Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet dairesel hareketlerle yapıyordum. Ancak boyunda tam sinek kaydı sağlayamıyordu ona rağmen iyi alıyordu boyunuda. Benim merak ettiğim 3d traşın yanı sıra bıçakları falanda güçlendirlimştir değil mi bu makinenin ?
  • Panasonic ES-RF31 quadro4. Ben alsam mı almasam mı diye düşünürken yurtdışından hediye olarak geldi bile:))Genel olarak şimdilik bir sorun yok.
    İlk tıraşımı oldum. Yanma hissi pek olmadı. Zaten aşırı sert sakallarım yoktu. Sadece sakallar deriye yatık çıkıyor benim acaba bu sakalı kaldırıp kesen modeller daha mı iyi sonuç verir dedim. Bu konuda fikir sahibi olan bir arkadaş varsa bilgilendirebilir mi? Bir de bu makinenin temizlik,bakım periyodik değişimleri olacak mı bu konuda da siz değerli dostlardan yardım istiyorum. Saygılarımla neyzenayhan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan3456

Evet dairesel hareketlerle yapıyordum. Ancak boyunda tam sinek kaydı sağlayamıyordu ona rağmen iyi alıyordu boyunuda. Benim merak ettiğim 3d traşın yanı sıra bıçakları falanda güçlendirlimştir değil mi bu makinenin ?

Hocam 3D başlığın resmi ( rq12 ) sayfa başında olması lazım. İncelemenizi tavsiye ederim. Ben köpükle tıraş olmayı seviyorum ve kesinlikle %100 sinek kaydı tıraş sağlıyor.
    Başka makine kullanmadığım için tıraş bıçaklarının güçlendirilmesi hakkında bilgim yok.
  • Arkadaşlar vücut için bir makine almayı düşünüyorum bunu düşündüm ama şimdi internet sitesinde sırt için uzadığını filan görmüştüm bu da öyle mi almışken eksiksiz alalım

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-tt-2021-bodygroom-erkek-vucut-bakim-kiti/productDetails.aspx?productId=sgphtt2021&categoryId=26012161

• quote:

Orijinalden alıntı: wholet

Arkadaşlar vücut için bir makine almayı düşünüyorum bunu düşündüm ama şimdi internet sitesinde sırt için uzadığını filan görmüştüm bu da öyle mi almışken eksiksiz alalım

http://www.hepsiburada.com/liste/philips-tt-2021-bodygroom-erkek-vucut-bakim-kiti/productDetails.aspx?productId=sgphtt2021&categoryId=26012161

Uzatma aparatini hic kullanmadim onunda disinda aldigimdan beri iki kere kullandim, memnunum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kirli sakal için hangi makinayı önerirsiniz tek amacım kirli sakal sinek kaydında jiletten asla vaz geçmem
  • 6 sene boyunca philips kullandım, sonrasında bu sene panasonic aldım yaklaşık bir senedir kullanıyorum,
    üç bıçaklıya göre sakalı dipten kesmiyor, traş süresi uzun sürüyor velhasıl bir türlü alışamadım
    tekrar philipse dönmek istiyorum 250-300 aralığında beni pişman etmeyecek philips hangi model olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

6 sene boyunca philips kullandım, sonrasında bu sene panasonic aldım yaklaşık bir senedir kullanıyorum,
    üç bıçaklıya göre sakalı dipten kesmiyor, traş süresi uzun sürüyor velhasıl bir türlü alışamadım
    tekrar philipse dönmek istiyorum 250-300 aralığında beni pişman etmeyecek philips hangi model olabilir.

Hocam forumda gördüğüm kadarıyla Panasonic çok gözde ancak kullandığım Philips RQ 1260 3D Sensotouch süper makine eğer bütçenizde bir sıkıntı yoksa RQ1260'ı şiddetle öneririm. Panasonic'te tıraş süreniz nedir bilmiyorum fakat Philips'te maksimum 3-4 dakikada sinekkaydı tıraş olacağınızı söyleyebilirim. Dediğim gibi fiyatı biraz tuzlu ancak pişmanlık duymayacağınız bir makine. Bu arada yedek başlığı iki senede bir değişiyor fiyatı $50. Bunları önceden bilmenizde fayda var. Makinede 400.-TL civarında Türk Philips garantili olarak satılıyor.

• Merhaba arkadaşlar,

bir model var traş makinesi sizce bu nasıldır yardımcı olabilirmisiniz? linki ile birlikte gönderiyorum..

http://www.karsilastir.com/u24853/Braun-Cruzer3-Z50-Black-Edition-Tras-Makinesi-fiyatlari
  • quote:

Orijinalden alıntı: aguzel

Merhaba arkadaşlar,

bir model var traş makinesi sizce bu nasıldır yardımcı olabilirmisiniz? linki ile birlikte gönderiyorum..

http://www.karsilastir.com/u24853/Braun-Cruzer3-Z50-Black-Edition-Tras-Makinesi-fiyatlari

Bende cruzer 4 var. Boyun altı için tavsiye etmem ama genel olarak iyi..
  • merhaba Philips AT750 traş makinesi almayı düşünüyorum 2 yılda bir makinanın başlığını değiştirmek gerekiyormuş peki iki yıl sonra bu makinanın başlığını bulmam kolay olur mu, aynı başlık farklı modellere uygun oluyor mu yoksa her modelin başlığı ayrı mıdır? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

merhaba Philips AT750 traş makinesi almayı düşünüyorum 2 yılda bir makinanın başlığını değiştirmek gerekiyormuş peki iki yıl sonra bu makinanın başlığını bulmam kolay olur mu, aynı başlık farklı modellere uygun oluyor mu yoksa her modelin başlığı ayrı mıdır? Teşekkürler

Hocam firmaların yedek parça bulundurma zorunluluğu olması lazım. Philips'te ülkemizde tanınmış ve yerleşik bir firma olduğundan bulunabilir diye düşünüyorum.

Philps tüketici hattına sorabilirsiniz. 444 7 445
    Ben gerektiğinde arayıp bilgi alıyorum. Karşıma çıkan bayanın bir tıraş makinesi hakkında bu kadar bilgili olacağını düşünmemiştim ama ondan çok şey öğrendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

merhaba Philips AT750 traş makinesi almayı düşünüyorum 2 yılda bir makinanın başlığını değiştirmek gerekiyormuş peki iki yıl sonra bu makinanın başlığını bulmam kolay olur mu, aynı başlık farklı modellere uygun oluyor mu yoksa her modelin başlığı ayrı mıdır? Teşekkürler

Hocam firmaların yedek parça bulundurma zorunluluğu olması lazım. Philips'te ülkemizde tanınmış ve yerleşik bir firma olduğundan bulunabilir diye düşünüyorum.

Philps tüketici hattına sorabilirsiniz. 444 7 445
    Ben gerektiğinde arayıp bilgi alıyorum. Karşıma çıkan bayanın bir tıraş makinesi hakkında bu kadar bilgili olacağını düşünmemiştim ama ondan çok şey öğrendim.

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Bir online alışveriş sitesinden Panasonic ESRF31 tıraş makinesi ve Panasonic ER-GY30 Islak/Kuru Şarjlı Bakım Kiti siparişi verdim. Bakım kiti tamam da tıraş makinesini ESRT31 olanından yollamışlar. Müşteri hizmetlerine mail attım şimdi uğraş dur işin yoksa Kargo şubesine tutanak imzalattım paketten şu şu ürünler çıkmıştır diye ama kargo çalışanlarının dediğine göre aynı firma başka birine de yanlış ürün yollamış ve kişiyi çok uğraştırmışlar. Bir de faturayı doğru ürünmüş gibi kesmişler. Moralim çok bozuldu o kadar para verdim yanlış ürün yollanmış. Şuan en son uğraşmak istediğim şeylerden biri de böyle saçma sapan bir durum yüznden kargo şubesine gidip gelmek, müşteri hizmetleriyle defalarca muhatap olmak zorunda kalmak. Geldimi hep üstüste gelir zaten.

Geçmiş olsun tendürek, bazen böyle aksilikler üstüste gelir insan sabır ögretir Allah kolaylık versin.Epey zaman geçti şimdi Panasonic ER-GY30 cihazını denemişsinizdir nasıl memnun kaldınız mı,kirli sakal için uygun mudur? Ben panasonic er-gc50 model aldım ama sizin model ile değişim istedim. Cihazınız hayırlı olsun ,saygılar

• quote:

Abi sen gene de çok arama, yenge kıllanır sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: barsoy

quote:

Abi sen gene de çok arama, yenge kıllanır sonra

• quote:

quote:

Arkadaşlar vücut için bir makine almayı düşünüyorum bunu düşündüm ama şimdi internet sitesinde sırt için uzadığını filan görmüştüm bu da öyle mi almışken eksiksiz alalım

Uzatma aparatini hic kullanmadim onunda disinda aldigimdan beri iki kere kullandim, memnunum...

Peki tamam cevap için teşekkürler aparatlı olarak bir ereyon da gördüm o da şu an gözükmemekte ereyondan dsa hiç alışveriş yapmadım zaten olmadı aparatsız alırız artık

Ben panasonic ER-GY30 u da düşünüyorum kullanan var mı nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 7 Haziran 2012; 23:16:26 >

• quote:

quote:

quote:

Peki tamam cevap için teşekkürler aparatlı olarak bir ereyon da gördüm o da şu an gözükmemekte ereyondan dsa hiç alışveriş yapmadım zaten olmadı aparatsız alırız artık

Ben panasonic ER-GY30 u da düşünüyorum kullanan var mı nasıldır ?

Rica ederim...

Aparat kutunun icinden cikiyor merak etmeyin hepsininkinde mutlaka bulunur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yetkin

quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Bir online alışveriş sitesinden Panasonic ESRF31 tıraş makinesi ve Panasonic ER-GY30 Islak/Kuru Şarjlı Bakım Kiti siparişi verdim. Bakım kiti tamam da tıraş makinesini ESRT31 olanından yollamışlar. Müşteri hizmetlerine mail attım şimdi uğraş dur işin yoksa Kargo şubesine tutanak imzalattım paketten şu şu ürünler çıkmıştır diye ama kargo çalışanlarının dediğine göre aynı firma başka birine de yanlış ürün yollamış ve kişiyi çok uğraştırmışlar. Bir de faturayı doğru ürünmüş gibi kesmişler. Moralim çok bozuldu o kadar para verdim yanlış ürün yollanmış. Şuan en son uğraşmak istediğim şeylerden biri de böyle saçma sapan bir durum yüznden kargo şubesine gidip gelmek, müşteri hizmetleriyle defalarca muhatap olmak zorunda kalmak. Geldimi hep üstüste gelir zaten.

Geçmiş olsun tendürek, bazen böyle aksilikler üstüste gelir insan sabır ögretir Allah kolaylık versin.Epey zaman geçti şimdi Panasonic ER-GY30 cihazını denemişsinizdir nasıl memnun kaldınız mı,kirli sakal için uygun mudur? Ben panasonic er-gc50 model aldım ama sizin model ile değişim istedim. Cihazınız hayırlı olsun ,saygılar

Teşekkür ederim. Neyse ki firma sorun çıkarmadan ürünü değiştirdi. Tabi benim ürünü göndermem, onaların bana yeni ürünü göndermesi derken ancak 10 gün sonra makine elime geçti. Panasonic ER-GY30 Islak/Kuru Şarjlı Bakım Kiti'ne gelince; kullandım ve genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim ancak sadece vücut için kullanıyorum kirli sakal konusunda bir yorum yapamam. ER-GY30'u almadandan önce Philips Bodygroom TT2021 ile arasında kalmıştım ancak babamda TT2021 vardı bu yüzden ben de aynısını almak istemedim. Panasonic'i tercih ettiğim için pişman değilim. Bence güzel bir ürün.

• Beyler Philips Power Touch aldım bu sadece sakal mi kesiyor bıyık da kesiyor mu? Bir de cok garip hissettirdi uyuştu bıyığım. Biraz da kızardı. Bıyığı da kesebilir miyim Power Touch ile?
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.