Şimdi Ara

EVA Multi 56902 Fırın + 27405 Ocak + 65811 Davlumbaz Ankastre ÖZEL SET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temmuz Ağustos gibi Allah izin verirse yeni evimize taşınacağız. şimdiden alayım taksitlerini bitireyim o zamana diye düşünüyorum.
    Bu ürünler hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
    http://www.hiperucuz.com/?urun-114353-EVA-Multi-56902-Firin---27405-Ocak---65811-Davlumbaz-Ankastre-OZEL-SET.html
    http://ozelsiniz.com/?urun-79541-SiMFER-BLACK-SERiES-ANKASTRE-SET.html
    http://ozelsiniz.com/?urun-80084-TERMiKEL-SAFiR-ANKASTRE-SET.html
    http://ozelsiniz.com/?urun-76326-ICF-BLACK-BiZOTELi-SiYAH-ANKASTRE-SET.html
    benim gözüme en şık görünen evanın ki
    gönül isterdi ki bütçem daha uygun olsun ve en dayanıklı, güvenilir ürünü alabileyim
    ama şimdilik sadece bunlar var
    ne dersiniz?
    teşekkürler

• Bende 1.000 Tl ye kadar bakıyorum ama ne yazık ki kafam allak bullak birileri yardımcı olsa ne güzel olur
  • aynen
    1000 tl ye kadar bildik markaların en basit modelleri var
    biraz şık olsun istenirse fiyat uçuyor
    diğer markaları da bilmediğim için cesaret edemiyorum
    helppp
    sos
    daha ne nedesek ki metin bey
  • Üstad valla seti almak kolay da beni tezgahı nasıl kestireceğim düşündürüyor.Evin hali duman olacak gibi geliyor.Gerçi akabinde boya yapılacak ama.Haftasonu marangoz gelecek eve banyo dolabı için ölçü almaya.Mutfak dolabı kapaklarını da değiştirelim diyor valide hanım.Kimse demiyor ki evlat senin paran var mı.Bi saat bile ayrıntı olur mu.Aklı olan evlenmesin.Kanepede yatmaya devam etsin :P
  • http://www.ozelsiniz.com/?urun-83572-GULBAHAR-KAMPANYASI-ANKASTRE-SET-2.html

Ben bunu alacak gibiyim.Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfssfr -- 13 Mart 2012; 8:31:34 >
  • Ben özellik değerlendirmesi yapacak konumda değilim o kadar bilgim yok.
    Sadece estetik değerlendirmesi yapabilirim güzel şık görünüyor. :)
    Ben de Evayı seçecek gibiyim Sırf davlumbazın görüntüsünden dolayı
  • Davlumbazı güzel evet klasiğin dışına çıkmış.

Ben siyah almak istemediğimden eliyorum bunları.Buzdolabı inox çamaşır makinası 8 yıllık arçelik ve beyaz ocak falan da siyah olursa sırıtık olur.En iyisi inox almak.

Bu hafta içi bir gün tezgahı kestireceğim.O tozları nasıl temizleyeceğim bilemöiyorum ama kestireceğim.bazen ne kadar safım diyorum.Tezgahı takarken adamlar abi keselim kullanma demişti yok ben ne anlarım ankastreden demiştim o zaman.Ama haklıydım o dönem cepte kuruş para kalmamıştı.hatta o kadar belli ki parasızlıktan kornişleri bile kısa kısa almışım.

Hey gidi günler hey.

Hayırlısı.
  • Geleceği görebiliyor olsaydık zaten her işin kolayı olurdu ben 2 tane elektrik süpürgesi aldım fantomun bilseydim ikisinin fiyatına daha iyi bir ürün alırdım. Geçen sene Temmuz gibi cam ankastre ocak aldım ev alacağımı bilseydim 300 ocak 200 mermer 500 tl masraf yapmazdım. Hayırlısı olsun Allah can sağlığı versin. Mermer kesimi evin içinde zor bizim evde de kesmişlerdi tam 3 yıl aralardan köşelerden mermer tozu temizledim
    Ne diyeyim kolay gelsin ama davlumbazın emiş gücü 400 m3 sorun olmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sewgy

Geleceği görebiliyor olsaydık zaten her işin kolayı olurdu ben 2 tane elektrik süpürgesi aldım fantomun bilseydim ikisinin fiyatına daha iyi bir ürün alırdım. Geçen sene Temmuz gibi cam ankastre ocak aldım ev alacağımı bilseydim 300 ocak 200 mermer 500 tl masraf yapmazdım. Hayırlısı olsun Allah can sağlığı versin. Mermer kesimi evin içinde zor bizim evde de kesmişlerdi tam 3 yıl aralardan köşelerden mermer tozu temizledim
    Ne diyeyim kolay gelsin ama davlumbazın emiş gücü 400 m3 sorun olmaz değil mi?

Ben de baktım gördüm onu.Aslında az tabi de.Şu an davlumbazım var.Bunu hani mutfak falan değiştirirsem takarım veya ev göremeye hediye götürürüm birilerine

Gökte ararken yerde buldum sizi.Granit kesiminde toz etrafa çok mu dağılıyor.Önlem amaçlı bana ne tavsiyelerde bulunursunuz?

• Bizim evde kesilen mermer mezarlık mermeriydi 10 yıl önce. Mutfakta kestiler düğün hazırlığı yapıyorduk bütün koltuklarım tv sehpası felan beyaza boyanmıştı. hele de yeşil bir tv sehpası vardı eşimin bekarlık evinden gelmişti bembeyaz olmuştu yeşil olduğuna yemin ediyorduk görenler için :)) Geçen sene tezgah mermeri granit sanırım bizim ki de, malzemeleri çok iyi bilmiyorum (Porto Roso modeli olması gerek). Ben tezgahın belirli bölümünü yeniden yaptırdığım için mevcut tezgahı kesme işlemi olmadı. kesim işlemlerini balkonda yapmışlardı. Çok fazla kirlenmedi o yüzden. Ama var olan tezgahı kaldırmak çok basit elle çıkıyor zaten yerinde yani ölçüsü nedir sizinkinin bilmem ama tezgahı tamamen kaldırıp balkonda ya da dışarıda kestirme imkanınız varsa değerlendirin onun haricinde hangi önlemi alırsanız alın toz saçılacak her tarafa.

• quote:

Orijinalden alıntı: sewgy

Bizim evde kesilen mermer mezarlık mermeriydi 10 yıl önce. Mutfakta kestiler düğün hazırlığı yapıyorduk bütün koltuklarım tv sehpası felan beyaza boyanmıştı. hele de yeşil bir tv sehpası vardı eşimin bekarlık evinden gelmişti bembeyaz olmuştu yeşil olduğuna yemin ediyorduk görenler için :)) Geçen sene tezgah mermeri granit sanırım bizim ki de, malzemeleri çok iyi bilmiyorum (Porto Roso modeli olması gerek). Ben tezgahın belirli bölümünü yeniden yaptırdığım için mevcut tezgahı kesme işlemi olmadı. kesim işlemlerini balkonda yapmışlardı. Çok fazla kirlenmedi o yüzden. Ama var olan tezgahı kaldırmak çok basit elle çıkıyor zaten yerinde yani ölçüsü nedir sizinkinin bilmem ama tezgahı tamamen kaldırıp balkonda ya da dışarıda kestirme imkanınız varsa değerlendirin onun haricinde hangi önlemi alırsanız alın toz saçılacak her tarafa.

O seçenek olsa ah keşke sırtlar götürürüm kahve içmeye Çamlıcaya.Ancak bağlantılarını koltrol ettiğim zaman her yerden slikonlanmış.

Granit olmasından dolayı eski tip mermerlere göre daha da az tozacağını umut ediyorum.Gerçi yine bunu kesmeye gelecek olan mermerciden alternatif çözüm hususunda destek isteyeceğim.Keşkem sökülse de balkonda kesilebilse.Umarım fazla bir şey olmaz ya.

Boya öncesinde socakacağım vatandaşı mutfağa.Tüm dolapları kapıları ve toz tutabilecek noktaları naylonlayıp işe koyulacağız.Hatta kesim esnasında videoya da alabilirim çünkü internette bu konu ile ilgili hiç bilgi yok.

Teşekkürler bilgi için.

• Bizim tezgahta slikonluydu ama şu kafası kumaşla sarılmış çekiç gibi birşey le 2 tık elle çıkardılar tezgahı tabi gelecek olan usta daha iyi bilir. İnşallah ev için ve özellikle temizleyecekler için en iyi şekilde olur.
  • Şimdi bir mermerci ile konuştum da atölyöye döner dedi.Genel olarak şikayet bu nedenle oluyor dedi ve can alıcı soruyu sordu.İllaki ankastre ocak olmak zorunda mı

Son sorusu işin pisliğini tescilledi.Ben hiç mutfakta kestirmeye kalkmayayım.Bu işi söküp balkonda halletsinler.
  • Herkese tavsiyemdir.

Mermeri kestirdim.Bir havluyu ıslatın mermerci keserken toz çıkan yere doğru havluyu açın inanın toz açısından baya bir tutma yapıyor.Mermerci zaman kaybetmemek açısından abi bırak ya sen mi temizleyeceksin dediğinde evet dedim sustu:D

Sonuçta kestirdik.Fazla toz olmadı.Boya işi de tamam.İş kaldı seti almaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M e t i n

Herkese tavsiyemdir.

Mermeri kestirdim.Bir havluyu ıslatın mermerci keserken toz çıkan yere doğru havluyu açın inanın toz açısından baya bir tutma yapıyor.Mermerci zaman kaybetmemek açısından abi bırak ya sen mi temizleyeceksin dediğinde evet dedim sustu:D

Sonuçta kestirdik.Fazla toz olmadı.Boya işi de tamam.İş kaldı seti almaya.

Hayırlı olsun diyelim şimdiden ve de geçmiş olsun
    Ben de karar veremedim daha alsam mı almasam mı?
    bekliyoruz bakalım
  • http://www.ozelsiniz.com/?urun-83572-GULBAHAR-KAMPANYASI-ANKASTRE-SET-2.html

Bu ürünü bu firmadan aldım bakalım.

Umarım pişman olmam.
  • siemens
    hb331eot fırın
    eo616hb10 siyah cam ocak
    lc40655 davlumbaz

1650 TL ye aldım. fiyat olarak baya uyguna geldiğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.