Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S3'ü gördük tanıtımını canlı izledim, One S beklentim daha da arttı, gel artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exalteddivx

Galaxy S3'ü gördük tanıtımını canlı izledim, One S beklentim daha da arttı, gel artık

Aynı fikirdeyim ya bu ya da razr maxx olacak yeni telefonum.
  • s3 bana çok büyük geldi 4.8 suan için en ideal htc one s gibi
  • bende s3 ten baya umutluydum, özellik olarak s3 oldukça etkileyici bir cihazda olmuş ayrıca dizaynıda güzel, ama gel görki kocaman bir tel yapmışlar, htc one x ten bile büyük, ilerde ayrıntılar daha netleşince ne olur bilmem ama one x, s3 ve one s arasında bence şu an için en ideali one S gibi duruyor...
  • evet s3 etkiyeci fakat benim için 4.8 çok büyük kullanmakta zorluk çekerim gibi geliyor ,en iyisi çıkana kadar beklemek elimizde deneyelim bakalım
  • benim anlamadığım genelde 4.5 ten sonrası için her zaman çok sayıda eleştri oluyor sevenleride var ama daha ideal boyutta kullanmak isteyenler çok daha fazlayken neden böyle tek alternatifli bir amiral gemisi yaparlar anlaşılır gibi değil, yalnız samsungu az çok tanıyorsam bu telin özelliklerine yakın biraz daha ufak boyutlularınıda sırayla satışa sokarlar...
  • S3 ün tasarımı bence fiyasko pek beğenmedim one s e kara kıldık bekledikte ne oldu s3 ü
  • vay be Samsung ne yaptı bilemedik.tasarım yine olmamış. Galaxy S3 tasarımı One S, One X - a yaklaşamaz.bir çok hayal kırıklıgı yaşansa da donanıma laf diyemeyiz ama tasarım olmamış işte. bide 4.8 ekranla tabletfon olmuş. One S seni almaya kararlıyım :) ama beyazını istiyorum beyazını.siyahtan hoşlanmadım gri iyi gözüküyo ama bide beyazı olsaydı keşke ))) beyazını çıkarabilir mi HTC? bilen varmı daha evvel hiç olmuş ki, sonradan her hangi telefonun beyazın çıkarsınlar?
  • http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_iii_flexes_muscles_on_benchmarks-news-4201.php

testlerde s3 ün en yakın rakibi one S olmuş, bu kadar iddialı s3 e yakın performansı var one S in, aslında one S beklenmedik şekilde performanslı ve özellikleri iyi bir tel olarak çıktı karşımıza ama one X in gölgesinde kaldı biraz birazda henüz piyasaya tam girmemiş olması etkiledi, herhalde yakında çıkar artık ve özelliklede çok fazla tel değiştirmeyen, telefon takıntısı olmayanlar için çok iyide bir alternatif olur gibime geliyor...

• s3 out One S in
  • gelsin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: This is it

quote:

Orijinalden alıntı: vb

zannedersem zaten leyla dısında canlı yardımda kımse yok.. 3 defa baglandım 3de de leyla cıktı karsıma. ama leylanın hıc bıseyden haberı yok.one s nezaman cıkıcak? -bellı degıl , nekadar olucak? -bellı degıl ,hangi operatorle gelicek? -belli degil vs.. :)

onları zaten bilmesi mümkün değilki. bunlar operatörlere ve distributorlere göre değişiklik gösteren şeyler. bu aracı kurumlara sorman gerekir bu soruları. onlar orda teknik destek için varlar. doğru soruları doğru kişilere sorarsan cevapları alırsın...

onların bılmesı mumkun degılse bızımde ogrenmemız ımkansız ozaman,htc de canlı yardımda calısan bırınden bahsedıyoruz ,ne zaman gelıcek dıye htc de calısan bırı bunu az cok bılıyodur herlde. kaldıkı 26nisanda konustugumda cıhaz nısan ayı sonunda satısa sunulacak dıyodu leyla hanım. ozaman bılıyoduda sımdımı unuttu?butun dıstrıbıtor ve gsm sırketlerıne zaten maıl attım asagı yukarı,hıc bırı kesın bı tarıh yok dıyoken leyla hanım ınatla kesın aysonu dıyodu onun ıcın tekrar kendısını muattab aldım.

• size hala gelmedi mi ???????
  • galiba adamlar bu telin kasasını gerçekten revize ediyorlar bu telden beklentileri çok gibi, yoksa şimdiye kadar gelirdi çoktan...
  • samsung s3 le aynı anda gelicek galiba
  • galiba, s3 e rakip olarak bunu çıkartmayı düşünüyorlar herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

galiba adamlar bu telin kasasını gerçekten revize ediyorlar bu telden beklentileri çok gibi, yoksa şimdiye kadar gelirdi çoktan...

dostum sorun türkiyede yurt dışında satılıyor . forumda da kaplama sorunu olmayan cihaz sahipleri var . anlıcan kasayla alakalı değil türk dispiritörler ve şebekeler ile alakalı
  • yurtdışındada heryerde bulunmadığı için öyle düşünmüştüm dediğin gibide olabilir, bu durumda geriye kalan ihtimal, hernekadar biraz farklı olsalarda one X e ilk etapta bu teli alternatif oluşturmamak gibi gözüküyor...
  • kvk ya yıne maıl attım. bu model icin bir satıs planımız bulunmuyor dıyor.genpa zaten htc getirmiyomus. brigtstarı aradım dırek bır bey cıktı. bızde beklemedeyız ama suan ıcın bı bılgı yok tarıh hakkında dedı. anlasılan bu bekleyiş baya bı uzun surcek valla sıkılmaya basladım alıcam yurtdısı gecıcem.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.