Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5890. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58885889589058915892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sevgili arkadaşlar, bütçeyi çok sarsmayacak f/p ürünü bir monitör tavsiyesi istiyorum PS4 bağlamak için sadece.
    Bir de aklıma takılan konu monitörle oynarken ses için de ayrıca bir sistem mi gerekecek? yada kulaklık olayına falan mı girmeliyim? veya ses veren monitörler de var mıdır? uzun zamandır konulara uzak kaldığım için kendim araştırsam çok uzun sürecek, hazır bilinen iyi bir şeyler varsa...

Bir bilen yardımcı olursa sevinirim.

Saygılar
  • Bende artık bu ailedenim ZamanTaciri kullanıcı adım hoşgeldin hediyesi oyunlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: traumaniac

TAVSİYE RİCASI:

Sevgili arkadaşlar, bütçeyi çok sarsmayacak f/p ürünü bir monitör tavsiyesi istiyorum PS4 bağlamak için sadece.
    Bir de aklıma takılan konu monitörle oynarken ses için de ayrıca bir sistem mi gerekecek? yada kulaklık olayına falan mı girmeliyim? veya ses veren monitörler de var mıdır? uzun zamandır konulara uzak kaldığım için kendim araştırsam çok uzun sürecek, hazır bilinen iyi bir şeyler varsa...

Bir bilen yardımcı olursa sevinirim.

Saygılar

Dahili hoparlor olan monitorler piyasada mevcut. Kulaklik cikisi olan bir monitor alirsan ses sistemini baglayabilirsin ama sesi monitorden aldigi icin volume olarak biraz dusuk cikacaktir

• Gta,Battlefield 1,Rocket League,FIFA 17,Star Wars,Tom Clancy's(bütün oyunlarını almış sayılırım),The Crew birsürü oyunda çok deneyemli bir oyuncuyla oynamak için ekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Planet Pit

Gta,Battlefield 1,Rocket League,FIFA 17,Star Wars,Tom Clancy's(bütün oyunlarını almış sayılırım),The Crew birsürü oyunda çok deneyemli bir oyuncuyla oynamak için ekleyin.

Nick'i yazmayı unuttuk yaa:abatrow123
  • Arkadaşlar merhaba , Ps4 Slim 1 Tb ile aranızdayım. Şuan sadece Fifa 17 var , zamanla çoğalırlar :D

Bir şey sormak istiyorum. Psn üyeliği açtım , Bu bana verdikleri 14 günlük ücretsiz denemeyi nasil aktif edeceğim. Yardımcı olabilecek varmı ? Ücretsiz denemeyi aktif edeceğim ekranda 3 aylık ve 12 aylık satın aldırma butonları aktif. Üst kısımdaki 14 günlük denemeyi tıklayamıyorum ?
  • buraksenyuz kullanıcısına yanıt
    Aktif etmek icin hesabiniza kart eklemeniz lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan_1806

Aktif etmek icin hesabiniza kart eklemeniz lazim

Aklımada gelmişti , Fakat sanırsam 14 gün sonunda karttan yenileniyormuş üyelik değil mi ? Otomatik yenilemeyi kapatmalımıyım , Ödemeyi almaması için ? Veya 13 gün sonunda iptal mı etmeliyim ?
  • buraksenyuz kullanıcısına yanıt
    Otomatik yenilemeyi kapatmanız yeterli olur. Yalnız biliyorsunuz ps4 de online oynamak için pan plus zorunluluğu var.

• fastbela93 kullanıcısına yanıt
    Evet doğrudur hocam , Çok yakından takipteyim. Biliyorum. Psn+'sız zaten olmaz bu makinede başka zevk çıkmaz. Bf1 ve Cod alınca tadına bakıcaz :) Şuan için fifa var sadece elimde. Onada alışmaya çalışıyorum. Fifa 15'ten sonra epey zor geldi , Top kapmak falan :D
  • Arkadaşlar merhaba , Bana acil yardımcı olursanız sevinirim.

Dün 1-2 saat kadar Fifa oynadıktan sonra cihazı kapatıp gittim. ( Kapattım sanıyorum fakat bugün eve geldiğimde power tuşunda beyaz ışık yanıp sönüyor. )

Açmaya çalıştım hiç bir şekilde açılmıyor , Eject tuşuna basınca ses çıkıyor. Ps4 Slim 1 Tb kullanıyorum. Güç kablosunu çıkartıp taktım defalarca yine çalışmadı.

Bir kere nasıl olduysa çalıştı, Ekrana gelen yazıda kontrol cihazını kullanmak için ps düğmesine basın diyordu. Ps tuşuna basıyorum açılmıyordu. Ds4'ü resetledim tekrardan usb ile taktım fakat yine sorun aynı. Değişmedi.

Şimdi makinanın power tuşuna 7 8 saniye basılı tutup kapattım , Şuanda power tuşunda beyaz ışık yanıp sönüyor. Tuş yine işlemiyor , konsol yine açılmıyor.

Yardımcı olabilecek varmı ? Daha 1 günlük makina ...
  • Fifa17 oynamayı neden beceremiyorum hep yeniliyorum. En sonunda satıcam ps4 deli ediyor beni

• quote:

Orijinalden alıntı: buraksenyuz

Arkadaşlar merhaba , Bana acil yardımcı olursanız sevinirim.

Dün 1-2 saat kadar Fifa oynadıktan sonra cihazı kapatıp gittim. ( Kapattım sanıyorum fakat bugün eve geldiğimde power tuşunda beyaz ışık yanıp sönüyor. )

Açmaya çalıştım hiç bir şekilde açılmıyor , Eject tuşuna basınca ses çıkıyor. Ps4 Slim 1 Tb kullanıyorum. Güç kablosunu çıkartıp taktım defalarca yine çalışmadı.

Bir kere nasıl olduysa çalıştı, Ekrana gelen yazıda kontrol cihazını kullanmak için ps düğmesine basın diyordu. Ps tuşuna basıyorum açılmıyordu. Ds4'ü resetledim tekrardan usb ile taktım fakat yine sorun aynı. Değişmedi.

Şimdi makinanın power tuşuna 7 8 saniye basılı tutup kapattım , Şuanda power tuşunda beyaz ışık yanıp sönüyor. Tuş yine işlemiyor , konsol yine açılmıyor.

samsung Led tv kullanıyorum. AnyNet ( HDMİ+CEC ) diye bir özellik var. Tvnin kumandasından makinadaki tüm işlemleri yapabiliyorum şuan için.

Joystick'in %90 şarjı bitik ( ama sanmıyorum dün 2 Saat kadar oynadım hep takılıydı şarjda )

Makinada bir arıza göremiyorum o yüzden. Sadece makinadaki tek sıkıntım , Power tuşuna 10 saniye basılı tutup kapattığımda beyaz ışık yanıp sönüyor power tuşunda , Kendini kapatmıyor galiba cihaz.

Birde güç kablosundan çıkartıp takınca , kabloyu + - si önemli galiba. Kabloyu tek yönde takınca açılmıyor makina. Ters çevirince makina açılıyor.

Ama Ds4 şuan için hiç bir işlev yapmıyor. Komple şarjı bitik olsa ışıkları yanar mı ?

Yatana kadar (1-2) saat makinanın usb portuna bağlı kalsın bakalım ne değişecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyhM66

Fifa17 oynamayı neden beceremiyorum hep yeniliyorum. En sonunda satıcam ps4 deli ediyor beni

Fifa için yeteneksiz olabilirsin başka türlere geçiş yap
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba , Bana acil yardımcı olursanız sevinirim.

samsung Led tv kullanıyorum. AnyNet ( HDMİ+CEC ) diye bir özellik var. Tvnin kumandasından makinadaki tüm işlemleri yapabiliyorum şuan için.

Joystick'in %90 şarjı bitik ( ama sanmıyorum dün 2 Saat kadar oynadım hep takılıydı şarjda )

Makinada bir arıza göremiyorum o yüzden. Sadece makinadaki tek sıkıntım , Power tuşuna 10 saniye basılı tutup kapattığımda beyaz ışık yanıp sönüyor power tuşunda , Kendini kapatmıyor galiba cihaz.

Birde güç kablosundan çıkartıp takınca , kabloyu + - si önemli galiba. Kabloyu tek yönde takınca açılmıyor makina. Ters çevirince makina açılıyor.

Ama Ds4 şuan için hiç bir işlev yapmıyor. Komple şarjı bitik olsa ışıkları yanar mı ?

Yatana kadar (1-2) saat makinanın usb portuna bağlı kalsın bakalım ne değişecek.

Hocam ben de 1 Tb Ps4 Slim sahibiyim,sorununuz hakkındaki gelişmeleri paylaşmaya devam ederseniz iyi olur.
    Belki bizim de başımıza gelir,kim bilir?
    Umarım sorununuz çözülür.

• ARKADAŞLAR BİŞEY SORMAK İSTİYORUM ACEMİYİM KUSURA BAKMAYIN PU PS4 TEKİ OYUN KOLUNDA OYUNCULARI HAREKET ETTİRMEK İÇİN KONTROL TUŞLARINI NASIL AYARLICAM ŞU ORTADAKİ YUVARLAKLA KONTROL ETMEK İSTEMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
  • Her oyun da yapamazsin hatta cogu oyunda analog ile oynamak zorundasin tavsiyemde analogla oynamaya alisman bi kere alistin mi bidaha zaten analogsuz oynayamazsin
    Fifa ve pes disinda cogu oyunda yok fifa ve peste kontrol ayarlarinda var direk bi ayar yok ps uzerinden oyun ici kontrolerden ayarlaman lazim

• Sony ps4 7.1 platinum kulaklık kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

• cepcep34 kullanıcısına yanıt
    Platinum olanı daha çıkmadı hocam Playstation Wireless Headset var bende mükemmel bir şey böyle bir şey yok yani bilmiyorum daha önce böyle kulaklıklarla oynamadığım için olabilir ama bütün sesleri çevrenizde hissediyorsunuz mesela etrafınızda bir adam varken nerede olduğunu anlayabiliyorsunuz. Platinum çıkınca bunu satıp onu almayı planlıyorum ben de
  • PS 3'ün ilk çıktığı zaman İngiltere PSN almıştım. Şimdi PS 4 Pro var ama bölgeyi Türkiye veya ABD yapamıyorum. Bölge değiştirebiliyor muyuz? Yoksa yeni email ile yeni hesap mı almam gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 58885889589058915892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.