Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5878. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 58765877587858795880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vio35

Arkadaşlar bu ps4 pro sizce almaya değer mi ? Standart 1 TB'lın PS4'ümü ona göre değer kaybetmeden elden çıkarmayı düşünüyorum. Gerçekten gözle görülür bir fark kazandıracaksa hemen satışa çıkaracağım. Ona göre oyun yatırımıda yapmayacağım.

HDR10 destekli 4K tv'niz yoksa mevcut 1 TB modeli kesinlikle elden çıkarmayın hiç gerek yok.
  • Oyun 4,8 GB.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Octavianus

Oyun 4,8 GB.

1,5 saat sürmesi normal hocam, playstation da zaten sorun var bu yükleme süreleri konusunda, internet hızının tamamını kullanmıyor nedense.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkdaslar aranızda ps4 den xbox oneye gecen var mı
    8 yıllık ps kullanıcısıyım degısıklık ıstıyorum .yoksa heycana grek yok mu
  • Bize söylenen internet hızını ne kadar kullanabildiğimiz de ayrı bir muamma. Vaat edilen ile gerçek hız arasında çok fark oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 23 Eylül 2016; 15:15:03 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

quote:

Oyun 4,8 GB.

1,5 saat sürmesi normal hocam, playstation da zaten sorun var bu yükleme süreleri konusunda, internet hızının tamamını kullanmıyor nedense.

Hocam yanlış aktardım galiba. İnternet download hızı zaten düşüktü evet, o konuda PSN serverlarının yoğun olduğunu duymuştum. Ama ben oyunu indirdikten sonra oyunun kurulumu yaklaşık 1,5 saat sürdü, o nedenle bir sorun olabileceğini düşündüm.
  • quote:

quote:

quote:

Oyun 4,8 GB.

Hocam yanlış aktardım galiba. İnternet download hızı zaten düşüktü evet, o konuda PSN serverlarının yoğun olduğunu duymuştum. Ama ben oyunu indirdikten sonra oyunun kurulumu yaklaşık 1,5 saat sürdü, o nedenle bir sorun olabileceğini düşündüm.

bir oyunun 1,5 saatte sadece install yapması normal değil. koskoca 40gblık oyunların kurulumu 15-30 saniye sürüyor. aldığınız yere veya servise bi götürün isterseniz.
  • quote:

quote:

quote:

Oyun 4,8 GB.

Hocam o install süresinin nedeni oyunun tamamının inmemesindendir. Ana menüde oyunun üzerine gel, options tuşuna bastığında oyun bilgilerinde oyunun o install sırasında tam inmediğini göreceksin. Ps4 te önce oyunu kısa şekilde oynatacak ya da açacak kadar indirir, yüklendi der ama aslında boyutu yüksek oyunlarda indirmeye arkadan devam eder. Bazı oyunlar o kısa indirmede oyunu açar, yüklendiği kadar oynatır, bazılarıda oynatmaz tamamı yüklenene kadar install da bekletir. Umarım anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 23 Eylül 2016; 16:32:41 >
  • PS4 Slim bekleyenler N11.com a gelmiş.

• Anladım hocam, çok teşekkür ederim.
  • Yarın slim bazı yerlere gelmiş olacak. Ama yabancı forumlarda ciddi ısınma problemleri gördüm ki bu daha cihazın yeni haftası. Bu akşam sony center dan eski kasa almaya gideceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hideo Kojima çıkıpta death stranding için pro yu öneriyorum derse normal ps4 kullanıcıları olarak sıç**k demektir arkadaşlar. Çünkü bu adam önermediği platforma oyunu çamur gibi getiriyor.

• Disk çıkarma ve bipleme sorunu için garantiye veren var mı cihazı? Sonuç ne oldu? Yaklaşık 1 yıldır var bu sorun ve ekimin sonunda garanti bitiyor. Vermeye değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkeSutcu

Disk çıkarma ve bipleme sorunu için garantiye veren var mı cihazı? Sonuç ne oldu? Yaklaşık 1 yıldır var bu sorun ve ekimin sonunda garanti bitiyor. Vermeye değer mi?

Benim aletin garantisi bitti ps4 ün koyduğun yüzey cam veya beyaz renk ise ps4 ondan dolayı veriyor bu hatayı ben ön kısma silgi koydum ön cd çıkarma tuşu havada kaldığı için düzeldi ama garanti olsa garantiye verirdim ben.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Tahta ve krem renkli. Salonda kahverengi yüzeye koyduğumda da aynısı oluyordu. Altına silgi, pet şişe kapağı vs. koyarak çözmek istemiyorum sonuçta bu benim hatam değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beklemeden verin, istanbuldaysan merterde cihan elektronik var. 30 iş gününün son günlerine doğru yeni cihaz veriyorlar yeni seriden.

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkeSutcu

Tahta ve krem renkli. Salonda kahverengi yüzeye koyduğumda da aynısı oluyordu. Altına silgi, pet şişe kapağı vs. koyarak çözmek istemiyorum sonuçta bu benim hatam değil

Yetkili abi ben değilim ver gitsşn garantş varken

• syphonfilter kullanıcısına yanıt
    İstanbul'dayım hocam. Bakırköy'de vardı ama Merter daha yakın bana. Tam olarak nerede olduğunu söyleyebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisperxx

Yarın slim bazı yerlere gelmiş olacak. Ama yabancı forumlarda ciddi ısınma problemleri gördüm ki bu daha cihazın yeni haftası. Bu akşam sony center dan eski kasa almaya gideceğim.

Ben oyle yaptim. 3 gun once aldim canavar gibi

• Aynı sorun bendede var hocam 1 senedir altında 4 adet su kapağı var cd çıkarma tuşunun altındaki lastiği de söktüm ara ara sorun yapıyor yinede servisle görüştüm tamiri yok değişim oluyor dediler

• 
Sayfa: önceki 58765877587858795880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.