Şimdi Ara

Yetenek Sizsiniz deki Max'in Cinsi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
58.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki Max'in cinsi nedir çok güzel almak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: balpa95

Arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki Max'in cinsi nedir çok güzel almak istiyorum

Golden galiba
  • Border collie

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Türkiye'deki Max'in cinsi nedir çok güzel almak istiyorum

avusturalya çoban kopegi. Safkan.

Bu da o tur'un fotografı:
     Yetenek Sizsiniz deki Max'in Cinsi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet efendi -- 13 Mart 2012; 23:47:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylerdurden10

Border collie

Bilmeyenlerin kafadan ırk sallamasınada şaşıyorum.Bilmiyorsan geç işte niye milleti yanlış yönlendiriyorsun ki.
    Bu arkadaşımızın dediği doğrudur border collie cinsi max.
  • Cok tesekkurler
  • Bu cinsin en çok sesli komut öğrenebilen tür olduğunu duymuştum ve tam bir görev yapma hastası.
  • Youtube da çok eğlenceli video lar var

• quote:

Orijinalden alıntı: baskentkral

quote:

Golden galiba

Yok artık! Atılır da bu kadar atılmaz.
  • border colie de bence diğer köpek birinci olmalıydı hayvan aklıyla işlem yapıyor max sadece sahibinin dediklerini
  • Border Colie Golden'dan daha zeki bir köpektir.
    Yanlış bilmiyorsam literatürde dünyanın en zeki köpek türü.
  • Irka göre zeka belirlemek çok yanlış. Sokak köpeğide var bir sürü aynı şeyleri yapan, eğitilen. Hem doğal seçilim sonucu, sokak köpeklerinin en zeki ırk olması lazım o zaman? Irka göre değilde, köpeğe göre değişiyor zekalar. Aynı insanda olduğu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PAXMAHNHOB

Irka göre zeka belirlemek çok yanlış. Sokak köpeğide var bir sürü aynı şeyleri yapan, eğitilen. Hem doğal seçilim sonucu, sokak köpeklerinin en zeki ırk olması lazım o zaman? Irka göre değilde, köpeğe göre değişiyor zekalar. Aynı insanda olduğu gibi.

Kesinlikle haklısınız. Hepimiz insanız ama Einstein ile bir miyiz?
  • quote:

Irka göre zeka belirlemek çok yanlış. Sokak köpeğide var bir sürü aynı şeyleri yapan, eğitilen. Hem doğal seçilim sonucu, sokak köpeklerinin en zeki ırk olması lazım o zaman? Irka göre değilde, köpeğe göre değişiyor zekalar. Aynı insanda olduğu gibi.

dediğiniz tam doğru değil.border collıe zeka sıralamasında dünyadaki en zeki köpektir.bu alınan komutların çokluğuyla ilgilidir.bir sokak köpeğinide belli düzeye kadar eğitebilirsiniz fakat hiçbir zaman hiçkimse iyi eğitim almış bir border collie nin yaptırdığını yaptırtamaz.keza bu zeka seviyesi çok daha alt olan köpekler içinde geçerlidir.ırka göre zeka belirlenir ve bu bilimseldir.ama sen en zeki köpeğe eğitim vermezsen eğitimsiz bir köpekten farkı kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkurtulus

quote:

dediğiniz tam doğru değil.border collıe zeka sıralamasında dünyadaki en zeki köpektir.bu alınan komutların çokluğuyla ilgilidir.bir sokak köpeğinide belli düzeye kadar eğitebilirsiniz fakat hiçbir zaman hiçkimse iyi eğitim almış bir border collie nin yaptırdığını yaptırtamaz.keza bu zeka seviyesi çok daha alt olan köpekler içinde geçerlidir.ırka göre zeka belirlenir ve bu bilimseldir.ama sen en zeki köpeğe eğitim vermezsen eğitimsiz bir köpekten farkı kalmaz

ahmetkurtulus arkadaşın dediğine katılıyorum.

• BİLGİM YOK AMA KÖPEK GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİŞEY
  • ilk olarak sallamayın cinsini avustralya çoban köpeğinin kuyruğu yoktur çünkü beslediğimden biliyorum golden da ne alakaysa 2. olarak cinsi border collie ama alma derim enerjileri çok fazladır evde hiç durmazlar eğer egzersizini hiç aksatmadan yaparsan beslemeni önerebilirim ama bahçeli eve ihtiyaçı var
  • Golden ha Şaka maka cidden çok güzel bi hayvan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen insanların eğitim ile maymun edip rant sağlama arasındaki çizgiyi karıştırdığını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberSurfer

Bazen insanların eğitim ile maymun edip rant sağlama arasındaki çizgiyi karıştırdığını düşünüyorum.

Çok haklısın hocam köpeğin kendi bi davranışı kalmıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.