Şimdi Ara

Satılık Çakma N95 64 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
    1 [Ank/Sat] Nokia N95 Çin malı Orjinal Menü =>60 Tl
    Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle Ürünün hikayesi;

Ürün internetten 2.el olarak satın alınmıştır. 7 Mart Çarşamba günü elime geçti. VE Satıyorum. Tamamen satış amaçlı alınmıştır. Ürünün kusurları aşağıda belirtilmiştir. Eğer aklınızda soru varsa sorabilirsiniz.

ÜRÜN DETAYLARI

Ürün NOKİA N95 in çakması dır. Ürünü alırken satış amaçlı aldıgımı tekrar belirtmek isterim Hali hazırda İphone 3Gs ve Samsung Wave 2 kullanıyorum zaten

Cihazın bataryası yeni değiştirilmiştir. Ömrü iyidir. Fazla test etme şansım olmadı ama aldıgım günden bugune şarj etmedim iyi yani. Batarya "original" marka çakma bir batarya. dolayısıyla yuvasına tam oturmadı. Arkasına kağıtla sıkıştırılınca sorunsuz çalışıyor. Batarya kapağı sorun yaratmıyor.

Cihazın diğer problemi ise Zil sesi çıkmaması.

Test ettim kulaklığa ses verirken problemi yok. Dışarıdan arandığınızda veyahut aradıgınızda SORUNSUZ olarak konuşabiliyorsunuz. Sanıyorum Melodiyi veren hoparlör ün kablosu kopuk.

Ürünün başkada bir sorunu bulunmamaktadır. Eğer öğrenciyseniz zaten zil sesine fazla ihtiyacınız olmuyor telefon hep sessizde duruyor. sizin içinde problem teşkil etmez ise alabilirsiniz.

Gelelim diğer bir konuya İMEİ meselesi;

Çin Malı cihazlarda İmei Çakma oluyor. Ürünün imei si kayıtlıdır sorunsuz görüşme yapabilirsiniz.

Kamera konusu;

Kamerası 5 MP yazsada herkes tarafından bilinen kamera vardır 1.3 Mp dir.

Ödeme;

Ankaradan Elden alacak arkadaşlarla görüşüp elden verebilirim. Elden Teslimatta 60 TL

Sanal pazar üzerinden teslimatta 64 Tl +5tl kargo+5 tl havale masrafınız olur.

Satılık Çakma N95 64 Tl

Satılık Çakma N95 64 Tl

Satılık Çakma N95 64 Tl

Satılık Çakma N95 64 Tl
    Fiyat : 64 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.