Şimdi Ara

THK Paraşüt/Planör Kursu 2012 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
2
Favori
17.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: repla64

Merhaba arkadaşlar bizde bu seneki Eşkişehirdeki paraşüt kursuna yazılmıştık ve çıktı ama tamamlamız gerekn evrak listesini göndermediler bunu nerden öğrenebiliriz ve en son kurs başlamadan ne kadar önce tamamlamamız gerekiyor.

Kurs ne zaman ?

e-mail adresini kontrol et gönderiyorlar neler götürmen gerektiğini .

( bazen yanlış yazımdan gelmiyor e-mail , kuruma git sor olmadı )

Şimdiden başla beş nokta taklasına başla

azmı takla attırdıydı Şuri hoca

@Ekremow

hocam yanlış hatırlamıyorsam 1.90 üst sınırdı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boeing* -- 7 Eylül 2012; 20:38:49 >

• 7 ekim ii ya ozaman daha çok varmıs ben yedekleride görünce evrakları belli bir süre getirmeyenleri yerine yedekleri çağırıyorlar die düşündüyddüm çok sağol bilgiler için.
  • 14 ekim paraşüt çıkan var mı ?
  • arkadaşlar ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum sultanbeyli genç kanatlara yazılmak istiyorum ve gitmek istiyorum bu kurslara napmam gerekli şimdi gittinizmi yoksa ya çok istiyodum birisi yardımcı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havacılıkaşkı

arkadaşlar ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum sultanbeyli genç kanatlara yazılmak istiyorum ve gitmek istiyorum bu kurslara napmam gerekli şimdi gittinizmi yoksa ya çok istiyodum birisi yardımcı olsun

Bak hocam ilk önce en yakın thk şubesine gidiyosun. Genç kanatlar üyesi oluyorsun ve puan kasmaya başlıyorsun.Gerçi bu gerekli değil ama ne kadar çok puanın olursa o kadar seçilme şansın artıyor.Sonra ocak ile mart arasında yapılan kayıtlar için bekliyorsun ve kayıt yaptırıyorsun. Kura çekimi yapılıyor ve haziranda kurs başlıyor kazanırsan sana e mail gönderiliyor. Baska sorun varsa sorabilirsin

• Teşekkür ederim dostum bana en yakın thk şubesi biraz kötü diyolar yani facebook sayfası bile yok gitsemmi ?
  • Arkadaşlar Ankara'dan nereden heyet raporu alabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.