Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (1960. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19581959196019611962
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PS4 Özel Sürüm; Bugün Kolu Haftaya Konsolu Veriyoh
  • Ulastim adamin haberi bile yok ilandan 10 gune stoklarda olur ama diyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Teknosa reklamlarını görür gibiyim PS4 2000 TL Turuncu indirimle 1400 Kaçırmayın

Süpermiş ya :)

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Kadıköyden 2.500 tlye alıyorum özel sürümmüş

Puhahaha, hocam o makinenin fiyatından başka bir özel yanı yoktur haberin olsun.

Bu arada ben de şubat başında yurt dışından gelirken ucuz denk getirirsem alacağım artık.
  • sabredemeyenler için o fiyatı vermişlerdir.onlarda biliyor daha sonra o fiyata satamayacaklarını.serbest piyasa ekonomisi malesef böyle adam fiyatını söyler isteyen alır isteyen almaz.bence 2500 liraya satacağı her konsolu peynir ekmek gibi satacak adamlar taki 13 aralık gelene kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman1933

Ulastim adamin haberi bile yok ilandan 10 gune stoklarda olur ama diyo

bana pazartesi 2 tane gelecek 2500 den dedi. ya tutarsa demek..

ya da sattı bile..
  • Bizim ülkede kaçtan gelirse alırım diye düşünen zihniyette değişiklik olmadığı sürece, oyun fiyatları 300'te olur umurlarında olmaz satıcıların.
  • 2 metrelik iyi bir hdmi kablosu almam lazım, artık bende tv ünitesinin o ufak rafında kullanmayacağım.. Isınır falan problem çıkarır.. Yerde kullanırım dik bi şekilde..
  • Marmara forumdaki sony centerla konuştum.Ön sipariş almıyorlarmış.13 aralık saat 10da başlayacakmış satış 1400 sabit fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

sabredemeyenler için o fiyatı vermişlerdir.onlarda biliyor daha sonra o fiyata satamayacaklarını.serbest piyasa ekonomisi malesef böyle adam fiyatını söyler isteyen alır isteyen almaz.bence 2500 liraya satacağı her konsolu peynir ekmek gibi satacak adamlar taki 13 aralık gelene kadar...

5000 bile derse kredi çekip alan insanlar olacaktır.
  • Yokmu 2500 tl bayilip alan kuzu(lar) 2 ss atinda bayram edelim

• buyrun arkadaşlar sallanma probleminin çözümü arkadaşın yukarıda abarttığı kadarlık bir durum değil aslında.fakat ufakta olsa bir tasarım hatası var sanırım. cihazın parlak tarafında sallanmayı engelleyen plastiklerden kullanılmamış problem burdan kaynaklanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 15 Kasım 2013; 15:31:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

2 metrelik iyi bir hdmi kablosu almam lazım, artık bende tv ünitesinin o ufak rafında kullanmayacağım.. Isınır falan problem çıkarır.. Yerde kullanırım dik bi şekilde..

Standart kutu içeriğinde Hdmi kablo olacaktı diye hatırlıyorum.
  • Gny* kullanıcısına yanıt
    Düşünenler olursa

http://www.enuygun.com/kredi/ihtiyac/
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch
    Euro kuruyla aliyoruz. Yani 1100TL ediyor 400 euro yaklasik olarak.

Türk haber teknoloji sitelerinde 400 dolar dediler diye orda onu yazdım ben. Sen böyle diyince araştırdım baktım 350 euro imiş meğer benim dediğim gibi değil.(LINK)

Ee peki o zaman;
    349.00 EUR = 957.555 TL

Normalde kazanacakları fiyat üstüne ekstra 450 Lira?

edit:
    Yalnız ben 1400 den bahsediyorum millet 2500 diyor bu ne abi? Manyak mı bunlar. Tabi hala bunlardan alan insanlar olduğu için sömürüye devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Troiler -- 15 Kasım 2013; 15:35:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: Permectin

Media markete ve vatancomputer 13 aralıkta ellerinde olurmu cihaz acaba.

Vatana gelirse kesin 2 000 TL den satarlar hafta sonuda %30 indirim :D

Yukarıda herkes sınırlı sayıda gelmiş diyince heyacan yaptım 2000 tl olsun benim olsun
  • Şubat ayına kadar bekleyecek mallar. İsyan etseler ya, japon firmasının konsolu en geç buraya geliyor diye.

bu arada Akio Morita'nın "Made in Japan" kitabını okumanızı tavsiye ederim. Bakın bir fizikçi, savaş zamanı Sony'yi nasıl yaratmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troiler

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch
    Euro kuruyla aliyoruz. Yani 1100TL ediyor 400 euro yaklasik olarak.

Türk haber teknoloji sitelerinde 400 dolar dediler diye orda onu yazdım ben. Sen böyle diyince araştırdım baktım 350 euro imiş meğer benim dediğim gibi değil.(LINK)

Ee peki o zaman;
    349.00 EUR = 957.555 TL

Normalde kazanacakları fiyat üstüne ekstra 450 Lira?

edit:
    Yalnız ben 1400 den bahsediyorum millet 2500 diyor bu ne abi? Manyak mı bunlar. Tabi hala bunlardan alan insanlar olduğu için sömürüye devam...

399 euro. 349 olan pound. Neyse cok tartismasini yaptik forumda artik fiyatlarla ilgili bir sey yapmayacagim. Ben de Mesut Cevik gibi Türkiye fiyatinin uygun oldugunu dusunuyorum.
  • 2500 bul ona sukret
    Bide abiler para milletin derdi sizemi
    Bos muabbetle kibir yapmayin isteyen istedigi fiyata satar isteyende alir

• beyler 2500 tl konsol 380 tlde fifa 14 fiyat aldım nasıl sizce
  • 
Sayfa: önceki 19581959196019611962
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.