Şimdi Ara

Samsung 51E550 Plazma (2012 model)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
1
Favori
11.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. ben 51d550 modelini araştırırken bir samsung dijital plazaya gittim. ellerinde 51d550 modelinin kalmadığını ama pazartesi günü 51e550 modelinin geleceğini ve 2000 tl ye verebileceğini söyledi. bunun d serisinden farkı nedir diye sordum, 2 tane gözlük hediyesi olduğunu 2012 model olduğunu daha az elektrik sarfiyatı olduğunu söyledi. bende merak edip gelip araştırdım ama ne yazıkki 1-2 site hariç neredeyse hiç bilgi bulamadım bu cihaz hakkında. adam akıllı 1 site var oda şu

http://reviews.plasmatvbuyingguide.com/samsung-plasma-tv/samsung-pn51e550.html

burda daha detaylı özellikleri var

http://reviews.plasmatvbuyingguide.com/samsung-plasma-tv/samsung-pn51e550-specifications.html

birde şu var 2012 april diye birşey yazıyor

http://muszakishop.hu/termek/10941/samsung_ps-51e550_full_hd_3d_plazma_televizio.html

şunlarda var

http://www.tehnomanija.rs/katalog/samsung-3d-televizor-plazma-ps-51e550.html

http://www.vanns.com/shop/servlet/item/features/463431039/samsung-pn51e530

şimdi bu verdiğim linlkerden az buçuk ingilizceyle birde smart tv özelliği olduğunu anlıyorum,acaba teknosadan 1999 tlye 51d550 almakmı yoksa bu e serisini beklemekmi ? bilgisi olan varsa yada fikir verebilecek olan varsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 16 Mart 2012; 1:34:05 >

• Aynı fiyata alacaksanız kesinlikle bekleyin derim, 2011 d serisine göre bir eksisi yok fazlası var; verdiğiniz linkteki incelemeye göre tam smart tv (d serisinden kısıtlı idi) eklenmiş ayrıca dahili wi-fi var ki ayrıca bir dongle almadan kablosuz modeminize bağlanıp internete çıkabiliyor demek.
  • Beklemekte fayda var
  • en iyisi beklemek sanirim bikac gune gelecek saniri. dahili wifi oldugunu anlamamistim eger oyleyse cok cok avantajli oluyor d serisine gore.
    dahili wifi
    smart ozelligi
    2 adet gozluk

ek ozellikleri. bunlar zaten 300-400 lira farkettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 16 Mart 2012; 10:43:01 >
  • dahili hd tuner var yazıyor..
  • Dahili WiFi internete bağlanmak için mi, bilgisayardaki multimedyayı ekrandan kablosuz izlemek için mi, her ikisi de mi?
  • muhtemelen her ikisi içindir sonuçta smart tv özelliği var.
  • O zaman beklenir, gerekirse Nisan ayı olur, bir miktar da fark verilir ve bu TV alınır.

Smart TV ve WiFi özellikleri az-buz değil.
  • Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim; Samsung 51D550 modelini uzun zaman takip ettim, yorumlara baktım, Samsung mağazalarına gidip satıcılarla konuştum, son olarak Diyarbakır'daki Samsung mağazasının sahibinin sözüne güvenerek almaktan vazgeçtim..
    Şimdi soracaksınız ne dedi bu adam da vazgeçtin :)
    Tabi ürünle ilgili bir sorundan kaynaklı değil, Mart ayının son çeyreğinde aynı televizyonun daha yeni özellikli ve daha ince çerçeveli modelinin çıkacağı, fiyatının da 51D550 ile aynı olacağı uyarısı nedeniyle vazgeçip yaklaşık 1,5 aydır bu TV'yi yani Samsung 51E550'yi bekliyorum..
    Bugün yani 17/03/2012 günü Samsung mağazalarını dolaştım (tam 4 mağaza), televizyon önümüzdeki hafta Diyarbakır'daki Samsung mağazalarına geliyor ve fiyatı, 2 adet gözlük hediyesi ile birlikte 2200 TL..

Ben bu televizyonu çok beğeniyorum, eğer alan ve kullanan varsa yorumlarını bekliyorum, ben alırsam mutlaka yorumlarımı iletirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secretanger -- 18 Mart 2012; 8:40:25 >

• ben bugün gittim aldım televizyonu,ama daha gelmemişti :) yeni ev kuraceğıö için diğer beyaz eşyalarla birlikte alınca 2000 tl ye verdiler tvyi diyarbakır ncity mağzasında. ama daha televizyon yoktu önümüzdeki hafta gelecek dediler. bende mağaza müdürünün sözüne güvenerek tüm beyaz eşyalarla beraber peşin fiyatına 12 taksitle aldım. ama önümüzdeki hafta geldiğinde eğer beğenmessem değiştirebileceğimi söylediler. ama ben beğenirim diye düşünüyorum sonuçta 51d550 gibi olsa yeterde artar. ama dahili wifi yok dedi,smart özelliğide sadece bazı sosyal ağlarla kısıtlı dedi oda çok emin değildi sanırım. hediye verecekleri 2 adet gözlükte pilliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 18 Mart 2012; 2:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: secretanger

Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim; Samsung 51D550 modelini uzun zaman takip ettim, yorumlara baktım, Samsung mağazalarına gidip satıcılarla konuştum, son olarak Diyarbakır'daki Samsung mağazasının sahibinin sözüne güvenerek almaktan vazgeçtim..
    Şimdi soracaksınız ne dedi bu adam da vazgeçtin :)
    Tabi ürünle ilgili bir sorundan kaynaklı değil, Mart ayının son çeyreğinde aynı televizyonun daha yeni özellikli ve daha ince çerçeveli modelinin çıkacağı, fiyatının da 51D550 ile aynı olacağı uyarısı nedeniyle vazgeçip yaklaşık 1,5 aydır bu TV'yi yani Samsung 51E550'yi bekliyorum..
    Bugün yani 17/03/2012 günü Samsung mağazalarını dolaştım (tam 4 mağaza), televizyon önümüzdeki hafta Diyarbakır'daki Samsung mağazalarına geliyor ve fiyatı, 2 adet gözlük hediyesi ile birlikte 2200 TL..

Ayrıca internette de İstanbul Bilişim'de 2400 TL'ye satışa sunulmuş:
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ps-51e490-plazma-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,32396.html

Ben bu televizyonu çok beğeniyorum, eğer alan ve kullanan varsa yorumlarını bekliyorum, ben alırsam mutlaka yorumlarımı iletirim..

dostum verdiğin linkteki 51e490 modeli.

• Eyvallah kardeşim dikkatimden kaçmış, sildim o linki..
  • Bir 50 sayfalık konumuz daha olacak galiba

• biraz daha bekleyelim bakalım... fiyat d550 ile aynı ya da yaklaşık olacaksa değer diye düşünüyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

Bir 50 sayfalık konumuz daha olacak galiba

valla ben 2000 tl ye tvyi görmeden aldım bile... haftaya gelecekmiş tv, 1-2 haftada depolarında bekletmem gerekecek ancak 2-3 haftya inceleme şansım olucak ozam yazarım buraya...
  • amazon.com da satışa çıkmış buradan ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drserti -- 20 Mart 2012; 14:28:41 >

• HT-D5550 ev sinema sisteminde smart tv olduğu için 2012 modelini beklemedim. beraber tv ile aldım.kaçırdığım pek bişi yok.sadece indirimi beklemeden 1999 tlden aldım.
    sonuç?
    memnunum. sd kanalların led/lcd tvlerdeki çamur gibi görüntüsünden eser yok. ilk 200 saatimi kazasız belasız atlatınca tvden tam anlamıyla istifade etmeye başlayacağım.
  • aRKADAŞLAR YA KAFA GİTTİ LED Mİ PLAZMAMI PLAZMA İSTİYORUM FAKAT ONDADA LED'DE OLMAYAN ÖZELLİKLER VAR..
    öRNEĞİN: hEM 3D- HEM SMART TV OLAN 46INC E KADAR PLAZMA MODELİ LAZIM PANASONIC VT 30 DEMEYIN ONDA SMART YOK :) DENEDIM COKGICIK SADECE YOUTUBE FACEBOK FALAN VAR HIC SARMADI... BU BAHSETTGINIZ MODEL DE USB'DEN MKV.DVİX AVİ OYNATIRMI ARTI WİFİ APARAT ILEMI YOKSA DAHİLİMİ :) BEN ARASTIRDIM BULAMADIM BU BAHSEDDGINIZ E550 SERISINI SAMSUNG UN RESMI SITESINDE BILE YOK :)) BIR TANE 51E550 VAR AMA OMU BILMIYORUM ONDADA INTERNET YOK ABİ KAFAM KARISTI.

HEM 3 DE HEM SMART OLAN PLAZMA MARKASI SOYLEYIN BANA LÜTFEN
  • 51D8000
    ZAMZUNK
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdil

51D8000
    ZAMZUNK

D8000 SERİSİMİ :) NAPTIN BABA O KADAR PARA OLSA PANASONIC 55VT30 ALIRIM :)
    BANA MAX 2500 TL CIVARINDA VE MAX 46 INCLIK BIR TV LAZIM
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.