlar bu yüzden lansman fiyatı 3 gün sürmez daha uzun olur diye ümit ediyorum
    1 nisan gelsin aracı bir test edelim kesinlikle fiyat uygun....... yine söylüyorum ssangyong u bilenler için çok cazip bir fiyat
    bu arac kore malı aynı kia gibi yalnız firma bir yıl önce ki krizden etkilendi çinliler %51 ini satın aldı
    firma 40-50 yıllık çelik üreticisi 1985 ten beridir de 4*4 araç üretiyor bu yüzden kendine 4*4 uzmanı diyor
    araç 2 tona yakın kaya gibi bişey arka kapak bile içerden açılıyor 60 70 bine alınan arçlarda kuzu kuzu inip kendin manuel açarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiyali -- 27 Mart 2012; 19:51:08 >
  • ne kadar yakar bu araç sizce ? değerleri nedir yada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyagiz

ne kadar yakar bu araç sizce ? değerleri nedir yada ?

Fabrika verisi;

Manuel

Şehiriçi-100 KM/9.5 LT

Şehirdışı-100 KM/6.2 LT

Otomatik

Şehiriçi-100 KM/9.8 LT

Şehirdışı-100 KM/6.6 LT

Fabrika verisi bu şekilde Linea bile 6.5 litre yakarken bu araç için normal zannımca

Şu an kullandığım Ssangyong Actyon Sports 2200 kilogrambu araç dahada kuvvetli

hesabınızı yapın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiyali

korando sport su almak isteyenler ilk etapta ssangyong u bilenler
    tabi bunların elinde de bir actyon sports var onu da ha deyince satamıyorlar bu yüzden lansman fiyatı 3 gün sürmez daha uzun olur diye ümit ediyorum
    1 nisan gelsin aracı bir test edelim kesinlikle fiyat uygun....... yine söylüyorum ssangyong u bilenler için çok cazip bir fiyat
    bu arac kore malı aynı kia gibi yalnız firma bir yıl önce ki krizden etkilendi çinliler %51 ini satın aldı
    firma 40-50 yıllık çelik üreticisi 1985 ten beridir de 4*4 araç üretiyor bu yüzden kendine 4*4 uzmanı diyor
    araç 2 tona yakın kaya gibi bişey arka kapak bile içerden açılıyor 60 70 bine alınan arçlarda kuzu kuzu inip kendin manuel açarsın

Ssangyongyong actyonsportsu(2010 mayısında 4x2manuel,halftoplu 35300e almıştım)
    ha deyince galericiye 29.300e sattım şuan kendisi 31250 istiyor..

buarada Şahsuvaroğlu aracı satarken geri alma garantisi sunarak satıyor.Ellerinde
    bir tablo var bir yıl sonra şu iki yıl sonra şu fiyata alırım gibisinden.En azından ben alırken öyle idi.

son olarak şirketin%51i çinlilerin değil Hintli Tata'nın elinde...Çok farkları var mı ikisinin birbirinden bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dnz60

quote:

korando sport su almak isteyenler ilk etapta ssangyong u bilenler

Ssangyongyong actyonsportsu(2010 mayısında 4x2manuel,halftoplu 35300e almıştım)
    ha deyince galericiye 29.300e sattım şuan kendisi 31250 istiyor..

buarada Şahsuvaroğlu aracı satarken geri alma garantisi sunarak satıyor.Ellerinde
    bir tablo var bir yıl sonra şu iki yıl sonra şu fiyata alırım gibisinden.En azından ben alırken öyle idi.

son olarak şirketin%51i çinlilerin değil Hintli Tata'nın elinde...Çok farkları var mı ikisinin birbirinden bilmiyorum.

Deniz Tata değil de Mahindra aldı galiba...

• evet fatih pardon..

buarada aracın yakıtı katalog verileri ile hemen hemen aynı hatta oto.leri uzun yolda c.c ile
    manuelden daha az yakıyor..
    (yakıt konusunda öne vinç,arkaya agırlık,18''a\t veya m\t lastik takıp aracı yükseltip130-140 ile
    giderken ibrenin düşüşünü gözünüzle görebilirsiniz ama
  • mitsu 4x2 AT 55000 e yakın bu araç donanım ve güç olarak çok çok daha üstün ve fiyat 42000 civarı
    4 teker disk arka helozonik yay ve yol bilgisayarı
  • quote:

mitsu 4x2 AT 55000 e yakın bu araç donanım ve güç olarak çok çok daha üstün ve fiyat 42000 civarı

yalnız o aracın 4x4 full donanımı dehşett-ül vahşettir
    geçen ay şöyle bi lancera bakayım dedim yine
    kendimi pıck-up'da buldum
    fiyatı haricinde o araç da gayet güzeldir.Arazi mukavemeti,becerisi de pıck-upların içinde
    ilk sıradadır.

• quote:

quote:

mitsu 4x2 AT 55000 e yakın bu araç donanım ve güç olarak çok çok daha üstün ve fiyat 42000 civarı

fiyatı haricinde o araç da gayet güzeldir.Arazi mukavemeti,becerisi de pıck-upların içinde
    ilk sıradadır.

Sizin de dediğiniz gibi fiyatı uçuk olmasa diğerlerine bakan olmuycak zaten :) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: talkie77

quote:

quote:

ilk sıradadır.

Sizin de dediğiniz gibi fiyatı uçuk olmasa diğerlerine bakan olmuycak zaten :) :)

Ama aynı araç araç asfaltta ve bozuk yollarda Ssangyong kadar iyi değil

• Fatih bey merhaba. yorumlarını okuduktan sonra ciddi olarak korando sports almaya karar verdim ve ymy otomotivi arayıp test için randevu dahi aldım.
    Yalnız birkaç konuda yardımına ihtiyacım olacak.
    Bu araçların arkasındaki hardtop denen şeyleri kim yapıyor ve yaklaşık maliyeti ne kadar?
    Ayrıca sağlamlık ve yakıt ekonomisi nasıl?
  • nasıl çirkin araç yapılır diye tasarımcılara ders olarak bu araç gösterılmelı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 28 Mart 2012; 17:20:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak.17

Fatih bey merhaba. yorumlarını okuduktan sonra ciddi olarak korando sports almaya karar verdim ve ymy otomotivi arayıp test için randevu dahi aldım.
    Bu araçların arkasındaki hardtop denen şeyleri kim yapıyor ve yaklaşık maliyeti ne kadar?

şuan için kampanya var mı bilmiyorum kabin kapama da yoksa da sıkı bir pazarlıkla
    ya ücretsiz ya da makul bir ücretle aldıgınız bayide yaptırabilirsiniz...
    dışarıda 3bin civarı bir fiyatla yaptırılabiliyor

fatih de ben de alırken kampanya
    dahilinde ücretsiz yaptırmıştık hatta ben alırken 3 yıl yada 100000km bakım hediyesi de vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: burak.17

Fatih bey merhaba. yorumlarını okuduktan sonra ciddi olarak korando sports almaya karar verdim ve ymy otomotivi arayıp test için randevu dahi aldım.

Merhaba Burak bey,

Hardtop ya da Halftop kabinleri servisten edinebilirsiniz Denizinde dediği gibi biz kampanya kapsamında meblağ ödememiştik

Normalde dışarıda 3 Bin tl civarı bir rakam galiba şu an zaten araç lansman fiyatında olduğundan kapak kampanyası yok zannedersem

Yakıt ekonomisi konusunda aracım(Actyon Sports)şehir içi fabrika verisi olan 11 litre ile 10 litre arası gezinmekte kuruş hesabı yapmadım hiç

Yeni Korando Sports ta yakıt fabrika değeri 10 litre altında görülmekte ve motorun beygir gücü artırılmış

Sağlamlık derken henüz 2.senem dolacak bu araç ile 17 Bin km yol yaptım şu ana kadar

Rize ve Antalya yaylalarında oldukça kullandım aracı araziyede çok uygun üstüne kurulu çelik şasisi sayesinde arazide başarılı

Öyle sağından,solundan ses gelecek bir araba değil zaten test ettiğinizde bunu göreceksiniz eminim

Test edin buradayız yorumunuzu bekliyoruz

• @fatih

Arkadaşım dün sıfırını alamayacağıma kanaat getirip ikinci el actyon ilanlarını gezerken Şahsuvaroğlu Trabzon' da bir araç gördüm ve aradım. Aramışken yeni araçla alakalı bilgi de edindim bir hayli. Şu fiyat artış konusunu da sordum, satış politikasıdır bize öyle bir bilgi gelmedi diyor. Müşteri kızıştırıyorlar anlayacağın dedi.

Eski kasasının ikinci elini alsam 4x4 olsa yakıt farkedermi? Birde bunu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

@fatih

Arkadaşım dün sıfırını alamayacağıma kanaat getirip ikinci el actyon ilanlarını gezerken Şahsuvaroğlu Trabzon' da bir araç gördüm ve aradım. Aramışken yeni araçla alakalı bilgi de edindim bir hayli. Şu fiyat artış konusunu da sordum, satış politikasıdır bize öyle bir bilgi gelmedi diyor. Müşteri kızıştırıyorlar anlayacağın dedi.

Eski kasasının ikinci elini alsam 4x4 olsa yakıt farkedermi? Birde bunu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer gerçekten öyle fiyat artmama gibi bir durum var ise çok iyi hakikaten

4x4 olanını kullanmadım ne desem yalan olur kullananlar var forumda ya da Gezenbilir forumlarına bakabilirsiniz oradada bolca kullanıcı var

Fabrika verisi pek bir şey farketmediğini söylüyor ama kullanıcılar size net bilgi verecektir

Dediğim gibi Gezenbilir sitesinde bolca kullnıcı mevcut

• Yarından itibaren araçların Showroomlarda olacağı söyleniyor Gezenbilir sitesinde ne derece doğru bilmiyorum

İlgilenen arkadaşlar yakın bayileri ile isterseniz irtibata geçiniz...
  • Teşekkürler..

Gerçi neden bu kadar acele ediyorum bilmiyorum :) şuan 20 bi lira deseler alamam sanırım. En erken 3-4 ay içinde alabilirim gibi görünüyor. Bakarsınız yeni kasanın ikinci eli nasip olur?
  • Ben bayi ile görüştüm yarın araçlar gelecekmiş fakat test aracı konusunda bilgileri yokmuş. Gelir gelmez arayacaklar. hardtop için telefonda 3,500 tl fiyat verdiler ama pazarlık payı var dediler, bana çok geldi zaten.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.