Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saç traşı için panasonick felan hikaye söyleyim. uzun kesimde çok başarısız.uzun ayarlı tarağını takıyorum bir anda makinanın gücü yerlerde. çok kısa saç için alınabilir sadece. er 508 modeli var bende. aldığıma pişman oldum açıkcası .bide moser çakması vardı elimde o bile panasonickden kat kat daha güçlüydü. annem geçen düşürdü çakma moseri 3 yıl kullandım aslında yapılır ama orjinal moser alıcam bu sefer. yere düşüp kırmassam ömür boyu kullanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4VO -- 22 Mart 2013; 18:58:32 >
  • bi dk bu sakal konusu mu yoksa. yanlış konudayım sanırım
  • Selamlar bir haftadan beri bu forumu okuyorum , forum çok hoşuma gitti. Özellikle forumu sürekli takip eden ve tavsiyelerde bulunan ustadlara çok teşekkür ederim.
    Celebic abiye ve diğer ustalara sormak istiyorum Vatan Computerda satılan RQ 1260 yanında bakım seti var.
    http://www.vatanbilgisayar.com/erkek-ve-bayan-bakim-urunleri/philips-rq1260+qg3030-rq-1260-sensotouch-3d-islakkuru-tiras-makinesi-+qg-3030-bakim-kiti/productdetails.aspx?I_ID=59085
    Ne derseniz o bakım seti işe yararmı yoksa webdenmi
    alıyım?

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sakomo

Selamlar bir haftadan beri bu forumu okuyorum , forum çok hoşuma gitti. Özellikle forumu sürekli takip eden ve tavsiyelerde bulunan ustadlara çok teşekkür ederim.
    Celebic abiye ve diğer ustalara sormak istiyorum Vatan Computerda satılan RQ 1260 yanında bakım seti var.
    http://www.vatanbilgisayar.com/erkek-ve-bayan-bakim-urunleri/philips-rq1260+qg3030-rq-1260-sensotouch-3d-islakkuru-tiras-makinesi-+qg-3030-bakim-kiti/productdetails.aspx?I_ID=59085
    Ne derseniz o bakım seti işe yararmı yoksa webdenmi
    alıyım?

Şimdiden teşekkürler.

Selamlar,

Yaninda verilen urune ihtiyac olacaksa fiyat uygun.

Hayirli olsun

• Arkadaşlar bundan kullanan varmı yada vücut için önerebileceğiniz başka traş makinesi var mı?
    http://www.vatanbilgisayar.com/erkek-ve-bayan-bakim-urunleri/braun-cruzer-6-body-cruzer-6-body-erkek-vucut-bakim-kiti/productdetails.aspx?I_ID=63993
  • Celebic ustad tam olarak sormak istediğim, yanında verilen bakım seti güzel mi, yani kalitesi nasıl, alıp o bakım setini atmayım sonra :). Makineden yana sıkıntı yok onu kesin alacağım.
    Aldıktan sonra tekrar bir sürü soru soracağım size Celebic usta.
    Cevap için teşekkürl
    er.
  • Arkadaşlar Panasonic ES-LF51-A ile Panasonic ES-LA63-S arasında kaldım, bilgisi olan arkadaş varsa hangisini tavsiye eder.
  • Kolay gelsin arkadaşlar.Sakal kesimi için traş makinesi arıyorum.Aradığım özellikler;

- kirli sakal icin 1mm, 2mm gibi uclari olsun (genelde 3mm den baslio sanirim uclar,ek aparatlılar sakala pek etki etmiyor onun için bıçak ayarlanabilir olmalı)
    - kil tuy icin farkli basliklari olsun, favori vs. duzeltmek icin..
    - cabuk sarj olsun veya sarji yokken kablolu da calisabilsin(şarj çok gidiyossa önemli değil)
    - kaliteli bi alet olsun bi de, isini iyi yapsin
    - yikanabilirse de iyi olur hani..

Böyle bildiğiniz bir makine varsa almak istiyorum.Yardımcı olursanız memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakomo

Celebic ustad tam olarak sormak istediğim, yanında verilen bakım seti güzel mi, yani kalitesi nasıl, alıp o bakım setini atmayım sonra :). Makineden yana sıkıntı yok onu kesin alacağım.
    Aldıktan sonra tekrar bir sürü soru soracağım size Celebic usta.
    Cevap için teşekkürl
    er.

Yanında verilen kiti inceledim. Sakal, favori vs düzeltmek için kullanılıyor. Dediğim gibi ihtiyaç meselesi. Ben Philips'in TT2021 vücut bakım kitini almıştım. Vücut kıllarını özellikle jenital bölge için sorunsuz kullandığım bir ürün.

RQ1260'ın üzerinde sustalı şeklinde çalışan favori düzeltme bıçağı var. Bu yetersiz derseniz, sakal bırakıp sonra düzeltme yapabilirim derseniz faydalı bir ürün olabilir.

RQ1260 hakkında sorularınız olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olurum. Ancak hiç bir makineye kefil değilim zira makineler herkesin yüzünde farklı sonuçlar verebilir.
    Ben RQ1260'tan oldukça memnunum umarım sizde memnun kalırsınız.

Sonradan memnun kalınmazsa sorumluluk almak istemeyişimden dolayı kimseyi özellikle bir marka veya modele yönlendirmedim. Bir tercih yapılacaksa bilinen markaların ( Philips, Panasonic ve Braun ) üst modellerinin tercih edilmesi gerektiğini belirttim. Selamlar.

• Ustad sıkıntı yok zaten araştırdım okudum baya forumu ve sonuçta kararımı verdim, 1260 tip tasarım olarak daha çok hoşuma gitti. Cevap ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar ben traş makinesi alıcam, eski makinem moser.
    Saç ve sakal amaçlı kulanıcam, sakalı sinek kaydı yapmak zorunda değil
    verebileceğim para 30 tl önerisi olan varmı ?
  • BRAUN CRUZER 6 BEARD & HEAD SAÇ SAKAL ŞEKİLLENDİRİCİYİ ÖNERİR MİSİNİZ?
  • arkadaşlar 2.5 senedir es la 63 kullanıyorum,kullanım klavuzunda elekleri 1 bıçakları ise 2 yılda bi değiştirin diyor. bu talimata uyan varmı varsa performansta değişiklik hissettimi birde bıçaklar internette satılıyor ama elekler nerede bulunablir
  • Herkese merhabalar,

Uzun uzun forumu okuduktan sonra ben de Braun 790 yerine Panasonic LV61 almaya karar verdim (ıslak tıraş benim için önemli bir etkendi). Eski makinem bozulduğundan ve jiletle istediğim tıraşı alamamamdan dolayı nisanın sonuna kadar beklemek istemiyorum ve bu sıralar görünen o ki LV61 deveyuku'nun stoklarında var (550 TL). Daha önce ordan alışveriş yapmadım ve kullanıcı yorumları tutarlı değil: Bu yüzden kararsız kaldım. Sizler deveyuku'nu tavsiye eder misiniz?

Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MinnieMouse

BRAUN CRUZER 6 BEARD & HEAD SAÇ SAKAL ŞEKİLLENDİRİCİYİ ÖNERİR MİSİNİZ?

Düzenli temizlememe rağmen ilk yılı dolunca takilmalar başladı. Yoksa güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybatu

Herkese merhabalar,

Uzun uzun forumu okuduktan sonra ben de Braun 790 yerine Panasonic LV61 almaya karar verdim (ıslak tıraş benim için önemli bir etkendi). Eski makinem bozulduğundan ve jiletle istediğim tıraşı alamamamdan dolayı nisanın sonuna kadar beklemek istemiyorum ve bu sıralar görünen o ki LV61 deveyuku'nun stoklarında var (550 TL). Daha önce ordan alışveriş yapmadım ve kullanıcı yorumları tutarlı değil: Bu yüzden kararsız kaldım. Sizler deveyuku'nu tavsiye eder misiniz?

Şimdiden teşekkürler...

Bu ürün hiçbir yerde yok. Panasonic'te bile yok. Nisan sonu getirecek Panasonic. Panasonic sitelere hala stokta gösterdiği için bazı sitelerde hala stokta gözüküyor ama onlarda da yok, emin olun. Zaten bu siteler sipariş üzerine çalışıyor. Panasonic'te olmayınca kimsede olmuyor.

• Bu üzücü oldu işte =( Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ya Braun'a dönüş yapacağız ya da sabredeceğiz demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: baybatu

Herkese merhabalar,

Şimdiden teşekkürler...

Deveyükünden daha önce elektrik süpürgesi almıştım. Perşembe öğleden sonra sipariş verdim Cumartesi günü teslim edildi. Güvenilir buluyorum ben bu siteyi.
  • braun 5040s almalımıyım
  • 150 tl ye kadar islak/kuru ve sarj ozellikli kaliteli tras makinesi tavsiyesi istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.