- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Fax Nedir? Ne İşe Yarar?
Bu konudaki kullanıcılar:
 
1
Cevap
6830
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


 
0 Mesaj
20 Mart 2012; 16:45:11 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Site Adresi:faksmakinesi.com
Kuruluşu: 2010
İçerik:Fax Nedir? Ne İşe Yarar?
Tanıtımı:


Faks denince akla sadece sabit olarak bir yerde kalan, ulaşılması için süre istenen, kullanıcıları için bazen bekleme sıkıntısı getiren ve bunun gibi negatif durumları da içeren bir teknolojik alet gelir. Fakat size önereceğimiz şirket ile artık genel bir düzenleme çerçevesinde internetten fax gönderme şansını elde edebileceksiniz. İnternet üzerinden faks yollamak diğerlerine göre çok daha hızlıdır. Bunun için beklemeye gerek yoktur. Ayrıca; sadece birkaç dakika içinde yüzlerce farklı faksın aynı anda gönderimi de mümkün olmaktadır. Halbuki bu durum normal fax cihazlarında mümkün olmayan bir durumdur.

Özellikle de büyük şirketlerin teknolojiyi yakalayarak anında hizmet alması, tüm kullanıcıların memnuniyeti adına hareket ederek zamanında iletimin gerçekleşmesi adına hareket etmesi gerekmektedir. Bunun için faks makinesi.com hizmetini talep ederek toplu faks ağını kullanmanız yerinde olacaktır. .txt dosya türünden .jpg dosya türüne, .html dosya türünden .ppt gibi türlere kadar onlarca farklı dosyayı gönderebilen, en gelişmiş teknolojiye sahip, hız konusunda sıkıntı getirmeyen, kullanıcı memnuniyeti odaklı esnek ve şeffaf olan bir hizmeti bu adresle bulabileceksiniz. Çok cazip fiyatlar karşılığında hızlı bir faks hizmeti talep etmek için kısa zaman zarflarını kullanarak başarılı sonuç alabileceksiniz.

Bu anlamda http://www.faksmakinesi.com internet adresini kullanarak anında hizmete erişebilecek, gelen talepleri hızlıca kullanabilecek, çok kısa zaman zarflarında en makul fiyatlara fakslarınızı yollayarak anında hizmet alabileceksiniz. Dilerseniz masaüstüne programı kurarak kullanabilir, dilerseniz de siteye üye olarak belli bir kontör karşılığı işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca; raporlar kısmını da kullanarak göndermiş olduğunuz içeriklerin anında iletip iletilmediğini kontrol etmeniz mümkün olacaktır. Üstte aktarmış olduğumuz internet sayfa linkini kullanarak konu hakkında sorularınıza cevap bulabilecek ve firmadan hizmeti talep etme şansını elde edebileceksiniz.
_____________________________

benten oyunları
çiftlik oyunu


443 Mesaj
20 Mart 2012; 19:43:29 

dial-up modem kullanarak bilgisayardan da fax çekilebiliyor.fax çekme işlemini ücretsiz karşılayan web siteleri var.
_____________________________

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR3
0.203