Şimdi Ara

Ekonomik Faturasız Türk Telekom Tarifeleri [ANA KONU] (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.389
Cevap
23
Favori
252.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu arkadaslar sınırsız ınternet ama cok yavas t20 ile baglanmaya calısıyorum E işareti cıkıyor bu tarıfeyı kullanan arkadaslar hiz nasıll artabılır bırde sım kartım aycelldekı hala değistırsem faydası olurmu cok cok yavas :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozel_egt

yahu arkadaslar sınırsız ınternet ama cok yavas t20 ile baglanmaya calısıyorum E işareti cıkıyor bu tarıfeyı kullanan arkadaslar hiz nasıll artabılır bırde sım kartım aycelldekı hala değistırsem faydası olurmu cok cok yavas :(

Öncelikle 3G hizmetiniz aktif mi? ona bakın yoksa açtırmanız gerekiyor. Sonra bulunduğunuz noktada 3G çekiyormu ona bakın. Son olarak telefon ayarlarınızı kontrol edin UMTS şebekesinin tercih edilmesi gerekiyor. Sim kartınızı değiştirmeniz bir anlam ifade etmez. iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

quote:

yahu arkadaslar sınırsız ınternet ama cok yavas t20 ile baglanmaya calısıyorum E işareti cıkıyor bu tarıfeyı kullanan arkadaslar hiz nasıll artabılır bırde sım kartım aycelldekı hala değistırsem faydası olurmu cok cok yavas :(

Öncelikle 3G hizmetiniz aktif mi? ona bakın yoksa açtırmanız gerekiyor. Sonra bulunduğunuz noktada 3G çekiyormu ona bakın. Son olarak telefon ayarlarınızı kontrol edin UMTS şebekesinin tercih edilmesi gerekiyor. Sim kartınızı değiştirmeniz bir anlam ifade etmez. iyi günler

Sim kartını değiştirmesi birşey ifade eder, cunku bildigim kadarıyla AYCELL zamanındaki simkartlar 8 kb filan birşey. Ama hattın 3G özelliğini kullanabilmek için sim kart en az 32 kb olması gerekiyor. (Bu rakamı yanlış hatırlıyor olabilirim.) Bu yuzden sim kartı değiştirmesi faydalı olabilir..
  • tesekkurler bı kontrl yapayım
  • Avea mı Vodafon Modem ile kullanamıyorum yardım edebilirmisiniz?

hatta konu bile açtım

http://forum.donanimhaber.com/m_61189389/mpage_1/f_/key_//tm.htm#61189389
  • 3g mh ilemi actırmak gerekıyor??
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

quote:

Sim kartını değiştirmesi birşey ifade eder, cunku bildigim kadarıyla AYCELL zamanındaki simkartlar 8 kb filan birşey. Ama hattın 3G özelliğini kullanabilmek için sim kart en az 32 kb olması gerekiyor. (Bu rakamı yanlış hatırlıyor olabilirim.) Bu yuzden sim kartı değiştirmesi faydalı olabilir..

Mevcut 3G hizmetini alabildikten sonra sim kartınız 32kb olmuş 128kb hiç farketmez önemli olan servis sağlayacısının kalitesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 24 Mayıs 2012; 17:25:52 >
  • Hocam *100# yapın Ayarlar/3G/3G Abonelik/ bu adımları izlesenizde olur. Çok kolay
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Léo

30 TL kampanyasi cazip geldi bana. Sinirsiz internette istedigimiz kadar indirme yapabiliyor muyuz? Hizda herhangi bir dusme oluyor mu?

Evet istediğiniz kadar indirme yapabilirsiniz. 2 gb'a kadar hız kısıtlaması yok, 2 gb'dan sonra hız 128 kbps'ye dusuyor.

Bu ay mesela 2 gb bana cok rahat yetti. 11 mb kalmış. Aksama doğru, öğleden sonra muhtemelen hızım düşer. Ama 2 gün sonra fatura donüyor zaten :)

Peki hocam faturasızdan geçeceğim ben.+10 TL ödemeyeceğim doğru mu?
  • quote:

quote:

quote:

30 TL kampanyasi cazip geldi bana. Sinirsiz internette istedigimiz kadar indirme yapabiliyor muyuz? Hizda herhangi bir dusme oluyor mu?

Evet istediğiniz kadar indirme yapabilirsiniz. 2 gb'a kadar hız kısıtlaması yok, 2 gb'dan sonra hız 128 kbps'ye dusuyor.

Bu ay mesela 2 gb bana cok rahat yetti. 11 mb kalmış. Aksama doğru, öğleden sonra muhtemelen hızım düşer. Ama 2 gün sonra fatura donüyor zaten :)

Dogru. Siz 30 TL ödeyeceksiniz aylık. ve herhangi bir geçiş bedeli yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamzeyalvi

Daha önce fatura ödeyenler yardım edebilir mi?ayın 26sında fatura kesilir keslmz faturayı ödeyebilir miym??

26'sında fatura kesilir kesilmez faturayı ödeyemezsin...

faturanın sisteme yansıması ortalama 3-4 gün sürer, bu süre geçmeden fatura ödeyemezsiniz

ben bu fatura ödemekteki aceleyi anlayamıyorum, bu ne hız, bu ne acele
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Dogru. Siz 30 TL ödeyeceksiniz aylık. ve herhangi bir geçiş bedeli yok.

geçiş bedeli olup olmayacağı 16.03.2012 tarihine göre belirleniyor.....

"16.03.2012 tarihi ve sonrası Avea'nın faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye gelen müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır."

"16.03.2012 tarihi ve sonrası Avea'nın faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye gelen müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaggag -- 24 Mayıs 2012; 23:53:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Orijinalden alıntı: Gamzeyalvi

Daha önce fatura ödeyenler yardım edebilir mi?ayın 26sında fatura kesilir keslmz faturayı ödeyebilir miym??

26'sında fatura kesilir kesilmez faturayı ödeyemezsin...

faturanın sisteme yansıması ortalama 3-4 gün sürer, bu süre geçmeden fatura ödeyemezsiniz

ben bu fatura ödemekteki aceleyi anlayamıyorum, bu ne hız, bu ne acele

Tatile gdecegm yerde fatura ödenmiyo da o yüzden ... Nese atrık yapcak bişey yok ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mevcut 3G hizmetini alabildikten sonra sim kartınız 32kb olmuş 128kb hiç farketmez önemli olan servis sağlayacısının kalitesidir.

Ama 8 kb olursa cok şey farkeder.

• HOCAM yeni nesıl tarıfelerını 3g ile kullanmanın ek bır ucretı falan yok değil mi
  • quote:

HOCAM yeni nesıl tarıfelerını 3g ile kullanmanın ek bır ucretı falan yok değil mi

Yok.
  • dediklerinizi uyguladım ve baya bi hızlandı teşekkurler :)
    simdi speedtestle kontrol ettim downl: 1.26mbps upload:0.35 mbps civarında hız var iyimidir,
    birde teldeki E işareti H oldu 3g yazmıyor bunun için ne yapmalı acaba ...
  • quote:

dediklerinizi uyguladım ve baya bi hızlandı teşekkurler :)
    simdi speedtestle kontrol ettim downl: 1.26mbps upload:0.35 mbps civarında hız var iyimidir,

E işareti H olduysa 3G'den bağlanıyorsun demektir. HSDPA'nın kısaltmasıdır o.
  • quote:

dediklerinizi uyguladım ve baya bi hızlandı teşekkurler :)

E edge H ise 3g dir.
  • Eyvallah arkdaslar teli modem olarak kullanip nete grebilirim
    .)

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.