DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Süperonline Engelli kampanyası rezaleti
5
Cevap
0
Favori
5.750
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Superonline >> Süperonline Engelli kampanyası rezaleti
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      08 Mart 2012 18:42:47
      % 76 özürlüyüm . BT Kurumunun engellilere tanınan % 25 indiriminden faydalanmak için ,
      http://www.superonline....=engel-tanimayanlar-adsl sayfasındaki yönergelere kanarak
      3 gün önce Raporumu hizmet@süperonline.net mailledim.
      2 gün önce 0 850 2220222 den aradılar. yanıma engelli raporunu alarak Turkcell iletişim merkezine gittim .İletişim merkezi sadece normal kampanya ile işlemi gerçekleştire bileceğini . Daha sonra Superonlineden engelli indirimi için müracaat etmem gerekeceğini söyledi .

Engelliyimde kardaşım kafadan engelli değilim. Üstelikte birde modem dayatıyorlar almak zorunda imişim gibi.

Neyse tekrar mail attım . 0 850 2220222 den bu gün tekrar aradılar yine normal vatandaş gibi işlem yaptırmam yönünde oldu .Daha sonra engelli tarifesine geçireceklerini söylediler
      O halde dedim bana söylediklerinizi mail ile belgeleyin ben o zaman. sizin formlarınızı imzalarım . Tamam dediler .

Akşama kadar ses yok ....
      BT Kurumunun genelgesinde Nufus kağıdı ve engelli raporu ile müracaat edilmesi gerektiği ve bunun yasal indirim olduğu yazılı .
      Superonline bunu 2 TL aşağı cekerek kampanya gibi sunup engelli vatandaşları adeta kazıklamaya çalışıyor.

TTnet diğer kampanyalardan geçenlerin geçişini onaylıyor ama kendi kampanyası bitmeden indirim yapmıyor .
      Superonlinede aynı kelime oyunları ile engellileri kandırmaya çalışıyor.
      Engelli arkadaşlar uyanık olun fırsatçılara fırsat vermeyin.

Android Intel Atom Dört çekirdek Antutu test sonucu : "34730"
      Android dört çekirdek c90s s805 Antutu test sonucu : "18426 "

c90s s805 Antutu test sonucu 18426 ile testin en Altında yerini almıştır.
      Yani Sondan biricidir. Kalitesine ise hiç değinmiyorum .

Dipnot : c60s ve c70s Antutu testi 5bin kusurdur. iki çekirdek olmaları nedeni ile değerlendirmeye almadık .
    • Yarbay
      4030 Mesaj
      08 Mart 2012 19:28:33
      https://tuketici.btk.gov.tr/

hocam ayrıntılı bir şekilde şikayetini buraya yazarsan ilgilenen birileri olacaktır kesin

• Teğmen
      211 Mesaj
      08 Mart 2012 21:45:19
      Bu durumu doğrudan “Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Tüketici ile İlişkiler Müdürlüğü” ne muhatap yazacağınız bir dilekçe Ek’inde +90 (312) 294 71 45 numaralı Evrak Kayıt birimi Fax’ına gönderebilirsiniz. Bu üzücü durum umarım çözülür. Bazen akıl tutulması yaşıyoruz.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Mart 2012 06:55:35
      Teşekkür ederim .
      % 25 Engelli İndirim konusu , zayıf ihtimalde olsa yeni oduğu için servis sağlayıcılar belki ne yapacaklarını bilemiyorlar diye düşünüyorum.
      2 gün daha superonline'nın mailime cevap vermesini bekleyip dediklerinizi yapacağım.
      Tekrar teşekkürler.

Android Intel Atom Dört çekirdek Antutu test sonucu : "34730"
      Android dört çekirdek c90s s805 Antutu test sonucu : "18426 "

c90s s805 Antutu test sonucu 18426 ile testin en Altında yerini almıştır.
      Yani Sondan biricidir. Kalitesine ise hiç değinmiyorum .

Dipnot : c60s ve c70s Antutu testi 5bin kusurdur. iki çekirdek olmaları nedeni ile değerlendirmeye almadık .
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Nisan 2012 14:26:05
      eski internet sağlayıcı smileadsl ilede benzer sorunları yaşadım . interneti bir kestiler 2 gün yok .
      Binbir dereden su getiriyorlar . suçumuz engelli olmak galiba ..
      neyse sonunda ttnet döndüm bir saat içinde tüm işlemler tamamlanıp internete bağlandım .
      teşekkürler ttnet.

diğer sağlayıcılar oturdukları yerden para kazanıyor. Sebebini anlaya bilmiş değilim .
      tüm alt yapı telekomun . anlaşılan o ki birileri bir şeyleri peşkeş çekerek para kazanıyor.
      Anlaşılan oki memleketin tüm zenginlikleri bir avuç üç kağıtçının olmuş .
      Halk uyusun varsın .

• Binbaşı
      1986 Mesaj
      25 Nisan 2012 15:45:49
      TTNET'e kızıyor ama bu konularda baya iyiler.TTNET'te interneti bağlana kadar ilgileniyor ama.Sonrası malum...

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Superonline >> Süperonline Engelli kampanyası rezaleti
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.