Şimdi Ara

Chelsea FC Holiganları🏆 (451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.324
Cevap
40
Favori
273.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gandlee

Yapma be benim içim acıdı. ne kadar para yandı hocam?

Para sikintim yok cok sukur , oyle yuksek bi seyde degildi zaten.

Bir daha ki sefere artik .
  • Courtois; Ivanovic, Cahill, JT (c), Azpi; Kante; Willian, Matic, Oscar, Hazard; Costa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizler Oscar'ı forvet arkası yazsa da regista rolünde oynayacak bugün.
  • Chelsea resmi sitesinde 4-1-4-1 taktiği ile oynayacağımız yazıyor.
  • Terry bu maçta hata yapacak, hissediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Costa çirkeflikte formunda yine 25 dk oldu 2 kişiyle dalaştı çoktan.
  • Chelsea iyi hücum pres yapıyor.

• Koulibaly ve kesinlikle bir sağ bek almalıyız.

Ortasahayada bir adam daha bulabilsek çok iyi olurdu.. Arsenal'deki derinliğin yanından bile geçmiyoruz. En azından yedek olabilecek bir isme daha ihtiyacımız var.

• Gökhan Töre sakatlanan Ayewin yerine oyuna girdi. Başarılar Gökhan

Edit= BEn burayı Premier lig takip konusu sanıyorum ya . Chealse konusuymuş kafa uçtu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 15 Ağustos 2016; 22:38:03 >
  • Bulshizza kullanıcısına yanıt
    Hocam ben oldukça diri buldum sizin takımı ilk maç olmasına rağmen cılız bir şut dışında nefes aldırmadınız. Biraz hucumda acele etmeyip dediğiniz yerlere adam alınsa gerçekten şampiyonluk yolunda en büyük aday sizsiniz.
  • Hazard eski zamanlarına dönmüş, Euro2016'da bıraktığı yerden devam ediyor. İlk yarı Chelsea aradığı golü bulamadı.

Hazard ne kadar iyi olsa da Costa'nın performansı kilit nokta. Conte'nin takıma bir fark getirdiği görülmüyor henüz. 2 ayda pek birşey değiştiremez elbette ama aynı 11 +Kante ile ne değişir görücez.

Chelsea 2 sezon önce ligi domine etmiş iken aynı oyuncularla geçen sezon başarısız oldu. Şimdi gene aynı iskelet kadro, biraz daha yaşlı ve tecrübeli.

• kırmızı yemeyen costa sayesinde 3 puan geldi...
  • Anthony Taylor'ın hediye ettiği bir 3 puan. 3-4 maç ceza alır.

• D. kullanıcısına yanıt
    Costa'nın bu pozisyonda kırmızı kart görmesi gerekirdi. Hakem maçın skorunu doğrudan etkiledi, belki de West Ham kazanacaktı..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Diego Costa düşmanlarını yeneceğiz !
  • Diego Costa gibi bir adam lazım her takıma :) Bu takımın her başarısında en büyük pay genellikle Costa'nın oluyor. Sevin sevmeyin, rakip stoperlerin özgüveni kalmıyor birkere hataya zorluyor.

Bazı kilit noktalara transferlerle; bırakın Mou-Pep vs en büyük şampiyonluk adayı biz oluruz. Koulibaly, iyi bir Fabregas, iyi bir Zouma, birde sağ bek transferi ile çok sağlam takım oluruz.

Conte hemen kendisini göstermiş. Takımda bir heyecan var en azından. Bu arada Premier Lig'de kötü takım olmuyor arkadaşlar, rakibi iyi oluyor. Velhasıl kelam West Ham kötü değildi, biz iyiydik.
  • Fabregas gitmeye karar vermiş. Gerekli ortasaha sayısı 2'ye çıktı o zaman. Acilen transfer gerekli..
  • Koulibaly transferinde bu akşam 60m'ye kadar çıktık. Kaynak yıllardır takip ettiğim bazı yazarlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bulshizza

Koulibaly transferinde bu akşam 60m'ye kadar çıktık. Kaynak yıllardır takip ettiğim bazı yazarlar..

60m Paund. 69mill euro ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 449450451452453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.