Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben yurt dışına alınacak cihazlarda sorun çıkacağını sanmıyorum arkadaşım i phone 4s i amerikadan getirtti app storeden alınma cihaz valla taş gibi kullanıyor hiç bir sorun çıkmadı elektronik ürünlerde sorunlu ürün zor çıkıyor hatalı olması tamamen şans meselesi türkiyeden bu fiyata one S alınmaz bence 650 dolara amerikadan alırım daha iyi
  • Ben de one s alma taraftarıyım ancak 1400 lirayı geçerse distrübütör garantili galaxy s2 alırım 1200 liraya birde s3 çıksın bakalım belki fedakarlık eder 1800 liraya kadar çıkarım telefon fiyatları çok çıktı yahu bu fiyatı vericeğim aklımın ucundan geçmezdi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5mhmtr7 -- 29 Nisan 2012; 12:14:04 >
  • Aslinda bakarsan 1.400 tl bile cok ama duruma bakinca digerlerinden daha makul oluyor, bu civarlarda cikarsa fena olmaz, yalniz alternatif olarak s2 ye bu saatten sonra bence degmez, one s 1.400 tl ustu cikarsa bencede biraz zorlayip s3 almak daha mantikli gibi duruyor...
  • Arkadaşlar yeri burası değil belki ancak deneyimli arkadaşlar olduğu için soruyorum. Ben şu an Belçikadayım ve 2 hafta içinde döneceğim. Dönerken One S alıp gelmeyi planlıyorum. Yalnız telefonla ilgili aklıma takılanlar var. Burdan aldığım telefonla sıkıntısız bi şekilde Türkiyeye girebilir miyim? Yani telefonun gümrüğe takılması gibi bişey olur mu? Vergi iadesini daha önce sormuştum ancak burda bi yere sordum benden damgalı Türkiye ikameti falan istedi kafam karıştı. Bu vergi iadesini nasıl alabilirim? yada alabilir miyim? Birde okuduğum kadarıyla 100 TL harç falan yazıyor bu nedir?

Benim bildiğim sadece giriş yaptıktan sonra 1 ay içerisinde kayıt yaptırmam gerektiği. Bunun dışında nelere dikkat etmem gerekir? Bilenler yardım ederse çok sevinirim.
  • quote:

Arkadaşlar yeri burası değil belki ancak deneyimli arkadaşlar olduğu için soruyorum. Ben şu an Belçikadayım ve 2 hafta içinde döneceğim. Dönerken One S alıp gelmeyi planlıyorum. Yalnız telefonla ilgili aklıma takılanlar var. Burdan aldığım telefonla sıkıntısız bi şekilde Türkiyeye girebilir miyim? Yani telefonun gümrüğe takılması gibi bişey olur mu? Vergi iadesini daha önce sormuştum ancak burda bi yere sordum benden damgalı Türkiye ikameti falan istedi kafam karıştı. Bu vergi iadesini nasıl alabilirim? yada alabilir miyim? Birde okuduğum kadarıyla 100 TL harç falan yazıyor bu nedir?

Benim bildiğim sadece giriş yaptıktan sonra 1 ay içerisinde kayıt yaptırmam gerektiği. Bunun dışında nelere dikkat etmem gerekir? Bilenler yardım ederse çok sevinirim.

İkametgah muhabbetini bilmiyorum ama 100 tl'lik harç daha yasalaşmadı galiba.
  • HTC One S için custom rom hazırladım ancak elimde telefon olmadığı için deneyemiyorum ve denemeden yayınlamak istemiyorum.One S sahibi olan ve rom işlerine meraklı olan ve ben yaparım diyen arkadaşlar varsa pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokberks

HTC One S için custom rom hazırladım ancak elimde telefon olmadığı için deneyemiyorum ve denemeden yayınlamak istemiyorum.One S sahibi olan ve rom işlerine meraklı olan ve ben yaparım diyen arkadaşlar varsa pm atabilir

Bana yollayabilirsin linki. Konusalim...
  • Beyler Almanyadan önümüzdeki hafta içi One S aldırıyorum.
    Bir kaç sorum var
    1 -Sim Free aldırdığımız zaman yinede pasaporta kayıt yaptırmamız gerekiyormu ?
    2 - Yurt dışından faturalı alınan htc lerin garantisi burada.

=) teşekkürler

İncedible S den One S e geçeceğim benimde bir incelemem olur artık =)
  • HTC firmasına e-mail attım,HTC One S türkiye'de ne zaman satışa çıkcak diye.
    Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti saglamak ,her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Sorunuz ile ilgili , HTC one S cihazlari Turkiyede bu ayin sonunda yayinlanacaktir. Aveya ve Teknosa ve bn.. bu konu ila ilgili sorabilirsiniz.

Musteri hizmetleri Numaralarimiz :
    + 90-212-7055698; Ücretli, Hem sabit hatlardan hemde, Mobil telefonlardan aranabilir.
    00800-142-051-118; Ücretsiz, sadece sabit telefonlardan aranabilir (Telefon sağlayıcınızdan ücretsiz numara aranabilirliğinizi kontrol edin)

İlginiz için teşekkür ederiz.

Sorunuzu başarılı biçimde yanıtlayıp yanıtlamadığımı belirtin; bunu tamamlamak için buraya tıklayın.

Bu mesaja bir yanıt göndermek için lütfen buraya tıklayın.

Saygılarımızla,

Leyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Everything4Life

HTC firmasına e-mail attım,HTC One S türkiye'de ne zaman satışa çıkcak diye.
    Müşteri Destek Merkezi ile irtibata geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Size en kaliteli hizmeti saglamak ,her türlü soru ve isteğinize cevap vermek için çalışıyoruz.

Sorunuz ile ilgili , HTC one S cihazlari Turkiyede bu ayin sonunda yayinlanacaktir. Aveya ve Teknosa ve bn.. bu konu ila ilgili sorabilirsiniz.

Musteri hizmetleri Numaralarimiz :
    + 90-212-7055698; Ücretli, Hem sabit hatlardan hemde, Mobil telefonlardan aranabilir.
    00800-142-051-118; Ücretsiz, sadece sabit telefonlardan aranabilir (Telefon sağlayıcınızdan ücretsiz numara aranabilirliğinizi kontrol edin)

İlginiz için teşekkür ederiz.

Sorunuzu başarılı biçimde yanıtlayıp yanıtlamadığımı belirtin; bunu tamamlamak için buraya tıklayın.

Bu mesaja bir yanıt göndermek için lütfen buraya tıklayın.

Saygılarımızla,

Leyla

herkeze aynı cevabı atıyorlar. ben maille kalmadım cnlı destek hattını aradım.verdıklerı cevap yıne ısrarla aysonuydu. bakın surda ayın sonuna 4 gun kaldı emınmısınız dedım evet dedi bayan.fiyatı sordum, fıyat hakkında kesın bır bılgılerı olmadıklarını soyledıler. bugun beklıyoruz bakalım. ne olucak? bu 100 tl harc muabbetı ne zaman gecerlı olmaya baslıcak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsufers

Arkadaşlar yeri burası değil belki ancak deneyimli arkadaşlar olduğu için soruyorum. Ben şu an Belçikadayım ve 2 hafta içinde döneceğim. Dönerken One S alıp gelmeyi planlıyorum. Yalnız telefonla ilgili aklıma takılanlar var. Burdan aldığım telefonla sıkıntısız bi şekilde Türkiyeye girebilir miyim? Yani telefonun gümrüğe takılması gibi bişey olur mu? Vergi iadesini daha önce sormuştum ancak burda bi yere sordum benden damgalı Türkiye ikameti falan istedi kafam karıştı. Bu vergi iadesini nasıl alabilirim? yada alabilir miyim? Birde okuduğum kadarıyla 100 TL harç falan yazıyor bu nedir?

eğer yanında yirmi otuz telefon getirmeyeceksen sorun yok. kaydettirmek için Türk pasaportun olması lazım. Yabancı ülke pasaportuna geçici kayıt yapılıyor maksimum birkaç ay.
  • Mayıs'ın ilk haftası yada ikinci haftası gelcek gibi duruyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5mhmtr7

Ben de one s alma taraftarıyım ancak 1400 lirayı geçerse distrübütör garantili galaxy s2 alırım 1200 liraya birde s3 çıksın bakalım belki fedakarlık eder 1800 liraya kadar çıkarım telefon fiyatları çok çıktı yahu bu fiyatı vericeğim aklımın ucundan geçmezdi .

htc rhyme piyasaya 1500den girdi ve hala o fiyattan satılıyor. one s'i 1400 tl'ye hiç beklemeyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi couldi -- 30 Nisan 2012; 12:09:19 >
  • one s yalan olucak gelene kadar samsung 3 geldi gelicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: couldi

quote:

Orijinalden alıntı: 5mhmtr7

Ben de one s alma taraftarıyım ancak 1400 lirayı geçerse distrübütör garantili galaxy s2 alırım 1200 liraya birde s3 çıksın bakalım belki fedakarlık eder 1800 liraya kadar çıkarım telefon fiyatları çok çıktı yahu bu fiyatı vericeğim aklımın ucundan geçmezdi .

htc rhyme piyasaya 1500den girdi ve hala o fiyattan satılıyor. one s'i 1400 tl'ye hiç beklemeyin derim

+1 en az 1600 derim
  • @emmree1990 ve @mahubey cevaplar için çok teşekkür ederim.

Yahu arkadaş yok yok yok. Bugün yine bir çok mağazaya girdim. One S yok. Heryerde One X One V. En son Saturn'de dayanamayıp sordum yok mu bu cihazdan diye. En son 27/03'te ellerine geldiğini yeni teslimatla ilgili bilgileri olmadığını söylediler. HTC ne yapıyor anlamadım.
  • quote:

@emmree1990 ve @mahubey cevaplar için çok teşekkür ederim.

Yahu arkadaş yok yok yok. Bugün yine bir çok mağazaya girdim. One S yok. Heryerde One X One V. En son Saturn'de dayanamayıp sordum yok mu bu cihazdan diye. En son 27/03'te ellerine geldiğini yeni teslimatla ilgili bilgileri olmadığını söylediler. HTC ne yapıyor anlamadım.

cihaz türkiyede resmi satışa başlamadı diye biliyorum. bence seni yemişler :)
  • Arkadaşlar sahibinden com da 1200 den satılıyor cihaz , neredeyse yurt dışı fiyatına.Get açtırıp almayı düşünüyorum ne diyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: This is it

quote:

@emmree1990 ve @mahubey cevaplar için çok teşekkür ederim.

cihaz türkiyede resmi satışa başlamadı diye biliyorum. bence seni yemişler :)

Yok kardeşim, ben şu an Türkiye'de değilim: Belçikadayım. Geçen hafta da Amsterdam'ın altını üstüne getirmiş bulamamıştım. Yok telefon. Bu gidişle One X alacağım sanırım.
  • benim bir arkadaşımın amcası haziranda amerikaya gidecek oradan aldırmayı düşünüyorum amerikada 590 dolar fiyatı bakalım türkiyede kaça çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinnix -- 30 Nisan 2012; 22:23:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.