Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1963. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lecturer

Şimdi de ısınma ve ardından yüksek ses problemi

Bu doğruysa yine sarı ışık görme ihtimali %100 ki yorumlarda başka kullanıcıların da oyun oynarken ısındığını söylüyorlar, çok dikkatli olun derim, ben de taksitle kapmayı düşünüyorum bir tane, ısınıyorsa asla almam. Saatli bomba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasHa_m

Beyler Biri diyor 2000 biri diyor 1500 ya arkadaşlar ADAMLAR fiyatı belirlemiş 1399 TL demiş Mağazalarda da bu fiyat ile satılacak diye söylemiş SİZ hala yok 2000 yok 1500 TL deyip duruyorsunuz

Hele bir spotcu 2500 TL den satıcam demiş ALLAH onu bildiği gibi yapsın ALLAH korkusumu yok bu insanlarda anlamadım TİCARET'in de bokunu cıkarıyoruz her şeyde olduğu gibi Valla 1399 TL ye nerde bulursam alırım Mağazadan 1 TL yide bırakmam onlarda onuda alırım... ama asla 1400 TL ye almam buda böyle biline

Ve unutmayın aldığınızda FATURA yı isteyin beyler

Allah korkusu olan satıcı değil ki, adam ticaret yapıyor. tabi ki kazanç sağlayacak. bence bunu alan arkadaşlara bir şeyler denilmeli. 15-20 gün sabredip alamayacak arkadaşlara yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman1933

quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Bölümün tamamı zaten babası zengin çoluk çocuktan oluşuyor zaten, xbox bölümü de aynı şekilde, 2500 tl de olsa baba nolur alalım, tak bitti, oyun 400 baba alalım aldı bitti bu kadar basit, ne devlet yurdu bilirler, ne part time işte çalışmışlıkları var, oyun onların hakkı bizim değil.

Biladel milletin parasinda size neyaw yas 35
    Ve 15 yasimdan beri kendi parami kazanirim ewelallah babama cok harclik verdim emekliolduktan sonra
    Neyse aga millletin parasinin hesabini birakin nerden alabiliriz suan ps4 2500 verriirm

Halleluja forumda ergen çok fazla doğrudur ama hiç biride gidip babasına tak diye ps4 aldıramaz kusura bakmasın kimse, ha arada aldıran tek tük varmıdır olabilir ama genellemeye girmez. Yaş 32 Ps4 çıktığı gibi alırım ama sorun bulmakta peynir ekmek gibi satacağını düşünüyorum ilk 1-2 ay zor olacak almak
  • http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/Crazy-loud-PS4-fan/m-p/42122761/highlight/true#M940

Bir ısınma kaynağı daha, doğrulayan bir sürü kullanıcı var. İnanılmaz.
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ys_v40CkplI]

Yok artık bu bildiğin kronik fat kasa yüksek fan sesi.
  • lecturer kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ne, kalkışa hazırlanan uçak gibi ses çıkarıyor. Acayip rahatsız edici bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

USB'ye klima takmış herhalde.
  • Ps4 kasa değişecek anlaşılan bir süre sonra. Bunları bilerek mi yapıyorlar anlamıyorum. Geçmişten de böyle bir tecrüben var milyar dolarlık firmasın, ısındığını ve bunun eskiden olduğu gibi sorun çıkaracağını göremiyor musun?

Umarım bu ısınma normaldir ve cihaz içinde bir çaresi vardır. Bir önceki nesili bildiğimiz için pek sıcak yaklasamadim şu an.

• Bu tarz videolara ilgi göstermeyin , adam saç kurutma makinesini açmış. Sonrada ps4 ses çıkartıyor diye video çekmiş. Ps4 ün fanları en yüksek devirde bile çalışsa o kadar ses çıkmaz.Ayrıca kamerayı tv ye doğru çevirinde sesin azalması gerekir ama ses düzeyinde hiç değişiklik yok.

TAmamen ps4 üzerinden dikkat çekmeye çalışan insanlar var. Birisi ps4 ü kırar , birisi hdmi çıkışına hasar verip video çeker. Birisi başka şey yapar.

Yazık bu insanlara...
  • tuilde kullanıcısına yanıt
    bestbuy da olması gerekli benim arkadaşımda alacak
  • Şimdi konuyu bir özetleyelim (Malum mesleki alışkanlık)

1-Cihazın aerodinamiği bozuk

2-PSN ilk günden cortladı

3-Boeing 747 sesi ve beraberinde ısınma

4-Yapışkan tuşlar

Beklemedeyiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 15 Kasım 2013; 16:29:58 >
  • Varan 1. Dün Hdmi arızası bildirilmişti internet sitelerinde kullanıcılar tarafından, Sony açıklama yapmış 250 cihazın 1 in de bu arıza varmış.

Hadi hayırlı olsun bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gainward6600gt

Bu tarz videolara ilgi göstermeyin , adam saç kurutma makinesini açmış. Sonrada ps4 ses çıkartıyor diye video çekmiş. Ps4 ün fanları en yüksek devirde bile çalışsa o kadar ses çıkmaz.Ayrıca kamerayı tv ye doğru çevirinde sesin azalması gerekir ama ses düzeyinde hiç değişiklik yok.

TAmamen ps4 üzerinden dikkat çekmeye çalışan insanlar var. Birisi ps4 ü kırar , birisi hdmi çıkışına hasar verip video çeker. Birisi başka şey yapar.

Yazık bu insanlara...

Yalnız kamera sabit duruyor sadece yukarı baktırmış bu durumda ses yine aynı gelmeli. Sırf çamur atmak için böyle bir video olacağını sanmıyorum. Arkadaşlar ses hakkında bazı linkler de vermiş üstte.

• vay be konsol patladı desenize yamuk duruyor fazla ses çıkarıyor.tamam bu neslin galibi xbox one hemde daha çıkmadan...
  • Ben anlamıyorum. PS4 daha 3-4 saat önce satışa sunulmadı mı? Resmi destek sayfasında nasıl bu kadar problem yaşayan insan olabiliyor? Var bir saçmalık bunda ama...

http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-4-Support/bd-p/22090

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylam06 -- 15 Kasım 2013; 16:37:18 >
  • İlk günden karalamaya başlamışlar cihazı.İki velet video çekmiş koymuş doğruluk payı desen yok artı bunun üzerine xbox fanları arkadaşlar salatanın ekşisi olmaya çalışıyor ortalık velveleye getiriliyor.Kısaca hiç aldırış etmeyin arkadaşlar taki evinize getirip çalıştırana dek.

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

beyler 2500 tl konsol 380 tlde fifa 14 fiyat aldım nasıl sizce

Çok iyi fiyat kardeş çok ucuzmuş nerden aldın bende alıyım şöyle 5-6 tane. Bu fiyata bulmuşken kaçırmamak lazım.
  • + 1453

• Arkadaslar Ps3'teki kullanici ve kupalarimizi Ps4'te kullanabiliyormusuz sanirim.
    Ben Ps3 sistemindeki kullanici sifremi bilmiyorum bu durumda Ps4 aldigim zaman mecburen baska bir üyelik mi acmak zorunda kalacagim? Bilgisi olan biri cevap verirse cok sevinirim.
  • Bu cihazı IGN 1 aydır deniyor belki daha fazlası var oyun oynuyor incelme yapıyor sadece IGN de değil birçok popüler oyun inceleme siteleri.Öyle birşey olsa bu adamlar çıkıp kardeşim bu ses nedir demezlermi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 15 Kasım 2013; 16:38:51 >
  • 
Sayfa: önceki 19611962196319641965
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.