Şimdi Ara

***<< HTC ONE S >>*** 4.3'- 8 MP - 1080p - sAMOLED - Snapdragon S4 - (ANA KONU) (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.938
Cevap
24
Favori
172.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: okanrua

quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

ekran görüntülerini de eklemek istedim

bendede aynı durum söz konusu. benim telefonda ingiltere çıkışlı olmalı ( o2 ile açılıyor). uyuz oluyorum bazen güncelleme almamış olmama. ne yapacağım bilmiyorum. belkide hiç gelmeyecek.

Ülke sıralamasına göre güncelleme alıyor diye okumuştum önceki sayfalarda.. sıra bize de gelecek yani müdür üzülme, heder etme kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kafayı yiyecem benim telefonda yazılım güncelleme diye bir bölüm bile yok. ve cihazda sanırım trickdroid diye bişey var onu pek bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatal_17

s4 islemcili telefonu kullanan arkadasalara batarya suresi ne kadar ona gore karar vermem lazim s2 ile arasinda gidip geliyorum

normal kullanımda 2 gün hocam yogun kullanırsanda 1 günü rahat aşıyo yinede

• quote:

Orijinalden alıntı: RhiFaT

kafayı yiyecem benim telefonda yazılım güncelleme diye bir bölüm bile yok. ve cihazda sanırım trickdroid diye bişey var onu pek bilmiyorum

Custom rom olabilir seninki. O yuzden
    Shipped rom sitesine gir ordan android sec
    Ville tıkla. En sondaki ruu 2,31 yazar onu indir 500kusur mb. Sonra pcden yukle. Teli pcye sarj modunda bagla. Usb hata ayklamayı ac

• quote:

quote:

s4 islemcili telefonu kullanan arkadasalara batarya suresi ne kadar ona gore karar vermem lazim s2 ile arasinda gidip geliyorum

telefonu çok kurcalayan biri olarak hergün şarja takiyorum... 3-4 saat web, wifi hep açık, ortalama yarım saat görüşme uygulamalar falan.. ama onu rahatsız etmedigim zaman 1.5 güne rahat yetiyor şarjı gördüğüm kadarıyla.
    S2den kastınız samsung ise, kardeşim s2 kullanıyor ve şarj olayından daha fazla şikayetçi.. yani bana göre s2nin şarjı daha az dayanıyor..
    Karar sizin.

cvp icin saol peki performansi nasil s2 ye gore ?

• Beyler One S Snapdrogon 4 lü cihazımın şuanki Android Sürümü 4.0.4 Sense sürümü 4.1 bundan sonra yeni güncelleme çıktımı çıkacaksa varmı bir bilgi ?
  • Arkadaşlar merhaba önümüzdeki hafta S4 işlemcili One s im geliyor nasipse ilk defa smartphone kullanacağım
    cihazı kullanmaya başlamadan önce şunu yap bunu mutlaka yapmalısın falan önerisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
  • arkadaşlar acaba sanalpazardaki bizinısmen adlı satıcı güvenilir midir daha önce onunla alışveriş yapan var mı hem ucuza hem de s4 pasaport kayıtlı htc one s satıyor şu an inşallah güvenilirdir sorun çıkmaz çnkü cidden almayı düşünüyorumhttp://www.sanalpazar.com/Sifir-s4-islemci-faturali-garantili-htc-one-s__isp3155235
  • Güvenilirliği hakkında bilgim yok ama ben kendisi ile telefonla görüştüm faturalı cihaz elimde yok dedi faturasız siyah var dedi ben gri istemiştim
    henüz bir haber çıkmadı.
  • Birde pasaport kaydını mümkünse kendiniz yaptırın çünkü yapılan kayıtlar malesef çakma 5-6 ay sonra kayıt problemi yaşıyorsunuz.
  • quote:

quote:

quote:

telefonu çok kurcalayan biri olarak hergün şarja takiyorum... 3-4 saat web, wifi hep açık, ortalama yarım saat görüşme uygulamalar falan.. ama onu rahatsız etmedigim zaman 1.5 güne rahat yetiyor şarjı gördüğüm kadarıyla.
    S2den kastınız samsung ise, kardeşim s2 kullanıyor ve şarj olayından daha fazla şikayetçi.. yani bana göre s2nin şarjı daha az dayanıyor..
    Karar sizin.

Bence iki cihazın da birbirine karşı üstünlüğü var,
    Benim gördüklerim;
    Mesela s2de şebeke üzerinden görüntülü görüşme ve anlık e.posta -push mail- var ama one s.te bu ikisi yok malesef..
    Ama one s.in kamerası, dizaynı albenisi en önemlisi yeniliği ve herkeste olmaması beni one s almama itti

Performans ise, biz iki telefonun sadece webdeki hızını karşılaştırdık fazla bir fark göremedik..
    Oyunlar vb. hakkındaki performansları hakkında fazla bilgim olmadığı için sizi yanıltmak istemem ama okuduğum yorumlara göre one s daha ilerde...
    Hayırlısı.. syg.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.can123

Bu jelly bean gelmicek mi gelmicekse gercekten s3 filan alicam htc cok seviyorum ama cok uzatti !!!
    evet değişiklik şöyle var 1 gunden önce biten şarjım 2 gun dayanıyor artık gün boyu wireless açık aramalar oluyo internete giriyorum oyun oynuyorum. onun dışında edgeye düşünce ekranda hareketlenme oluyordu oda kayboldu. performans artışı var. bu şekilde yani ben yeni güncellemeyi beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isaakcu -- 19 Eylül 2012; 19:53:37 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isaakcu

Merhaba arkadaşlar snapdragon 4 ingiltere vodafone çıkışlı telefonum için güncelleme nihayet geldi. şu an yükleniyor. bakalım :)

Kardeş son durum ne?
    Güncelleme kuruldu mu, var mi bir yenilik?

Benim tlf da Ingiltere çıkışlı ama henüz güncelleme görünmüyor.. neden acaba?

Syg.

evet değişiklik şöyle var 1 gunden önce biten şarjım 2 gun dayanıyor artık gün boyu wireless açık aramalar oluyo internete giriyorum oyun oynuyorum. onun dışında edgeye düşünce ekranda hareketlenme oluyordu oda kayboldu. performans artışı var. bu şekilde yani ben yeni güncellemeyi beğendim.

• @isaakcu
    Tsk.ler cevap için
    Güncellemeyi beklemeye değecek demekki..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Karar sizin.

Bence iki cihazın da birbirine karşı üstünlüğü var,
    Benim gördüklerim;
    Mesela s2de şebeke üzerinden görüntülü görüşme ve anlık e.posta -push mail- var ama one s.te bu ikisi yok malesef..
    Ama one s.in kamerası, dizaynı albenisi en önemlisi yeniliği ve herkeste olmaması beni one s almama itti

Performans ise, biz iki telefonun sadece webdeki hızını karşılaştırdık fazla bir fark göremedik..
    Oyunlar vb. hakkındaki performansları hakkında fazla bilgim olmadığı için sizi yanıltmak istemem ama okuduğum yorumlara göre one s daha ilerde...
    Hayırlısı.. syg.

teşekkürler

• arkadaşımın telefonunun kamerası açılmıyor. Ön veya arka kamera ve ayna siyah gözüküyor ne yapmak gerek ?

• Arkadaslar one s ekranindan nasil screen shot aliyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomsak

Arkadaslar one s ekranindan nasil screen shot aliyoruz ?

Power tusu + home yanlmıyorsam

• quote:

Orijinalden alıntı: msqonn

quote:

Orijinalden alıntı: tomsak

Arkadaslar one s ekranindan nasil screen shot aliyoruz ?

Power tusu + home yanlmıyorsam

bunu bilmiyordum teşekkürler :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isaakcu -- 20 Eylül 2012; 21:59:14 >
  • beyler telefonun ekran kalitesi nasil bu gun bir kurcaladim sanki cabuk cizilir hissi verdi bana
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.