Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1990. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mavi Ekran İçin Uyarı : 1.50 güncellemesi yaparken cihazınıza bir şey yapmayın!

f your PS4 gets hung up at the pulsing blue light while rebooting after the 1.50 update, DO NOT UNPLUG THE PS4 TO TURN IT OFF! Doing this could run the risk of bricking your console.

Sony support had us go into Safe Mode to reset to factory defaults and re-initialize to fix the problem.

1. Hold down power button until the unit powers off and the light goes out. This took about 10 seconds.
    2. Enter Safe Mode by holding down the power button until you hear 2 beeps. Release power button after the second beep. The Safe Mode menu will appear with a list of options.
    3. Select Option 4 to restore PS4 to factory defaults. Once it's done, the system will restart.
    4. In our case, after the reboot, the PS4 automatically entered Safe Mode. This time, they had us select Option 6 to Initialize the PS4. Note that by doing this, you will lose profiles and settings so just be aware that you are basically starting over. Once it's done, the system will restart.
    5. When the PS4 comes back up, it will take you through the initial setup again as if it's being booted for the first time.

After that, we were back in business to play our games.

They had us go to the System Settings to see if the software version shows 1.5 and it does so we're up to date. We just hope this won't happen on every update.

Anyway, we hope this post will help out others having the same problem.

Happy gaming!
  • Kafama takılan bir soru var.

Vita ile ps4 oyunlarini oynayabiliyoruz ya mesela bf4 remoteplay single videolarini gordum peki multiplayer oynanabilecek mi remote play ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan alanlara hayırlı olsun,almayanlar ise bence spottan almasın garantili urun alsın. Ben riske girmeyeceğim ve ilk gün garantili alacağım kısmetse

• beyler fifa 14+ps4 alan var mı aranızda ya da Türkiye'den nakit alan varsa ne kadara aldı ön sipariş ile? Cod Ghost 159TL feza'da alsam mı diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 16 Kasım 2013; 15:15:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

beyler fifa 14+ps4 alan var mı aranızda ya da Türkiye'den nakit alan varsa ne kadara aldı ön sipariş ile? Cod Ghost 159TL feza'da alsam mı diye düşünüyorum.

Bence spota 159 TL vereceğine kargo dahil 65 dolara marioo128den al

• quote:

beyler fifa 14+ps4 alan var mı aranızda ya da Türkiye'den nakit alan varsa ne kadara aldı ön sipariş ile? Cod Ghost 159TL feza'da alsam mı diye düşünüyorum.

Zaten PS4 yok. Hemen oynamayacaksın. Mariio128 den 130TL ye al daha iyi tabii ki. 10 Günde geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corleone Family

quote:

spotla diğeri arasında ne fark var
  • quote:

cod ghost ta acele etme bence ben ps3 aldım 20 tl update hakkımda var ama ps3 de berbat aynısı ps4 de olursa bu paraya asla degmez bence bekle yorumlara göre al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

quote:

Orijinalden alıntı: Corleone Family

quote:

spotla diğeri arasında ne fark var

1- daha ucuz
    2- insanları keriz yerine koyuyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

quote:

Zaten PS4 yok. Hemen oynamayacaksın. Mariio128 den 130TL ye al daha iyi tabii ki. 10 Günde geliyor

kardeşim ön siparişle nakite alan var mı bir yerden dedim orada fifa 14 varsa bi düşüneyim ama.

@arapnasri dostum bende de var cod ghosts benim de hakkım var dediğin şekil kardeşlik olayı devamsa sıkıntı yok yorumların nesini bekleyeceksin aynı oyun 1080p sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 16 Kasım 2013; 15:26:21 >
  • quote:

quote:

quote:

kardeşim ön siparişle nakite alan var mı bir yerden dedim orada fifa 14 varsa bi düşüneyim ama.

@arapnasri dostum bende de var cod ghosts benim de hakkım var dediğin şekil kardeşlik olayı devamsa sıkıntı yok yorumların nesini bekleyeceksin aynı oyun 1080p sadece

Özür dilerim kardeşim yardımcı olmak istemiştim. 3rd parti oyunları Araldan alabilirsin sadece şu anlık.
  • Taşkın Mahmut kullanıcısına yanıt
    Hocam naaptın sen?. .En güncel oyunum RDR VE AC revelations'dı,diğerleri dijitaldi o yüzden sadece kutuluları sattım. .320 gb konsol +2 dualshock + 6 tane oyunu 700tl'ye geçen hafta sattım.750 veren de vardı sonradan vazgeçti ben beklemek istiyorum deyince.

Move'lar da bana kalmış oldu,Ps4'de kullanılıyor diye pek satmak da istemiyordum zaten onları.

Alan eleman kırıp satıyoruz biz abi deyince üzüldüm orjinal bebeğimin düştüğü hallere ama napalım çok da duygusal olmamak lazım
  • Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Baglantı dostum yeni nesilde dedikleri gibi düzelebilir. dedicaded server mi ne diyorlar oyunu güzelleştirebilir anlamsız düşman önünde spawn lar falan saç baş yolduruyor sende biliyorsun. fifa gittigidiyorda 200 tl ile satışta spotçularda uçtu zamanla düzelir inş.
  • beyler ps4&ps3 psn den ortak oyun oynanabilcekmi ? varmi bilgisi olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: garrote

beyler ps4&ps3 psn den ortak oyun oynanabilcekmi ? varmi bilgisi olan.

Hayır oynanamıyacak.

Mesut Çevik Canlı Yayında belirtti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altugfb

Move'lar da bana kalmış oldu,Ps4'de kullanılıyor diye pek satmak da istemiyordum zaten onları.

ps3 move lar ps4 e oluyor mu ?
  • Kardeşlik belli oldu mu ki ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: garrote

beyler ps4&ps3 psn den ortak oyun oynanabilcekmi ? varmi bilgisi olan.

Hayır oynanamıyacak.

Mesut Çevik Canlı Yayında belirtti.

tesekkürler cvp icin.

• Fifa 14 PS4 vs PS3 tam inceleme gibi bişey yokmu? Aradaki farkları detaylı görebilceğimiz
  • 
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.