Şimdi Ara

finansbank müşteri hizmetlerine bağlanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
37.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • finansbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim. Hiç bir menüden ulaşamadım

• bilgisi olan var mı arkadaşlar
  • Bilen var mı?
  • kredi kartı borc ödeme kısmına falan git orlar bağlıyo müşteri hizmetlerine veya şifre işlemleride olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilton

kredi kartı borc ödeme kısmına falan git orlar bağlıyo müşteri hizmetlerine veya şifre işlemleride olabilir

olmuyor hocam. Hangi tuşlara basarak bağlanabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

Orijinalden alıntı: samilton

kredi kartı borc ödeme kısmına falan git orlar bağlıyo müşteri hizmetlerine veya şifre işlemleride olabilir

olmuyor hocam. Hangi tuşlara basarak bağlanabiliriz

444 0 900'ü arıyorsun değilmi?
  • çağrı merkezini ara sonra bankacılık işlemleri menüsünü seç hesabınla ilgili işlem yapacak tus abas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

çağrı merkezini ara sonra bankacılık işlemleri menüsünü seç hesabınla ilgili işlem yapacak tus abas

müşteri numaramı bilmiyorum o yüzden müşteri numarası girmeden ilerlemiyor. 2 yıl önce kullandığım bir hesabım vardı ona borç yollamışlar ulaşıp soracağım ama bir türlü bağlanamadım müşteri hizmetlerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenahiz -- 12 Mart 2012; 21:43:09 >
  • quote:

finansbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim. Hiç bir menüden ulaşamadım

en kolayı kayıp çalıntıya bağlan, rica edersen işlemini yapabilirler. Yapmazlarsa müşteri numaranı bilmediğini ve direkt bir müşteri temsilcisine aktarmasını söyle, aktarır..
  • gardaş finansbank.com.tr den gönder bir mail tc kimlk numaranı ver üstüne varsa çıkar telefon numaranıda ekle forma ulaşıp bilgi verirler.
  • Aynısı gecen başıma geldi bi türlü baglanamadım. Bütün menuleri gezdim yok ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 15 Mart 2012; 0:33:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dederoid

quote:

finansbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabilirim. Hiç bir menüden ulaşamadım

en kolayı kayıp çalıntıya bağlan, rica edersen işlemini yapabilirler. Yapmazlarsa müşteri numaranı bilmediğini ve direkt bir müşteri temsilcisine aktarmasını söyle, aktarır..

Denedim aktarmadı

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

gardaş finansbank.com.tr den gönder bir mail tc kimlk numaranı ver üstüne varsa çıkar telefon numaranıda ekle forma ulaşıp bilgi verirler.

birazcık ağır şeyler yazdım, telefon açmadılar sms yolladılar 4440900 den bize ulaşabilirsiniz diye.

• kayıp çalıntıdan oluyor. denedim oradan biliyorum.
  • İngilizceyi seç 9 mu ne elemanın birisi çıkıyor nihayet rica et ya birisine bağlayın diye yönlendiriyor..
  • Müşteri numaranı bilmiyorsan başvuru menüsünden yapabilirsin
  • Herkese teşekkürler arkadaşlar
  • 6-2 tuşlaman gerek...
  • TELEKOLAY.COM
  • FİNANS BANK İÇİN... Sizi tanımlayan bilgileri girdikten sonra size özel menüden yada kayıtlı cep numarasıyla aradıktan hemen sonra basabilirsiniz. işe yarıyor denendi. 4 -2 - 6 - 2
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.