Şimdi Ara

Süperonline Engelli kampanyası rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • % 76 özürlüyüm . BT Kurumunun engellilere tanınan % 25 indiriminden faydalanmak için ,
    http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=36&d=engel-tanimayanlar-adsl sayfasındaki yönergelere kanarak
    3 gün önce Raporumu hizmet@süperonline.net mailledim.
    2 gün önce 0 850 2220222 den aradılar. yanıma engelli raporunu alarak Turkcell iletişim merkezine gittim .İletişim merkezi sadece normal kampanya ile işlemi gerçekleştire bileceğini . Daha sonra Superonlineden engelli indirimi için müracaat etmem gerekeceğini söyledi .

Engelliyimde kardaşım kafadan engelli değilim. Üstelikte birde modem dayatıyorlar almak zorunda imişim gibi.

Neyse tekrar mail attım . 0 850 2220222 den bu gün tekrar aradılar yine normal vatandaş gibi işlem yaptırmam yönünde oldu .Daha sonra engelli tarifesine geçireceklerini söylediler
    O halde dedim bana söylediklerinizi mail ile belgeleyin ben o zaman. sizin formlarınızı imzalarım . Tamam dediler .

Akşama kadar ses yok ....
    BT Kurumunun genelgesinde Nufus kağıdı ve engelli raporu ile müracaat edilmesi gerektiği ve bunun yasal indirim olduğu yazılı .
    Superonline bunu 2 TL aşağı cekerek kampanya gibi sunup engelli vatandaşları adeta kazıklamaya çalışıyor.

TTnet diğer kampanyalardan geçenlerin geçişini onaylıyor ama kendi kampanyası bitmeden indirim yapmıyor .
    Superonlinede aynı kelime oyunları ile engellileri kandırmaya çalışıyor.
    Engelli arkadaşlar uyanık olun fırsatçılara fırsat vermeyin.

• https://tuketici.btk.gov.tr/

hocam ayrıntılı bir şekilde şikayetini buraya yazarsan ilgilenen birileri olacaktır kesin
  • Bu durumu doğrudan “Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Tüketici ile İlişkiler Müdürlüğü” ne muhatap yazacağınız bir dilekçe Ek’inde +90 (312) 294 71 45 numaralı Evrak Kayıt birimi Fax’ına gönderebilirsiniz. Bu üzücü durum umarım çözülür. Bazen akıl tutulması yaşıyoruz.
  • Teşekkür ederim .
    % 25 Engelli İndirim konusu , zayıf ihtimalde olsa yeni oduğu için servis sağlayıcılar belki ne yapacaklarını bilemiyorlar diye düşünüyorum.
    2 gün daha superonline'nın mailime cevap vermesini bekleyip dediklerinizi yapacağım.
    Tekrar teşekkürler.
  • eski internet sağlayıcı smileadsl ilede benzer sorunları yaşadım . interneti bir kestiler 2 gün yok .
    Binbir dereden su getiriyorlar . suçumuz engelli olmak galiba ..
    neyse sonunda ttnet döndüm bir saat içinde tüm işlemler tamamlanıp internete bağlandım .
    teşekkürler ttnet.

diğer sağlayıcılar oturdukları yerden para kazanıyor. Sebebini anlaya bilmiş değilim .
    tüm alt yapı telekomun . anlaşılan o ki birileri bir şeyleri peşkeş çekerek para kazanıyor.
    Anlaşılan oki memleketin tüm zenginlikleri bir avuç üç kağıtçının olmuş .
    Halk uyusun varsın .
  • TTNET'e kızıyor ama bu konularda baya iyiler.TTNET'te interneti bağlana kadar ilgileniyor ama.Sonrası malum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.