DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Muslera formaları satışa çıkıyor
31
Cevap
0
Favori
8.083
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Muslera formaları satışa çıkıyor
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3148 Mesaj
      12 Mart 2012 14:51:42
      @NKantarelli
      Muslera formaları saat 16:00'dan itibaren gsstore.org'da ön siparişe açılacaktır.

Nurettin Kantarelli yazmış. Geçtiğimiz günlerde buralarda soruluyordu. İlgilenenlerin bilgisine.

• Yarbay
      5791 Mesaj
      12 Mart 2012 15:02:27
      Fiyatı ve forması nasıl olur acaba, normal parçalının üstüne yazmazlar heralde.

Australian Dream
    • Binbaşı
      1288 Mesaj
      12 Mart 2012 15:05:15
      Kaleci forması olarak çıkar her halde yeşil olarak

• Yüzbaşı
      645 Mesaj
      12 Mart 2012 16:29:30
      Tahmini kaç para olur sizce

• Yüzbaşı
      404 Mesaj
      12 Mart 2012 16:54:39
      129 lira höh

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      12 Mart 2012 17:01:14
      Galatasaray'ın bu sezon giydiği antreman ürünleri ile beraber elit olan tek forması kaleci formasıdır. Bu nedenle fiyat 129TL'dir. Daha önce diğer topiclerde söylemiştim seneye forma fiyatlarımız da 129 ve 119 TL olacaktır.

Muslera Forması : http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=15846

Asus M4A89GTD Pro/USB3 || AMD Phenom II X4 B55 3500GHz || Ati Radeon HD 4800 || Kingston 2GB 1600Mhz DDR3 HyperX || G.Skill Ripjaws 2x2GB 1600Mhz DDR3 || Corsair Vengeance 8GB 1600Mhz DDR3 || Seagate 1TB 32MB 7200RPM FreeAgent || Western Digital WD800BD08MRA1 || Thermaltake Element G (VL1001W2Z) ATX Mid-Tower Case || Xigmatek NRP-PC502 || Creative Sound Blaster 5.1 PCI || ASUS VE247H FULL HD 24" LED Monitör || LG 1740BQ LCD Monitör || Thermaltake Challenger Pro Keyboard || A4-TECH XL-750BH Snake Skin Lazer Game Mouse || SteelSeries QcK MousePad || Creative Inspire T6200 Speaker Systems
    • Yarbay
      2191 Mesaj
      12 Mart 2012 17:32:36
      quote:

Orijinalden alıntı: Neuwenix

Galatasaray'ın bu sezon giydiği antreman ürünleri ile beraber elit olan tek forması kaleci formasıdır. Bu nedenle fiyat 129TL'dir. Daha önce diğer topiclerde söylemiştim seneye forma fiyatlarımız da 129 ve 119 TL olacaktır.

Muslera Forması : http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=15846

Elit kategori bu mu ? Türk Telekom reklamını yapıştırırken sticker formada kare şeklinde defarmasyon (resmen formanın rengini almış) yapmış. Milleti keriz sanıyor sanırım bu nike, "alın bunlar elit kategori ama fiyatıda 130 tl" diyerek aptal yerine mi sokacaklar acaba ..

Aziz Başkan Cimbom Şampiyon
    • Yarbay
      6607 Mesaj
      12 Mart 2012 19:04:45
      çok pahalı

ll Intel i5 6600K ll Msi Z170M Mortar ll Corsair DDR4-3200Mhz 2x8GB ll Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming 6G ll WD Blue 1TB 7200rpm ll Transcend SSD370S 256gb ll Thermaltake CoreV21 ll Seasonic M12II-850W Evo Edition ll Asus 23" VS238NR ll Steelseries Siberia 200 ll
      Opel Corsa 2004 1.3 Cdti Essentia Easytronic
      ll Steam ID: ozgurcankorkmaz ll Steam ID: ozgurkorkmaz ll Origin: ozgurcank ll
    • Binbaşı
      1633 Mesaj
      12 Mart 2012 19:12:07
      1 sene sonra fiyatı düşer alırız.

Bu ne nike kardeş! yap bi güzellik herkes alabilsin bu formadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

12 Mart 2012 19:14:00
      quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Alıntıları Göster

Elit kategori bu mu ? Türk Telekom reklamını yapıştırırken sticker formada kare şeklinde defarmasyon (resmen formanın rengini almış) yapmış. Milleti keriz sanıyor sanırım bu nike, "alın bunlar elit kategori ama fiyatıda 130 tl" diyerek aptal yerine mi sokacaklar acaba ..

Yalnış bilgiyi tekrar düzelteyim hemen =)) Bu sezon hazırlanan tüm formalarda ve antreman malzemelerinde bulunan reklam ve arma işleri Türkiye'de yapıldı. Reklam baskılarının Nike ile herhangi bir bağlantısı yok yani. Ancak 12-13 sezonu için hazırlanan formalarımızda reklam baskılarıda yurt dışında hazırlandı. Arada ki farkı yeni formalarımızda çok net göreceğiz.

Bu formanın elit olduğunu nereden anlarız ?
      Tasarımsal açıklama : Bu forma elit kategorisinde olan tüm takımların kaleci forması ile aynıdır. Bu formayı sadece Man unt, inter, barcelona vb gibi NİKE elit kategorisinde olan takımlar giyebilir. Aynı kalıbı elit kategorisinde olmayan takımlar asla giyemez. Çünkü katalog üzerinden giyinen takımlar bu formayı giymek için en az 1 yıl beklemek zorundadır. En basit örnek ülkemizde ibb ve trabzonspor bu formayı ancak 12-13 sezonunda giyebilirler.

Kalite açıklaması : Bu formalar elit yani premium formatındadır. Kumaş normal formalarda kullanılanlardan çok farklıdır. Omuzlarda ki T bandına dikkat ediniz. Örneğin bizim bu sezon giydiğimiz parçalı, sarı ve siyah formalarımızda bu t bantları bulunmamakadır. Çünkü bu sezon giydiğimiz formalar hazır kalıptır. Ayrıca bu formamızda kol altlarında delikler bulunmaktadır. Ancak delikli formalar taraftarlara hiçbir zaman satılmayacaktır. Zaten satılmak istense fiyatı 2 hatta 2.5 kat artar. Buraya bir ekleme daha yapalım tasarımsal açıklamada örnek vermiştim bu formayı 12-13 sezonunda katalogtan giyinen takımlar giyebilecek diye. Ancak bu takımlar bu formayı en az 1 yıl sonra tasarımsal olarak giyebileceklerken kol altlarında delikler olmayacağı gibi T bandıda bulunmayacaktır

Umarım yardımcı olabildim :)

Asus M4A89GTD Pro/USB3 || AMD Phenom II X4 B55 3500GHz || Ati Radeon HD 4800 || Kingston 2GB 1600Mhz DDR3 HyperX || G.Skill Ripjaws 2x2GB 1600Mhz DDR3 || Corsair Vengeance 8GB 1600Mhz DDR3 || Seagate 1TB 32MB 7200RPM FreeAgent || Western Digital WD800BD08MRA1 || Thermaltake Element G (VL1001W2Z) ATX Mid-Tower Case || Xigmatek NRP-PC502 || Creative Sound Blaster 5.1 PCI || ASUS VE247H FULL HD 24" LED Monitör || LG 1740BQ LCD Monitör || Thermaltake Challenger Pro Keyboard || A4-TECH XL-750BH Snake Skin Lazer Game Mouse || SteelSeries QcK MousePad || Creative Inspire T6200 Speaker Systems
    • Yüzbaşı
      374 Mesaj
      12 Mart 2012 21:49:01
      Bu T bandının espirisi ne?

Armanın Peşinde Adanmış Hayatlar!
    • Binbaşı
      1430 Mesaj
      12 Mart 2012 21:51:13
      Muslera forması nedir arkadaş

Kaleci forması olmasın o

• Yarbay
      4669 Mesaj
      12 Mart 2012 22:00:51
      Elit kategoride olsun olmasın, kaleci formasının normalinden daha pahalı olması normal. Sonuçta kaleciler maç boyunca koşmuyor, özellikle Muslera maçın başında 1 depar atmak zorunda kalsa bir daha top gelmeyecek ve ter adamın üstünde kuruyup hasta edecek onu Bunlar olmasın diye özel kumaş ya da dizayn ne denirse işte onlar ile üretiliyor kaleci formaları.

12 Mart 2012 22:22:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Hphsts

Bu T bandının espirisi ne?

T-Bant ürünün premium düzeyinde olduğunun göstergesidir.
      T-Bantlı ürünler sporcuların rahat etmesini sağlayan özel kumaştan üretilir.
      T Bantlı ürünleri üzerinize giydiğinizde vucüdunuza yapışır. Çünkü kalıbı dardır.
      T-Bantlı ürünlerde kullanılan logolar ise dikiş değil baskıdır.

• Yüzbaşı
      415 Mesaj
      12 Mart 2012 22:59:50
      İyi hoşta keşke kaleci formaları sarı kırmızı yapılsa.Fenerin kaleci formaları sarı lacivert yada o tonlarda.

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!

GalataSaray karşısında önünü ilikleyecek!
    • Yarbay
      3598 Mesaj
      12 Mart 2012 23:00:57
      İnternet te ki store'dan bir daha ürün töbe almam. Bi ürün aldım 3 haftadır hala gelecek. Bi daha zor görürler.

Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
      "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
    • Yüzbaşı
      917 Mesaj
      12 Mart 2012 23:40:16
      quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

İnternet te ki store'dan bir daha ürün töbe almam. Bi ürün aldım 3 haftadır hala gelecek. Bi daha zor görürler.

O eskide kaldı artık ürünler en geç 3 gün içinde gönderiliyor. Valla bak

13 Mart 2012 00:10:54
      quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Ürünlerde artık bir sorun yaşanmıyor diye biliyorum.. Eğer yakın zamanda aldıysanız ve bir sorun yaşıyorsanız twitter üzerinden Nurettin Kantarelli ile hemen iletişime geçin sorununuzu hemen çözecektir. Bir insanın bu kadar mütevazi ve taraftarla fikir alışverişi yaparak varsa sorularına ve sorunlarına çare olmaya çalıştığını ilk kez Nurettin Kantarelli'de gördüm ben...

• Yarbay
      2191 Mesaj
      13 Mart 2012 08:45:57
      quote:

Alıntıları Göster

Yalnış bilgiyi tekrar düzelteyim hemen =)) Bu sezon hazırlanan tüm formalarda ve antreman malzemelerinde bulunan reklam ve arma işleri Türkiye'de yapıldı. Reklam baskılarının Nike ile herhangi bir bağlantısı yok yani. Ancak 12-13 sezonu için hazırlanan formalarımızda reklam baskılarıda yurt dışında hazırlandı. Arada ki farkı yeni formalarımızda çok net göreceğiz.

Bu formanın elit olduğunu nereden anlarız ?
      Tasarımsal açıklama : Bu forma elit kategorisinde olan tüm takımların kaleci forması ile aynıdır. Bu formayı sadece Man unt, inter, barcelona vb gibi NİKE elit kategorisinde olan takımlar giyebilir. Aynı kalıbı elit kategorisinde olmayan takımlar asla giyemez. Çünkü katalog üzerinden giyinen takımlar bu formayı giymek için en az 1 yıl beklemek zorundadır. En basit örnek ülkemizde ibb ve trabzonspor bu formayı ancak 12-13 sezonunda giyebilirler.

Kalite açıklaması : Bu formalar elit yani premium formatındadır. Kumaş normal formalarda kullanılanlardan çok farklıdır. Omuzlarda ki T bandına dikkat ediniz. Örneğin bizim bu sezon giydiğimiz parçalı, sarı ve siyah formalarımızda bu t bantları bulunmamakadır. Çünkü bu sezon giydiğimiz formalar hazır kalıptır. Ayrıca bu formamızda kol altlarında delikler bulunmaktadır. Ancak delikli formalar taraftarlara hiçbir zaman satılmayacaktır. Zaten satılmak istense fiyatı 2 hatta 2.5 kat artar. Buraya bir ekleme daha yapalım tasarımsal açıklamada örnek vermiştim bu formayı 12-13 sezonunda katalogtan giyinen takımlar giyebilecek diye. Ancak bu takımlar bu formayı en az 1 yıl sonra tasarımsal olarak giyebileceklerken kol altlarında delikler olmayacağı gibi T bandıda bulunmayacaktır

Umarım yardımcı olabildim :)

Bilg için teşekkürler ama yazında da belirttiğin gibi bu sene sadece kaleci formamız elit kategoride ve fiyatı bu yüzden 129 tl diyorsun ve reklam baskısı Türkiyede yapıldığı için deformasyon var diyorsun anladığım kadarıyla. Bana kalırsa bu baskı Türkiye de de yapılsa elit kategorideki özel kumaştan yapılmış bir formanın sticker yapışkanıyla bu kadar çabuk renginin solması bana formaları kullanırken yaşayacağımız sıkıntılar için belirleyici bir etken oldu gibi geldi. Sonuçtu futbolcular formaları eskisi gibi yıkatıp giymiyorlar nerdeyse her maç yeni forma geliyor ama biz uzun süreli kullanacağımız için birkaç yıkamada renginin solmasını açıkçası istemem. Umarım böyle bir durumla karşılaşmayız. Belkide önyargım daha önce nike forma yada elit kategorideki bir nike forma kullanmamamdandır.

• iOS Beta Kullanıcısı
      11413 Mesaj
      13 Mart 2012 11:21:29
      Yeminederim sabah gezinirken haberini gördüm hemen siteyi açtım 60 ila 100 lira arası görseydim alacaktımda 130 tl nedir ya ....

13 Mart 2012 13:59:25
      quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ
      Bilg için teşekkürler ama yazında da belirttiğin gibi bu sene sadece kaleci formamız elit kategoride ve fiyatı bu yüzden 129 tl diyorsun ve reklam baskısı Türkiyede yapıldığı için deformasyon var diyorsun anladığım kadarıyla. Bana kalırsa bu baskı Türkiye de de yapılsa elit kategorideki özel kumaştan yapılmış bir formanın sticker yapışkanıyla bu kadar çabuk renginin solması bana formaları kullanırken yaşayacağımız sıkıntılar için belirleyici bir etken oldu gibi geldi. Sonuçtu futbolcular formaları eskisi gibi yıkatıp giymiyorlar nerdeyse her maç yeni forma geliyor ama biz uzun süreli kullanacağımız için birkaç yıkamada renginin solmasını açıkçası istemem. Umarım böyle bir durumla karşılaşmayız. Belkide önyargım daha önce nike forma yada elit kategorideki bir nike forma kullanmamamdandır.

Baskının kumaş ile alakası yok hocam. Şimdi bu baskılar büyük bir sıcaklıkta yapılıyor ve ülkemizde baskıyı yapan Türkiye firması tek kelime rezalet bir firma ve bu hatayı yıllardır yapıyorlar. Artık fazlamı tutuyorlar baskıda yoksa makinaları mı eskimiş bilemem ama rezaletler. Hele trabzonspor'a o kadar kötü yapıyorlar ki her sene çıkan ilk formalarında baskı izi çok daha fazla belli olduğu gibi trabzonspor armaları bile yamuk oluyor. :)

Forma kalitesi için giymek tabiki önemli ama elit kategorisinde ki formaların farkı çok net belli oluyor. En basit örnek ile bir nike mağazasına gidip celtic veya brezilya formasının kumaşına dokun daha sonra trabzonspor veya başka bir mağazada adidastan bir formaya dokun farkı anlarsın :)

• Yarbay
      2191 Mesaj
      13 Mart 2012 14:21:08
      quote:

Alıntıları Göster

Baskının kumaş ile alakası yok hocam. Şimdi bu baskılar büyük bir sıcaklıkta yapılıyor ve ülkemizde baskıyı yapan Türkiye firması tek kelime rezalet bir firma ve bu hatayı yıllardır yapıyorlar. Artık fazlamı tutuyorlar baskıda yoksa makinaları mı eskimiş bilemem ama rezaletler. Hele trabzonspor'a o kadar kötü yapıyorlar ki her sene çıkan ilk formalarında baskı izi çok daha fazla belli olduğu gibi trabzonspor armaları bile yamuk oluyor. :)

Forma kalitesi için giymek tabiki önemli ama elit kategorisinde ki formaların farkı çok net belli oluyor. En basit örnek ile bir nike mağazasına gidip celtic veya brezilya formasının kumaşına dokun daha sonra trabzonspor veya başka bir mağazada adidastan bir formaya dokun farkı anlarsın :)

Bilgi için saol tekrardan, nike formalarına mağzalarda bakmıştım, kalitesini belli ediyor ama elit kategoride olduğunu düşünerek hiç o gözle bakmamıştım

• Binbaşı
      1389 Mesaj
      13 Mart 2012 14:58:54
      quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Elit kategoride olsun olmasın, kaleci formasının normalinden daha pahalı olması normal. Sonuçta kaleciler maç boyunca koşmuyor, özellikle Muslera maçın başında 1 depar atmak zorunda kalsa bir daha top gelmeyecek ve ter adamın üstünde kuruyup hasta edecek onu Bunlar olmasın diye özel kumaş ya da dizayn ne denirse işte onlar ile üretiliyor kaleci formaları.

Öyle şey mi olur hocam kalecilerde futbolcular kadar terliyolar maçlarda tamam fazla koşmuyorlar ama sağa sola yatması olsun pozisyon takibi olsun kalecileride çok fazla terletiyor.

• iOS Beta Kullanıcısı
      11413 Mesaj
      13 Mart 2012 15:14:17
      quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Alıntıları Göster

Öyle şey mi olur hocam kalecilerde futbolcular kadar terliyolar maçlarda tamam fazla koşmuyorlar ama sağa sola yatması olsun pozisyon takibi olsun kalecileride çok fazla terletiyor.

Aynen Muslera hiç durmuyor . Maçı tribünden izlemeyince anlaşılmıyor, maç yayını sırasında hiç belli olmuyor kaleciler .

• Yarbay
      4669 Mesaj
      13 Mart 2012 19:44:19
      quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Alıntıları Göster

Ben terlemiyor demiyorum ki. Orada espri yaptım, Galatasaray kalesine fazla gelemediği için rakipler

Yani genel olarak anlatmaya çalıştığım, terliyor kaleciler diyorum zaten. Ama 5-10 dakika kalecinin takımı baskı kurarsa, terin kalecinin üstünde kuruma ihtimali var. O yüzden kaleci formaları özel diyorum. Oyundan alınan futbolculara dikkat edin mesela hemen mont giydirirler.

• Binbaşı
      1587 Mesaj
      13 Mart 2012 19:59:41
      O paraya Muslera'yı halı sahaya çağırır oynatırım 1 saat

• Çavuş
      94 Mesaj
      25 Mayıs 2012 16:23:02
      quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

Alıntıları Göster

O eskide kaldı artık ürünler en geç 3 gün içinde gönderiliyor. Valla bak

6 Mayıs'ta siparişini verdiğim ürün bugün geldi :) 19 gün

• DH Yönetici
      6218 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Syl

25 Mayıs 2012 16:34:24
      Bu ürün stoklarımızda bulunmamaktadır.

Şakamı bu yarım saatte stok tükendimi

• Yüzbaşı
      917 Mesaj
      25 Mayıs 2012 19:07:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Vaqabondx

Alıntıları Göster

6 Mayıs'ta siparişini verdiğim ürün bugün geldi :) 19 gün

İstisnalar kaideyi bozmaz GSSTORE artık stoktaki mallarını satıyor.

• Yarbay
      5742 Mesaj
      25 Mayıs 2012 19:26:44
      arkasina Selcuk Inan yazdirabiliyormuyuz?

Intel i7 4790k /// Asus Z97-A /// Asus Dual GTX1070 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB /// Corsair H60 ///LG 29UM68-9 Ultra Wide /// Bloody 740A keybaord /// Evga SuperNOVA G2 750W /// Corsair 400R /// Logitech G303 /// Skullcandy PLYR1 ///
    • Yüzbaşı
      950 Mesaj
      25 Mayıs 2012 22:56:59
      quote:

Alıntıları Göster

T-Bant ürünün premium düzeyinde olduğunun göstergesidir.
      T-Bantlı ürünler sporcuların rahat etmesini sağlayan özel kumaştan üretilir.
      T Bantlı ürünleri üzerinize giydiğinizde vucüdunuza yapışır. Çünkü kalıbı dardır.
      T-Bantlı ürünlerde kullanılan logolar ise dikiş değil baskıdır.

Bunlara ek olarakta birşey daha,T-Bant olduğu zaman üzerinize giydiğinizde formanın omuzlardan hareket etmesini önlemesi,yani bi tişort yada forma giyince hani düzeltmek için böyle geriye doğru atarız falan ya,bunda onu yapmamıza gerek olmuyor forma üzerimize Cuk diye oturuyor çünkü ve öyle kalıyor =) (Nike mağazasında çalışan söylemişti bunu bana)

Pedo Mellon a minno ..
    • Emekli Yönetici
      5847 Mesaj
      25 Mayıs 2012 23:21:02

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Muslera formaları satışa çıkıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.