Şimdi Ara

Denemeye hangi dersten başlamalıyım?(4.Denemeye geçildi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
3.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçeden başlamaktan bıktım sayısalım ve bir an önce mat ya da fen çözmek istiyorum acaba bundan sonra fen-mat-t-s diye mi gitsem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tam_Türk -- 15 Mart 2012; 11:38:04 >

• türkçeyi sona bırakma. paragraf sorularını okumaya beyin dayanmaz sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçarakayakafaatanadam

türkçeyi sona bırakma. paragraf sorularını okumaya beyin dayanmaz sonra

Evet oda var. F-T-M-S diye çözücem sanırım.Çevremdeki adamlar bu yolla çözdüler ve aynı netlerdeyken beni geçtiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tam_Türk

quote:

Evet oda var. F-T-M-S diye çözücem sanırım.Çevremdeki adamlar bu yolla çözdüler ve aynı netlerdeyken beni geçtiler

Ben eşit ağırlık olduğum için Türkçe matematik sosyal fen'e bakıyorm. Daha verimli oluyor. Arka arkaya paragraf okumak sıkıyor. Sözel sayısal.
  • İyi olduğundan Başla:)
  • dostum bunu uygulamak için biraz geç kalmıssın sınava 20 gün filan kaldı senin 15 20 deneme öncesinden oturup uygulaman sistemini oturtman lazımdı
    ben bundan 20 gün öncesine kadar Türkçe-Mat-FEN-Sosyal yapardım ve sosyalden 10 tane işaretlerdim zamanım kalmadı ve bunun sebebi sınav esnasnda bilinç altımda olan aman 1 puan getiriyor yavaş yavaş çöz feni iyi yap 10 sosyal yap yeter filan ama olmadı işte kendimi kandırdım,sayısalcı olmama ragmen suan sırayı hiç bozmuyorum türkçe-sosyal-mat-fen ve zaman sıkıntısıda yaşamıyorum artık son 15 denememiz kaldı iyice oturdu bende sen de ben yaparım oturtrum sorun olmaz diyorsan sistemi kur sınava kadar bozma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by3r_

İyi olduğundan Başla:)

Türkçe mat ve fenden 30+ yapıyorum zaten ama nasıl bir yol izliyimde sayısal netlerim daha çok artsın
  • quote:

quote:

ben de her zaman t m f s yapardim sonra m t f s yapmaya basladim matematikteki islem hatalari azaldi en son ozdebirde f m t s yaptim cok guzel oldu 60 dkda fen mat bitti geri kalan zamanda rahat rahat dusunerek turkce sosyal yaptim sonra matematigi tekrar cozup hatalarimi duzelttim falan iyi oldu yani demek istedigim sayisalciysan turkceden baslama ygsde uzun olucak buyuk ihtimalle normalden fazla vaktini alicak moralin bozulcak mat veya fenden hangisinde daha iyiysen ondan basla
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardeskromatit

quote:

quote:

ben de her zaman t m f s yapardim sonra m t f s yapmaya basladim matematikteki islem hatalari azaldi en son ozdebirde f m t s yaptim cok guzel oldu 60 dkda fen mat bitti geri kalan zamanda rahat rahat dusunerek turkce sosyal yaptim sonra matematigi tekrar cozup hatalarimi duzelttim falan iyi oldu yani demek istedigim sayisalciysan turkceden baslama ygsde uzun olucak buyuk ihtimalle normalden fazla vaktini alicak moralin bozulcak mat veya fenden hangisinde daha iyiysen ondan basla

Teşekkürler hocam bugğn akşam bir deneme çözüp birde kendim göreyim.

Güncel
  • ben mat-fen-türk-sos diye yapıyorum
  • ben de sayısalım. Türkçe-mat-fen zaman kalırsa sosyal yapıyorum
  • Ben sahsen kitapciklardaki turkce-sos-mat-fen siralamasini takip ediyorum.Turkce ve sosyali 1 saatte bitirip kalan 1 saat 40 dk'da da rahat rahat cozuyorum fen ve matematigi.
  • Dershanedeki türkçeci Mat-türkçe-fen zaman kalırsa da sosyal çözün diyordu.
  • sayısalcıyım bana göre en iyisi türkçe-matematik-sosyal-fen
  • ben en sona paragrafları bırakıyorum canım çıkıyor ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali408

sayısalcıyım bana göre en iyisi türkçe-matematik-sosyal-fen

Fenden korktuğun için böyle yapıyorsun.Bu arada F-T-M-S d,ye çözdüm bir deneme.Özdebir Türkiye geneli olandı
    Türkçe 34-5
    Mat 32-3
    F 31-7
    Sos 18-8

Sizce iyi mi oldu bölye deneme zor muydu?Sıralamam ne olur birde?
  • eşit ağırlıkçıyım son 5 denemede türkçe-sosyal-matematik ve kalan zamanda da fene bakıyorum.Biraz zorlayıcı oluyor nedeni de paragraf sorularından yorulan beyin tarihde ve felsefede yorum yapmakta zorlanıyor ama zaman olarak harika bir yöntem sosyali 15-20 dakikada halletiğimizi düşünürsek aşağı yukarı 90 dakika kadar süre matematik ve fene kalıyor bunun 70 dakikasını matematiğie ayırıp kalan süre de genel kontrol ve fenden yapabildiğim sorulara bakıyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.