Şimdi Ara

İyi futbol oynamanın teknikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben derdimi anlatacak kadar oynayabiliyorum. Kiloluyum ama çok seri koşuyorum. Genelde orta sahada oynuyorum ama mesela daha iyi oynamak için ne yapmam gerekiyor. Çalıma girmeye çalışmak yerine daha fazla paslı mı oynamak lazım vs. ne yapmak gerekir güzel bir takım oyunu oluşturmak için?

• Beynini kullan
  • Bende bir aralar oynardım lisanslı falan taki 3 sene öncesine kadar kalp ameliyatı olana kadar
  • Gerektiğinde çalım da atacaksın, pas da vereceksin, şut da çekeceksin. Takımla birlikte antrenman yapmanız gerekir ki birbirinize alışın.
  • Barcelona izle
  • profesyonel degilsen yani bu işe çok vakit ayıramıyorsan çok fazla yapacagın birşey olmaz böyle devam eder
  • Halı saha oyuncu olacaksan. Hep karşında kişiyi ters'e yatıracaksın, çalım atmaktan korkmucaksın top sürmeyi geliştirmen lazım ve kondisyon çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smırnofff

Halı saha oyuncu olacaksan. Hep karşında kişiyi ters'e yatıracaksın, çalım atmaktan korkmucaksın top sürmeyi geliştirmen lazım ve kondisyon çok önemli.

terse yatırmak derken

örn. sağa atacakmış gibi yapıp sola pas atmak gibi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öklid

quote:

Orijinalden alıntı: Smırnofff

Halı saha oyuncu olacaksan. Hep karşında kişiyi ters'e yatıracaksın, çalım atmaktan korkmucaksın top sürmeyi geliştirmen lazım ve kondisyon çok önemli.

terse yatırmak derken

örn. sağa atacakmış gibi yapıp sola pas atmak gibi mi?

Adamın hamle yapacağı yeri kestirip topu tersine süreceksin,
  • ben lionel messi.
    sana yardımcı olabilirim.
    bana ulaşmak istiyorsan pm at.
  • http://www.youtube.com/watch?v=KL7wVg7Erb4 bide Cristıano Ronaldo'nun Göznden bak .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.