Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1975. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oziko

O değil de mono kulaklık olayını hala anlayabilmiş değilim. TCDD bile stereo dağıtırken nedir bu yokluk.

Sadece chat sesi gelecek oradan diye biliyorum , o yüzden mono,ortam seslerini duyalım diye, yanlışım varsa zaten 2dk ya düzeltirler adamı burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

hocam pm attım

PM'ye cevap verdim.
  • quote:

O değil de mono kulaklık olayını hala anlayabilmiş değilim. TCDD bile stereo dağıtırken nedir bu yokluk.

yokluktan değilde onunla idare etmesinler de bizde yolumuzu bulalım demişler sanırım
  • Londra:

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

The Japanese company took over the iconic Oxo Tower on London's South Bank, replacing the vertical Oxo sign with the console's familiar circle, cross, square and triangle icons from its controller.

The marketing campaign is the first time the 58m-tall tower has been modified in its 85-year history. Each symbol weighs 97kg and is made up of 72 neon strips. Engineers and abseilers worked for four days to construct the 1.1 tonne installation, which was described as "an extremely challenging project" by chief abseiler Pete Hancock.
  • quote:

Mono olmasının sebebi, kulaklıktan sadece Cross Chat sırasında faydalanacak olmamızdan kaynaklanıyor. Yani sadece karşıdaki oyuncunun söylediklerini duymak için. Eğer sadece oyunların seslerini ve diğer multimedia seslerini duymak için geliştirmiş olsaydılar, emin ol ki sterio vermek zorunda kalacaklardı.
  • Spotculardan ses seda yok mu daha?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

quote:

Orijinalden alıntı: jambon

quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

XboxONE 720P böyle ise PS4 1080 P tamamdır.

Fifa nin xboxa daha cok agirlik verdigini okumustum sanirsam bir yerde ama tam emin olamadim simdi. Biri dogrulasin beni

ağırlık vermesi ultimate team'de legends adlı ek paket hagi falan geliyor. grafik olarak düşük grafikli konsolda daha iyi sunup öbüründe iyi sunmaması olamaz . zaten bu grafikler önceden hazırlanmış tanıtım görüntüsü oyun içi bununla bir alakası yok sahte millet kandırmaca oyun içinde ben oyunun %99'unuda saha görüntüsü görüyorum saha görüntüsü ps4'ün ps3'le aynı asıl düzeltmesi gereken o
    niye hala fifa gerçek saha gibi gözükmüyor ? pes daha gerçekçi saha görüntüsü veriyor

Bravo kardeşim bir şey daha sora bilirmiyim ne içtin ?

haklisinin, ancak benimde Pes daha iyi gibi geliyor sevkler ve intro color my life tartisilmaz
    NBA2K14 de yapilan NBA LIVE 14 de oldugu gibi eksik bence , ea sürekli iki data fizik ekleyip piyasaya koysun alan cik
    nede olsa.Pes de zaten durumu belli.. tam anlamiyla yeni nesil odakli gercekden hakini veren bir firma olmali
    yinede seneye yeni nesil Pes 2015 beklemedeyim motorun da tam haki verilmedi.

misal üstelik boyut farklarida var :)
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    PS4 türkiyeye geldi kardeş sony bunlara az az dağıtım yaparsa yada pstürkiye patroncukları erken gelebilir =)))))
  • Sevinckan_216 kullanıcısına yanıt
    SYD'de Ghosts 160TL

• o jack stereo kulaklıkta kabul ediyor değilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beFurtholus

SYD'de Ghosts 160TL

Konsol demistim ben

• n11 1299, sony 1399 satıyor ? n11den uygun varmı şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 15 Kasım 2013; 22:33:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Spotculardan ses seda yok mu daha?

yarın gidicem ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

mustafa yigit xboxa taş atmıs ds4ler pille şarj olmuyo diyerek orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodLeSs CapTive

quote:

yarın gidicem ben

sitelerinde şuan ghost var 159 ps3 149
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

quote:

Orijinalden alıntı: french press

hocam pm attım

PM'ye cevap verdim.

Biz çıkalım isterseniz.
  • http://www.n11.com/sony-ps4-playstation-4-oyun-konsolu-P16669471

n11 1299 tl havuz elektronikmiş o zmn daha düşer aceleye gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 15 Kasım 2013; 22:39:24 >

• fifada saha yok seyirci yok diyenlere ps4 fifa 14 entrance trailer öneririm. aklınız başınıza gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

quote:

Orijinalden alıntı: GodLeSs CapTive

quote:

yarın gidicem ben

sitelerinde şuan ghost var 159 ps3 149

world pc mi? eğer worl ise, yüzyüzede pazarlık var du bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Sadece chat sesi gelecek oradan diye biliyorum , o yüzden mono,ortam seslerini duyalım diye, yanlışım varsa zaten 2dk ya düzeltirler adamı burda

Kablolu kulaklik baglayabiliyorsunuz, ister chat sesini ister tumunu verebiliyorsunuz, video ile konfirme edildi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.