Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
562
Favori
3.399.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

-İlk oyun PS4 Killzone 4 olduğu söyleniyor.
    -İkinci oyun üretim aşamasındaki LittleBigPlanet olduğu söyleniyor.
    -Motorstorm oyunu ise PS Vita olabilir.

quote:

We are closing in on Sony’s big announcement on the PlayStation 4, and we are already getting news about new PS4 games going into development.

The first game said to be in development for the PS4 is Killzone 4. The game will follow Killzone 3, which was the first game to be launched in 3D.

The second game said to be in development is the next LittleBigPlanet. It is unclear if the game will be a follow up to the last LittleBigPlanet or a new franchise. The only clue is a Toyah Wilcox YouTube video performed on Top of the Pops called It’s a Mystery.

The third game will likely be a new Motorstorm game. Evolution Studios dropped the not so subtle hint “10 days.” The last Motorstorm game was for the PS Vita.

Kaynak:
    http://playstationgang.com/three-exclusives-to-be-announced-alongside-ps4-reveal/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar beklenen an geliyor. Sony, PS Meeting sayfasında yeni bir video yayınladı. Videoda PS1'in tarihinden bahsediliyor. Şuan ki beklenti ise, 20 Şubata kadar her gün PS2, PSP, PS3, Vita videoları gelecek ve 20 Şubatda PS4 duyurusu gelecek.

15th: PlayStation
    16th: PlayStation 2
    17th: PlayStation Portable
    18th: PlayStation 3
    19th: PlayStation Vita
    20th: PlayStation 4 ??

Hatırlarsanız E3 2005'de ilk önce Playstation'ın tarihinden bahsedildi ve sonra PS3'ü ortaya çıkardılar. Vita ve PSP'de de durum aynı oldu.

https://us.playstation.com/meeting2013/

http://oyungezer.com.tr/haberler/41-firmalar-ve-yapimcilar/12339-sony-playstation-tarihcesine-basladi

İşte buuuu :)) Gelmeyecek diyenler bir daha düşünür herhalde hehe :)) Gel 20 Şubat geeeellll :)

İlk oyunların; Silent Hill 1 ve Resident Evil 1 PS4 grafikli versiyonları olmasını isterdim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMYRN1A

Peki GTA V'in PS3, XBOX360 için çıkmasına ve PS4'ten en ufak bir şekilde bahsedilmemesine, tarih olarak Eylül verilmesine ve bu oyunun en az 2 sene gideceğini göz önüne alırsak, PS4'e daha çoooook var gibime geliyor. Biliyorsunuz GTA IV PS3'ün ve XBOX360'ın ilk oyunlarındandır. GTA V'inde PS4'ün ilk oyunlarından olacağını düşünürken adamlar Eylüle tarih verdi ve PS4'ün daha P'si ortada yok.

Arkadaşım uykudan yeni mi kalktın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS 4'e Motorstorm yapilmazsa almam ülen o konsolu

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar beklenen an geliyor. Sony, PS Meeting sayfasında yeni bir video yayınladı. Videoda PS1'in tarihinden bahsediliyor. Şuan ki beklenti ise, 20 Şubata kadar her gün PS2, PSP, PS3, Vita videoları gelecek ve 20 Şubatda PS4 duyurusu gelecek.

15th: PlayStation
    16th: PlayStation 2
    17th: PlayStation Portable
    18th: PlayStation 3
    19th: PlayStation Vita
    20th: PlayStation 4 ??

Hatırlarsanız E3 2005'de ilk önce Playstation'ın tarihinden bahsedildi ve sonra PS3'ü ortaya çıkardılar. Vita ve PSP'de de durum aynı oldu.

https://us.playstation.com/meeting2013/

http://oyungezer.com.tr/haberler/41-firmalar-ve-yapimcilar/12339-sony-playstation-tarihcesine-basladi

Hala duyurulmayacak diyen kaldı mı şu videodan sonra?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Peki GTA V'in PS3, XBOX360 için çıkmasına ve PS4'ten en ufak bir şekilde bahsedilmemesine, tarih olarak Eylül verilmesine ve bu oyunun en az 2 sene gideceğini göz önüne alırsak, PS4'e daha çoooook var gibime geliyor. Biliyorsunuz GTA IV PS3'ün ve XBOX360'ın ilk oyunlarındandır. GTA V'inde PS4'ün ilk oyunlarından olacağını düşünürken adamlar Eylüle tarih verdi ve PS4'ün daha P'si ortada yok.

PS4 duyurulacak, 2013'te çıkar deniyor ama tarihin en iyi oyunlarından biri olacak GTA V çıkacak zaten o tarihlerde. Rockstar Games sence bekleyemezmiydi GTA V için PS4'ün çıkışına kadar. PS3 ile XBOX 360'ı GTA IV sattırmıştı hatırlarsanız başlarda. Bunu merak ettim sadece, bende isterim duyurulsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMYRN1A -- 16 Şubat 2013; 11:00:32 >
  • quote:

He ya GTA V var diye zaten kimse yeni nesil konsol çıkarmaz kainatın oyunu o çünkü... Kaldıki eylülde çıkacaksa zaten yeni nesil konsollar da kasım aralık ayında beklendiğinde göre çıktıktan 3 ay sonrasına felan denk gelir ki zaten alacak olan alır oynar oyunu sonra işi bile biter.
  • "PlayStation EyePad" Tablet

PS4 için üretilen DS4 haricinde birde "PlayStation EyePad" var Muhtemelen Sony istege bağlı olarak satılacak

Yukarıda paylaştığım bu Patent, Stereoscopic 3D ile sanal düğmeler oluşturabilirsiniz PS4 tablet kontrol için Temmuz 2012 yılında Sony Computer Entertainment Europe tarafından açılan bir patent gün yüzüne çıkarıldı.

PS4 ile birlikte gelicek olan DS4 den bağımsız olarak isteğe bağlı olarak Sony PlayStation EyePad'i satabilir diye düşünüyorum. Yinede doğrusunu Rabbim bilir.

Sony patent details the 'EyePad,' a tablet controller with stereoscopic cameras

Kaynak:
    http://www.psu.com/a018299/Sony-patent-details-the-EyePad-a-tablet-controller-with-stereoscopic-cameras

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

http://www.ubergizmo.com/2013/02/sony-eyepad-patent-filed/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

PS4 duyurulacak, 2013'te çıkar deniyor ama tarihin en iyi oyunlarından biri olacak GTA V çıkacak zaten o tarihlerde. Rockstar Games sence bekleyemezmiydi GTA V için PS4'ün çıkışına kadar. PS3 ile XBOX 360'ı GTA IV sattırmıştı hatırlarsanız başlarda. Bunu merak ettim sadece, bende isterim duyurulsun!

Bu haber herşeyi açıklar niteliktedir, ALLAHın izniyle kardeşim :)

Watch Dogs'da 2013 Yılının sonunda Kasım Aralık ayında BÜTÜN EV KONSOLLARI için piyasaya çıkacağı açıklandı.

• Daha ne diyelim :))

PS4, Bulut Sistemiyle PS3 Oyunlarını Çalıştıracak

Sony'nin 20 Şubat'ta Playstation 4'ün duyurusunu yapacağı neredeyse kesinleşti diyebiliriz. Bu tarih yaklaştıkça ortaya yeni söylentiler çıkmaya devam ediyor. Bu söylentilerden biri de konsolun geriye uyumluluğu ile ilgili olacak.

Hatırlarsanız daha önce Electronic Arts'ın da aralarında bulunduğu bazı firmalar Playstation 4'ü geriye uyumlu olmasının zor olduğunu söylemişlerdi. Wall Street Journal'ın haberine göre Playstation 4, Playstation 3 oyunlarını Bulut (Cloud) sistemiyle çalıştıracak. Yani doğrudan oyunları emüle etmek yerine online olarak bulut sistemi yardımıyla oynayabileceğiz.

Eğer bu haber doğrulanırsa Playstation 4'ün sadece PS3 oyunlarını değil, Playstation 2 ve Playstation 1 oyunlarını da bu yöntemle çalıştırması hayal olmaz. Sony Gaikai yi boşuna 380 Millyon$'a satın allmadı.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS4_Bulut_Sistemiyle_PS3_Oyunlarini_Calistiracak-34761.htm

• İyi o zaman şimdi tutupta gow veya last of us için bi daha ps3 almama da gerek kalmayacak ps4'te oynarız artık...
  • ps4 20 şubat'ta tanıtılacak o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Daha ne diyelim :))

Sony'nin 20 Şubat'ta Playstation 4'ün duyurusunu yapacağı neredeyse kesinleşti diyebiliriz. Bu tarih yaklaştıkça ortaya yeni söylentiler çıkmaya devam ediyor. Bu söylentilerden biri de konsolun geriye uyumluluğu ile ilgili olacak.

Hatırlarsanız daha önce Electronic Arts'ın da aralarında bulunduğu bazı firmalar Playstation 4'ü geriye uyumlu olmasının zor olduğunu söylemişlerdi. Wall Street Journal'ın haberine göre Playstation 4, Playstation 3 oyunlarını Bulut (Cloud) sistemiyle çalıştıracak. Yani doğrudan oyunları emüle etmek yerine online olarak bulut sistemi yardımıyla oynayabileceğiz.

Eğer bu haber doğrulanırsa Playstation 4'ün sadece PS3 oyunlarını değil, Playstation 2 ve Playstation 1 oyunlarını da bu yöntemle çalıştırması hayal olmaz. Sony Gaikai yi boşuna 380 Millyon$'a satın allmadı.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS4_Bulut_Sistemiyle_PS3_Oyunlarini_Calistiracak-34761.htm

Olan senin benim gibi arşivcilere olacak. Ben bu yüzden arşivi patlattım. Oyunları bir kez daha bitirip DH dan satıyorum. Çünkü PS3 satıp üzerine para koymadan PS4 ü alamam. Zaten alsam bile PS4 ün tadını aldıktan sonra PS3' e elimi sürmeyeceğimi biliyorum, boş boş duracak ve yer kaplayacak. En iyisi elimdeki oyunları iyice değer kaybetmeden satmak ve zamanı gelincede PS3 ü satıp PS4 almak.

Bulut sistemi iyi düşünülmüş, PS4 aldığımda oynamadığım PS3 oyunu kalmış olsa bile bulut sayesinde veya store da çıkacak olan PS3 Collectionlar sayesinde alır oynarım.

Benim siz değerli dostlara tavsiyem. Eğer benim gibi PS3 satıp üzerine para koyup PS4 alacaksanız. Oynamadığınız oyunları şimdiden satmaya başlayın. Çünkü bu oyunlar PS3 olmadan bir işe yaramayacak. PS4 eldeki PS3 oyunlarını oynatmayacak

GTA V direk PS4 e çıkmayacak ama PS4 sahipleri bulut üzerinden PS3 grafiğinde GTA V i oynar diye düşünüyorum. Yani hem PS3 hem PS4 sahipleri GTA V i oynayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 16 Şubat 2013; 12:08:16 >
  • quote:

GTA 4 PS3'ün çıkışından 2,5 sene sonra çıktı. Pc'ye ise 1 sene sonra falan çıkmıştı herhalde. Aynı şekilde yapılabilir. İlk X360 ve PS3'e çıkar. Sonra yeni nesil grafik ve yeni özellikler koyarak 2014'te PC ve next-genlere çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

quote:

Daha ne diyelim :))

Olan senin benim gibi arşivcilere olacak. Ben bu yüzden arşivi patlattım. Oyunları bir kez daha bitirip DH dan satıyorum. Çünkü PS3 satıp üzerine para koymadan PS4 ü alamam. Zaten alsam bile PS4 ün tadını aldıktan sonra PS3' e elimi sürmeyeceğimi biliyorum, boş boş duracak ve yer kaplayacak. En iyisi elimdeki oyunları iyice değer kaybetmeden satmak ve zamanı gelincede PS3 ü satıp PS4 almak.

Bulut sistemi iyi düşünülmüş, PS4 aldığımda oynamadığım PS3 oyunu kalmış olsa bile bulut sayesinde veya store da çıkacak olan PS3 Collectionlar sayesinde alır oynarım.

Benim siz değerli dostlara tavsiyem. Eğer benim gibi PS3 satıp üzerine para koyup PS4 alacaksanız. Oynamadığınız oyunları şimdiden satmaya başlayın. Çünkü bu oyunlar PS3 olmadan bir işe yaramayacak. PS4 eldeki PS3 oyunlarını oynatmayacak

GTA V direk PS4 e çıkmayacak ama PS4 sahipleri bulut üzerinden PS3 grafiğinde GTA V i oynar diye düşünüyorum. Yani hem PS3 hem PS4 sahipleri GTA V i oynayacaklar.

Aynen bu haber @ SMYRN1A adlı arkadaşımızın GTAV ile ilgili sorularına direk olarak cevap veriyor aslında.

quote:

"GTA V direk PS4 e çıkmayacak ama PS4 sahipleri bulut üzerinden PS3 grafiğinde GTA V i oynar diye düşünüyorum."

• Valla eger ps4 tanitilmazsa en az beyin gucu ile oyun oynama aparati tanitilmali. Bundan asagisi kurtarmaz yoksa. iste o zaman uzulmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Şubat 2013; 12:22:44 >
  • Ps4 eğer güzel bir çıkış yaparsa almayı düşünüyorum.İnş. Ps3 gibi güzel olur.
  • http://twitpic.com/c40yxh

Photos and Videos tagged with #playstation2013

http://twitpic.com/tag/playstation2013

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 16 Şubat 2013; 12:50:36 >
  • quote:

http://twitpic.com/c40yxh

/>

Bu gercek mi?

Eger gercekse cok hos bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 16 Şubat 2013; 12:52:19 >
  • Sony bu sefer sağlam çıkış yapacak kesin , ps3 ün ilk çıktığı gibi vasat olmaz. 3 ü ilk çıktığında almıştım ertesi gün xbox 360 ı açtım , şişirilmiş resistance ve motorstormdan başka bişe yoktu. Ama şimdi en azından nextgen uncharted fifa cod gow tekken killzone dan muhakkak gelecekler vardır.

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.