Şimdi Ara

VESTEL SMART TV İNCELEMEM (42pf7017) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
941
Cevap
18
Favori
236.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar 05.06.2012 tarihinde aldığım tv mi satıyorum ankara için gelip alabilirsiniz...2 kere kumandası bozuldu,1 seferde yazılım güncellemesi için servise gitti... tv'de harangi bir çizik,sorun vb. şeyler kesinlikle yoktur...mağaza malıdır,sehpasıyla berabar 1.500 e yada sehpasız 1.300 e vereceğim... ben tvyi 1600 e mağazadan aldım ve 400 de sehpaya verdin...maddi sıkıntımdan dolayı satıyorum,hala taksitleri kredi kartımdan ödüyorum anlıyacağınız... ilgilenen varsa 0535 698 06 00 beni arayabilirler...

VESTEL SMART TV İNCELEMEM (42pf7017)
  • Arkdaşlar 05.06.2012 tarihinde aldığım tv mi satıyorum ankara için gelip alabilirsiniz...2 kere kumandası bozuldu,1 seferde yazılım güncellemesi için servise gitti... tv'de harangi bir çizik,sorun vb. şeyler kesinlikle yoktur...mağaza malıdır,sehpasıyla berabar 1.500 e yada sehpasız 1.300 e vereceğim... ben tvyi 1600 e mağazadan aldım ve 400 de sehpaya verdin...maddi sıkıntımdan dolayı satıyorum,hala taksitleri kredi kartımdan ödüyorum anlıyacağınız... ilgilenen varsa 0535 698 06 00 beni arayabilirler...

• quote:

Orijinalden alıntı: a.r 156

[size=3]

Merhaba arkadaşlar..
    uzunca bir süre forumlarda Vestel Smart Tv yi araştırdım ama maaesef işime yarar bir inceleme bulamadım bende ya nasip deyip televizyonu aldım ve işte ilk incelememle karşınızdayım. Televizyonla ilgili dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz..

Öncelikle teknik özellikler ve donanımlar..
    -42" 1920X1020 Çözünürlüğe Sahip Full HD Led Tv
    -TÜRKİYEDE ÜRETİLEN İLK SMART TV
    -Vestel teklonojisi olan Pixellence'nin 2. versiyonuna sahip
    -Dahili HD uydu alıcısı var.(kart takılabiliyor)
    -İnternete kablosuz olarak bağlanabiliyor ve bunun için gerekli olan usb dongle içinden hediye olarak çıkıyor.
    -DLNA teklonojisine sahip(yani bilgisayarınız ve cep telefonunuzla kablosuz olarak bağlnabiliyor)
    -Panel 100 HZ hızında movie sence özelliği ile 400 HZ çıkıyor.
    -4 adet HDMI ve 2 adet USB girişine sahip
    -takdığınız USB hafıza ile PVR özelliğine sahip. v.s. (detaylar için vestel smart mikro site

gelelim bol fotoğraflı incelememe..

Vestel servis elemanları telefonla aldıkları randevu saatinden 1-2 saatlik sapmayla televizyonu devasa kutusu ile getirdiler..

5 dakika süren kurulumu yaptılar 10 dk de tv hakkında muhabbet ettik ve gittiler..
    kutu içeriği

öncelikle tv sehbasındaki uydu alıcısı scart v.s kablolar 3lü priz gibi ıvır zıvırı ortdan kaldırdım malum dahili uydu alıcısı olduğundan tek ihtiyacımız olan bir fiş ve anten kablosu:)
    tv nin bağlantı noktaları..

USB ve Uydu kart girişleri..

Televizyonumuzu prize takıp uydu anten kablosunuda bağlayıp açıyoruz kanallar fabrikan ayarlanmış olarak geliyor ve görüntü karşımızda..
    Biraz menü görüntülerine bakalım..
    Ana menü
    siyah üzerine altın rengi menü tasarımı gerçektem çok şık duruyor tasarım olarakta çok sade bir tasarım seçilmiş doğrusu ben beğendim herşey yerli yerinde..
    Uydu için ince ayarları yapıyoruz kanallar ayarlanmış olsada starın yeni frekansını girmeyi unutmuşlar yeni frekansları girdim şimdiye kadar kullandığım en basit ve kullanışlı uydu yazılımı diyebilirim kanal bulmak ve özellikle yerlerine düzenlemek çok basit..
    sadcoDX denilen bilmediğim bir özelliğide var

dahili HD uydu alıcıları Biss şifreleme olmadığından tavsiye etmiyorlardı ancak gördüğüm kadarıyla bunda o da var her ne kadar ne işe yaradığını bilmesemde

kutu içinden çıkan USB dongle kullanarak mevcut kablosuz ağımıza bağlanıyoruz

ağı hızlı bir şekilde görüyor ancak çekim kalitesi biraz zayıf
    internet bağlantısınıda yaptıktan sonra öncelikle tv için
    yeni bir yazılım var mı diye kontrol ediyorum malum tv nin çıkacak yeni yazılımlarla kendini geliştirme özelliği var. ancak görüyorum ki vestel tv yi fabrikadan sıcak sıcak gönderiyor öyleki mevcut yazılımın tarihi 24 şubat 2012.
    İnternet bağlantısınıda kurduktan sonra sıra geldi tv ye adını veren meşhur smart tv fonksiyonuna

devasa kumandamızın sol üst köşesinde bulunan internet tuşuna basıyoruz öncelikle karşımıza internete bağlandığımıza dair bir uyarı geliyor hemen ardından da smart tv ana menüsü geliyor
    televizyon diğer smart tv lerde görmediğim vestel tarafından geliştirilen bir arayüze sahip ve doğrusu beklediğimden çok daha zengin bir içeriği var gazeteyi oturduğunuz yerden rahatlıkla okuyabiliyorsunuz

bazı dizilerin geçmiş bölümlerini izleyebiliyorsunuz

anacak görüntü kalitesi vasat youtube falanda aslında gayet hızlı açılıyor facebook v.s hepsi var ama ne olursa olsun bana sorarsanız elinin altında laptop olan biri için son derece gereksiz bir özellik
    tüm ayarları yaptıktan sonra elimde 16 GB lik belleği taktım anında gördü
    media player menüsünün görünüşü

takdığım usb ye tv yi test edebilmek için hd mkv ler yüklemiştim anında gördü ve sorunsuz oynattı şunuda belirtmeden geçemeyeceğim nerdeyse gördüğüm en güzel en net görüntüydü doğru tv yi seçmenin mutluluğuyla oluşan bir sırıtmayla videoların hepsini izledim hepsi sorunsuz ve mükemmeldi..
    aşağıda tv nin sd ve hd performansına ilşkin çektiğim fotolar var fotoğraflar görüntü kalitesini tam yansıtmasa da en azından fikir verir..
    bu arada en merak ettiğim özelliklerinden biri olan DLNA yı da denedim tv nin yanında verilen nero Media Home 4 ü bilgisayarınıza kuruyorsunuz arayüzü çok basit bir proğram tv nizde görmek istediğiniz klasörü işaretliyorsunuz hepsi bu kadar fotoğraflar video ve müzikler anında kablosuz olarak tv de hatt hd mkv de denedim hiç takılmadan oynattı..

ve merakla beklediğinizi düşündüğüm görüntü kalitesinden örnekler..
    Önce SD görüntüler..
    star tv sd

fox tv sd1

fox sd 2

fox sd 3

atv sd çekimden dolayıkötü aslında atv nin görüntüsü en hoşuma gidendir

HD görüntüler

atv hd

a haber

DEĞERLENDİRME
    televizyonu almadan önce bir çok showroom gezdim bimeks olsun teknosa olsun ve şunu çok net söyleyebilirim ki aldığım hd görüntü hepsinden daha iyiydi. sd görüntüde öyle şimgi kadar gördüğüm en iyi sd görüntü kalitesine sahip. kasa ise vasat denilebilecek türden fırçalanmış metal görüntüsü verilmiş plsatik bir kasaya sahip görüntü olarak samsungla yarışırken kasa konusunda samsungla boy ölçüşemiyor maalesef..
    televizyonu seçmemdeki etken smart tv özelliği değil yalnız şunu belirtmeliyim gerçekten smart tv kullanmak isteyenler için Türkiyedeki en geniş içeriği yine vestel sunuyor mesela bekonunkine baktım almanca yemek tarifleri falan var oysa vestelin tamamı türkçe içerikten oluşuyor..
    benim bu modeli seçmemdeki etken ise dahili hd uydu alıcısı (harici alsan 300 tl civarı) kablosuz internet özelliği sayesinde bilgisayar ve cep telefonları ile kablosuz bağlantı kurabilmesi ve vestelin anlam veremediğim fiyat politikası öyleki hiç bir ekstrası olmayan led tv nin üzerine sadece 100 tl ekleyerek bu saydığım özelliklere sahip olabiliyorsunuz..
    GÖRÜNTÜ KALİTESİ son derece memnun olduğumu belirtmiştim gerçekten çok iyi vestelipixellence özelliğini zaten eski lcd imdede severek kulanıyordum ama o zmanlar tek bir şikayetim vardı renklerin kalitesini artırırken maalesef insan yüzünde güneşte yeni yanmış gibi bir renk çıkıyordu ki heralde vestelede bu yönde şikayet gitmiş olmalı ki bunun için ayrı bir menü koymuşlar ve yüz rengini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. gelelim diğer özelliklere
    HD UYDU ALICISI: beklediğimden çok daha iyi performans veriyor kullanımı çok kolay hd kanallar mükemmle netlikte d-smart ve ya başka modüller takılabiliyor biss şifre girilebiliyor 2. kumandayı ortadan kaldırıyor görsel olarakta meüleri şık usb ye kayıt yapabiliyor bunlar artıları eksileri ise kanal geçişleri diğer kullandığım uyu alıcılara göre biraz yavaş time shifting olayı var ama manuel yani görüntüyü pause ederseniz kayda başlıyor sonra o görüntü üzerinde ileri geri oynayabiliyorsunuz ama pause yapmedığınız görüntüyü geri alamıyorsunuz..
    DLNA özelliği:gerçekten iyi çalışıyor hd filmleri dahi sorunsuz oynatıyor birde ekran görüntüsü aktarılabilseymiş tadından yenmezmiş.. Ayrıca vestelden görüştüğüm bir yetkili içtenlikle yardımcı oldu ve birçok konuda beni aydınlattı verdiği bilgiye görede yakında hem app storeda hemde android markette gerek uzaktan kumada olarak kullnmak için gereksede telefondaki foto ve videoları tvde görüntülemek için media sharing uygulaması yayımlanacakmış kendisine yardımları için burdanda teşekkür ediyorum vestelde yetkili bir kişiye ulaşabilirseniz çözemeyeceğiniz sorun yoktur..
    WİFİ Özelliği: kablosuz ağınızı bir kere bulup kaydettimi tv yi açar açmaz buluyor hızıda iyi ama çekim kalitesi düşük wifi ilk geldiğinde en arka odadaydı (16 mt var iki oda arası:) görmüyordu görsede hemen kopuyordu şimdi aynı odaya aldım sorun yok
    USB:vestelin en çok codeci destekleyen modeli bu idi MKV dahil (avi, mpg, mpe, mpeg, dat, mkv, mp4, wmv, asf, m4v, mov) bu formatları destekliyor. eksik bir yan göremedim sadece netten indirdiği m2ts formatını açmadı onu bir pro ile çok kısa sürede mkv ye çeviremedim..
    KUMANDA büyük ama gerçekten büyük bir kumanda yapmışlar. tuşların dizilimi başarılı ve kumandayla doğru orantılı olarak tuşlarda büyük ve kullanışlı ergonomik açıdan çok büyük bir sıkıntısı yok arka kısmının da mat plastikten olması elden kaymasını önlüyor yani ondanda memnunum.
    KASAÖncelikle belirtmeliyim ki tv gerçekten ince ama öyle ekstradan reklam yapılacak ultra da bir inceliği yok çerçevede eski modellere nazaran daha dar yapılmış kullanılan malzeme ise fırçalanmış metal görünümlü plastik kalite hissi çok yüksek olmadığı gibi düşük de değil yalnız takıldığım nokta smart tv nin kendi sitesinde şık cam ayaktan bahsederken tüm showroomlarda gördüğüm ve bana gelende plastik ayaklı daha konuşamadım vestelle bu hususu.

SONUÇ
    Şimdi arkadaşlar tv almadan önce araştırırken forumda gördümki ciddi oranda "anti vestelizm" var. vetselle ilgili birşey sorduğunuzda ya cevap vermiyorlar yada vestelse düşünmeden kaç gibi cecaplar veriyor. muhakkak haklı oldukları yerler vardır ama unutmayın ki hiç bir marka değişmeden yerinde saymaz vestelin vakti zmanında hatası varsada şuan düzelttiğinden eminim bakın vakti zamanında tofaş fiat bu ülkede kuş serisini satıyordu dandik arabalardı ama belki o günün şartı onu gerektiriyordu o günlerde dandik mal yapan fiatın şimdi yapmış olduğu bravo geçen gün bir alman oto dergisinin 100000 km testinden en sorunsuz sağlam oto seçildi.demekki değişim varmış. diğer taraftan bu ülkede yerli otolar üretildi o zamanlar o arabalarlada çok dalga geçildi kaportasını eşekler yiyor dendi ve o markalar kayboldu bugun ise yerli oto diye biyerlerimizi yırtıyoruz o günlerde markamıza destek olsaydık şimdi bambaşka bir yerde olabilirdik bence.Ayrıca tv dediğiniz 4 parçadan ibarettir panel çip yazılım ve kasa bugun çoğu arkadaşımızın beğenmediği vestel paneli herkesin haran olduğu samsung ve lg den alıyor çipide dünyanın en iyisinden seçiyor kasa konusunda yurt dışında onlarca design ödelleri var yazılım konusunda vestel tarafından geliştirilen ve patenti alınıp bir çok markaya satılan pixellence gerçekten iyi bir teklonoji tüm bunları göze aldımı niçin vesteli seçip yerli markaya destek olmayalımki he görüntünün yanında tasarıma gerçekten önem veriyorsunuzdur ve maddi sıkıntımız yoktur o zaman gidip samsung alabilirsiniz gerçekten kasası çok şık ya da ambiligt tan dolayı philips gerçekten benimde bu ikisi çok hoşuma gidiyor ama bariz fiyat farkı var.
    Ayrıca şunuda belirtmeliyim bu değerlendirmeyi yaparken körü körüne yapmadım arkadaşımın birinde samsung birinde lg var kardeşimde sony led var abim de pioneer plazma var bunlarla kıyaslayabiliyorum samsungla lg lcd olduğu için yanından bile geçemezki bende vestel lcd varken sd yayınlarda ikisinden de daha iyi performans aldığımı onlar söylüyordu. kardeşimdeki sony i alalı 6 ay oldu 3500 tl verdi görüntü kalitesi ya aynıdır yada bir kıdım biri diğerinden öndedir ancak onun usb 2 gb tın üstündeki filmleri görmüyor maalesef..
    sonuç olarak vesteli smart tv yi seçtim memnunum seçmemdeki sebepler ise yerli üretim olması diğer yabancı hiçbir markayla kıyaslanamayacak servis ağına sahip olması en geç 24 saatte servisin evimde olması servis ürünü ya tamir eder ya değiştirir müşteriyi yormaz vestelde malının arkasındadır ve hiç bir açıdan geri kalmayan görüntü kalitesi ile rahatlıkla tavsiye edebilirim..

Umarım incelemem düşünen arkadaşlar için faydalı olur olumlu yada olumsuz geri dönüş yaparsanız sevinirim ve ilk incelemem olduğundan hatam varsa affola..
    adit: arkadaşlar istek üzerine incelemeye tv nin videosunu da ekliyorum ancak çekimi yakından ve fotoğraf makinası kamerası ile yaptığımdan kalite için size bilgi verecek olmayacaktır. ayrıca videoda sık sık ışık açılıp kapanıyormuş gibi gözüküyor oys videoyu ışıklar açıkken çektim kamera ışığı ayarlamaya çalıştığı için öyle gözükmekte..

HOCAM MERHABALAR BENDE BU TVYI KULLANIYORUM AMA YOU TUBE DE 1 VIDEO ACIYOR MESELA 2 VIDEO ACMIYOR DONUP DURUYOR EN KISA VIDEOLARDA BILE SIZDE OLUYORMU KABLO BAGLADIM WIFIYI IPTAL EPID MODEMDE YANINDA TTNET SINIRSIZ 16 MPS HIZINDA

DLNA YI PC YE KURDUM AMA KULLANAMIYORUM.BIDE MAGZALRDA ACTIKLARIDEMO MODUNU NASIL ACIYORUZ.
  • Beyler 32pf7017 televizyonuma ilk kurulum yapmaya çalışıyorum,fakat yapamıyorum. Acil yardımcı olabilecek kimse var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende dün bu tvnin 7050 modelini aldım aynı tv sadece kablosuz adaptörü yok.kendim kurdum burdaki arkadaşların yazdıklarını uyguladım hiç zorluk çekmedim servis bu gün gelecekti kar dolayısı ile erteledik şu anda denemelerimde bir sıkıntı yok sadece pc den neroyla bağlantı kuruyorum fakat dosyaları göremiyorum birde arkadaşlar kayıt ettiğimiz proğramları pcde oynatılmadığını yazmışlar ben rahatlıkla oynattım ts formatında kayıt yapıyor. sevgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitoz

arkadaşlar bende dün bu tvnin 7050 modelini aldım aynı tv sadece kablosuz adaptörü yok.kendim kurdum burdaki arkadaşların yazdıklarını uyguladım hiç zorluk çekmedim servis bu gün gelecekti kar dolayısı ile erteledik şu anda denemelerimde bir sıkıntı yok sadece pc den neroyla bağlantı kuruyorum fakat dosyaları göremiyorum birde arkadaşlar kayıt ettiğimiz proğramları pcde oynatılmadığını yazmışlar ben rahatlıkla oynattım ts formatında kayıt yapıyor. sevgiler

hocam hayırlı olsun acaba ts formatındaki videoyu hangi peroğramla oyanatıyorsan paylaşırsan sevinirim..
  • a.r156 öncelikle sana çok teşekkür ederim senin burdaki yorumlarına istinaden bu tvyi aldım seninde yardımlarınla bu tvyi iki günde çözdüm çok sağolasın.senin soruna gelince ts formatındaki videoları tüm medya oynatıcılar oynatır ben medya playerde hemen açtım yanlız benim pc de k.lite codec ve vlc daha önceden kuruluydu sende kurulu değilse bu iki proğramı netten kur yoksa çok videoyu açamazsın.sevgiler
  • quote:

quote:

arkadaşlar bende dün bu tvnin 7050 modelini aldım aynı tv sadece kablosuz adaptörü yok.kendim kurdum burdaki arkadaşların yazdıklarını uyguladım hiç zorluk çekmedim servis bu gün gelecekti kar dolayısı ile erteledik şu anda denemelerimde bir sıkıntı yok sadece pc den neroyla bağlantı kuruyorum fakat dosyaları göremiyorum birde arkadaşlar kayıt ettiğimiz proğramları pcde oynatılmadığını yazmışlar ben rahatlıkla oynattım ts formatında kayıt yapıyor. sevgiler

hocam hayırlı olsun acaba ts formatındaki videoyu hangi peroğramla oyanatıyorsan paylaşırsan sevinirim..

cihaz DVR diye bir klasör oluşturuyor onu aç içinde RECS diye bir klasör var onun içinde videolar pcde kesinlikle vlc ve k.lite codec yüklü olsun.ayrıca pcden tv ye bağlantı işinide hallettim tüm müzik ve videoları oynatabiliyorum.sevgiler
  • quote:

quote:

şu an denemelerimde medya player clasik açmadı com playerde ses var görüntü yok yeni medya player açtı vlc player açtı buda demekki olay vlc de vlc yi kur muhakkak açacaktır.sevgiler
  • quote:

a.r156 öncelikle sana çok teşekkür ederim senin burdaki yorumlarına istinaden bu tvyi aldım seninde yardımlarınla bu tvyi iki günde çözdüm çok sağolasın.senin soruna gelince ts formatındaki videoları tüm medya oynatıcılar oynatır ben medya playerde hemen açtım yanlız benim pc de k.lite codec ve vlc daha önceden kuruluydu sende kurulu değilse bu iki proğramı netten kur yoksa çok videoyu açamazsın.sevgiler

güzel sözlerin için ben teşekkür ederim sonuçta burası bir paylşaım formu bak burda kaç kişi videoyu nasıl oynatacağını bulamamıştı benim için çok elzem değildi ama sırf video pc de arşivelnmiyor diye almayanlar vardı ben mdei player clasic ile denedim olmamıştı demek mesel vlc de ymiş gösterdiğin yol ve paylaşım için teşekkürler..
  • bu gün servis geldi kağıtları imzaladı gitti çözemediğim tek şey kanal sıralamasının pc de yaılmasıydı onuda abi sen yapamadıysan biz hiç yapamayız dediler şu an onun üzerine uğraşıyorum malum yıllardı drembox kullanan birine zor geliyor .sevgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinchef

SATCODX KULLANIMI HAKKINDA BİRAZ BİŞİLER SÖYLEYEYİM DEDİM.İŞİNE YARAYAN OLABİLİR BELKİ.
    SATCODX KANAL LİSTENİZİN BİR KOPYASINI OLUŞTURUYOR ASLINDA.DİYELİM ÇOCUĞUNUZ KANALLARI SİLDİ BİR ŞEKİLDE
    İŞTE SATCODX İLE KANALLARINIZI OLDUĞU GİBİ ESKİ HALİNE GETİREBİLİYORSUNUZ.YADA UYDUDAN KANAL AYARLAMA GİBİ BİR
    ÜŞENGEÇLİĞİNİZ VARSA İNTERNETTEN HAZIR SIRALANMIŞ SATCODX KANAL LİSTELERİ BULUP YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.KANAL SIRALAMA
    GİBİ BİR DERDİNİZ DE OLMAZ. MESELA BEN HAZIRLADIM TAM SIRALI KANALLAR (İLK 100 KANAL) BU LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/s917ao2y/Turksat_2A3A_18022012.sdx.html

İNDİRDİĞİNİZ DOSYAYI FLASHBELLEĞİNİZE KOPYALAYIN VE TV YE TAKIN. MENÜ+AYARLAR+UYDU AYARLARI+SatcoDX+SatcoDX İndirme OK ve KANALLARI SIRALI BİR ŞEKİLDE
    İZLEMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ. BEN BU İNDİRDİĞİMİ BEĞENMEDİM KENDİM SIRALAMAK İSTİYORUM DEDİNİZ VE SIRALADINIZ. KOPYASINI ALMAYI UNUTMAYIN ALMAK İÇİN
    MENÜ+AYARLAR+UYDU AYARLARI+SatcoDX+SatcoDX Yükleme OK YAPTIĞINIZDA FLASH BELLEĞİNİZE KOPYASINI ALMIŞ OLURSUNUZ VE İLERDE HERHANGİ BİR SORUNDA TEKRAR GERİ YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

yeni SATCODX listesi elinizde varsa yükleyebilirmisiniz?
  • Bu televizyonun kanal değişim hızı nasıl? SD kanalları bir saniyenin altında değiştiriyor mu?

Ayrıca kanal silme özelliği var mı?

Konu açtım fakat yorum yazan olmadı:
    http://forum.donanimhaber.com/m_69468153/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69468153

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse kusura bakmasın
    Ben biraz eski kafalı olarak bakacam olaya
    Vestelin bende referansı diğer beyaz eşyaları
    2-3 defa vestelden çeşitli beyaz eşyalar aldım
    Hiç birisinden memnun kalmadım
    şimdi 2-3000 TL para verip vestelden led tv alacağımı hiç zannetmiyorum
    Çamaşır makinası arızalandı servis 5 gün sonra geldi her gün 2 defa aramama rağmen hep yarın yarın diye 5 gün salladılar
    Zaten ürün kalitesi maalesef iyi değil
    Benim görüşüm bu katılırsınız katılmazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Kimse kusura bakmasın
    Ben biraz eski kafalı olarak bakacam olaya
    Vestelin bende referansı diğer beyaz eşyaları
    2-3 defa vestelden çeşitli beyaz eşyalar aldım
    Hiç birisinden memnun kalmadım
    şimdi 2-3000 TL para verip vestelden led tv alacağımı hiç zannetmiyorum
    Çamaşır makinası arızalandı servis 5 gün sonra geldi her gün 2 defa aramama rağmen hep yarın yarın diye 5 gün salladılar
    Zaten ürün kalitesi maalesef iyi değil
    Benim görüşüm bu katılırsınız katılmazsınız

biz de 1 yıldır senin de diyeceğini merak ediyorduk......

bir bilsen ne kadar üzüldük...
  • Kanal değiştirme hızı yavaş sayılır.. Kanal silme tekli de çoklu da var. Menüsü çok pratik yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Kanal değiştirme hızı yavaş sayılır.. Kanal silme tekli de çoklu da var. Menüsü çok pratik yani

Kanal değişim kaç saniyede gerçekleşiyor? Kanal değişimi ile ilgili video yükleyebilir misiniz?
  • SMART TV' lerle ilgili seçim yapmakta zorlanan arkadaşlar, 11820 teknoloji destek hattı, akıllı tv, bilgisayar, cep telefonu, internet teknolojileri ile ilgili her konuda telefonla ve uzaktan bağlantı ile destek veren bir hat. saat 08:00-03:00 arasında canlı destek veriyorlar. bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.