Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
38
Favori
147.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni farkına vardım atriximde bir tane kücücük ölü piksel var acayip kıllandım garanti kapsamına girer mi garantiye gönderi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bala5252

yeni farkına vardım atriximde bir tane kücücük ölü piksel var acayip kıllandım garanti kapsamına girer mi garantiye gönderi mi ?

bendede var bir tane ama öyle çok sorun etmedim hatta aldığım gün test ettim ölü pixel bulma programı ile anca öyle gördüm çok zor görünüyor kardeşime ölü pixeli bul telefonu sana verecem dedim bulamadı

televizyonlarda 3 adet'ten sonra garanti kapsamına giriyor telefonlarda olay nedir bilemiyorum.
    siz en iyi arayıp sorun.
  • Titreşimleri kapattıktan sonra telefon 1 günden fazla gitmeye başladı. Ve en son şarjdan sonra 48 saat olmak üzere. İki gündür çok fazla telefon görüşmesi yapmadım, wifiyi de az kullandım, diğer günlerden farklı olarak yaptığım tek şey telefonu bir kez restart attım kendim.

Şarj olayı daha çok hoşuma gitmeye başladı. Bekleme süresi 3 günü bulabilir bu telefonun. Yoğun kullanımda 1 gün dayanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet__01

quote:

yeni farkına vardım atriximde bir tane kücücük ölü piksel var acayip kıllandım garanti kapsamına girer mi garantiye gönderi mi ?

bendede var bir tane ama öyle çok sorun etmedim hatta aldığım gün test ettim ölü pixel bulma programı ile anca öyle gördüm çok zor görünüyor kardeşime ölü pixeli bul telefonu sana verecem dedim bulamadı

televizyonlarda 3 adet'ten sonra garanti kapsamına giriyor telefonlarda olay nedir bilemiyorum.
    siz en iyi arayıp sorun.

dostum hangi program o bizde kurup test edelim bakalım....

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun_64

quote:

quote:

siz en iyi arayıp sorun.

hocam google play (market) girip arama bölümüne dead pixel yazın dead pixel test programını yükleyin. programı açın ve ekranda ilk başta beyaz görüntü oluşacak ekranı kontrol ettikten sonra ekrana dokunun faklı renk gelecek yine ekranı kontrol edin dokunun başka renk gelir böyle devam edin sorun yoksa ölü pixel yoktur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun_64

quote:

quote:

siz en iyi arayıp sorun.

hocam google play (market) girip arama bölümüne dead pixel yazın dead pixel test programını yükleyin. programı açın ve ekranda ilk başta beyaz görüntü oluşacak ekranı kontrol ettikten sonra ekrana dokunun faklı renk gelecek yine ekranı kontrol edin dokunun başka renk gelir böyle devam edin sorun yoksa ölü pixel yoktur.

Tesekkurler dostum

• hala listeye eklenmedim pm disinda kacinci kez yaziyorum bilmiyom , neyse arkadaslar font konusunda bi pro önericek birisi var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyl3r

hala listeye eklenmedim pm disinda kacinci kez yaziyorum bilmiyom , neyse arkadaslar font konusunda bi pro önericek birisi var mi ?

Hocam pminiz kesinlikle gelmedi, bir ara pmlerde sorun vardı o zaman yolladıysanız ondandır yoksa pm aldığım gün ekliyorum

şuan eklendiniz listeye.
  • Benide Listeye Ekleyiniz =))

Sali gününden beri telefonu kullanıyorum.. Yoğun kullanımda 1 - 1,5 gün rahat gidiyor. ama sadece telefon görüşmesi ve mesaj la rahat 2 gün şarjı gider..
    Telefon çok hızlı.. İphone 4 Sahibi birisi telefonumu aldı ve menülerde gezindi ve bir kaç işlem yaptı.. verdiği cevap.. bu alet çok hızlı.. iyide sen bilgisayar almışsın =))
    Telefon tam anlamıyla mükemmel ötesi.. 878 Liraya aldım, ama bu canavar parasının hakkını ve ötesini kesinlikle veriyor
    Almayı düşünenlere, düşünmeyin hemen alın diyorum .. bu forumda ne kadar ATrix kullanıcısı var, bu ürünü almadan önce çok araştırmıştır. emin olun güvenin ve alın ;)

Telefonu kullanmaya başladığınızda bilgisayarınızın başına oturmayı bile istemeyceksiniz.. =)) Yakında bir çok oyun , program ve temayla ilgili güzel bir paket hazırlayacağım ;)

• Beyler online videoları açarken varsayılan video oynatıcıyı değiştirebilir miyim? Mx video playerla açmasını istiyorum videoları çünkü telefonun kendi playerı yüksek çözünürlüklü videoları açarken hata beriyor. "Maalesef bu video oynatılamıyor "gibi.
  • Haziranda almayı düşünüyorum, lise bitimine kadar kullanacağım bir telefon arıyorum daha 2 sene var lisenin bitmesine ama bu telefon çıkalı 1 yıl oldu 2 yıl götürür mü beni ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Beyler online videoları açarken varsayılan video oynatıcıyı değiştirebilir miyim? Mx video playerla açmasını istiyorum videoları çünkü telefonun kendi playerı yüksek çözünürlüklü videoları açarken hata beriyor. "Maalesef bu video oynatılamıyor "gibi.

+1
  • Hala yüklenmediyseniz touchpal ve yandex launcher cok guzel. tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

quote:

Orijinalden alıntı: sabuncu

Cihazin sesi nasıl hocam?

Sordugunuz kalite gorusme mi muzik oynatma sesi mi bilmiyorum ikisi icin de soyleyebilirim ki berrak bir ses veriyor cihaz. Hele ki dandik muzikler degil de kaliteli bir muzik dinlerseniz daha farkli oluyor. (320 kbps ya da Flac) Kulaklik sesi de gayet guzel, Poweramp muzik programi ile Ekolayzir secenekleri mevcut bolca.

Hoparlör mono büyük beklentileriniz olmasın. orj. kulaklik orta seviye denilebilir. Cihazın ses çıkışıda mobil bir cihaza göre iyi sayılır. Ama son ses de hafif bir cızırtı var derinlerde.(flac dahil) Tabi Avr performansı beklenmekte haksızlık olur değil mi :)
  • ARTİX de ekranın fotoğrafını nasıl çekiyoruz?
    2 haftadır artix kullanıcısıyım, benide ekleyin listeye
  • Şimdi ereyon'dan siparişi geçtim. Muhtemelen pazartesi elimde olur, beni listeye ekleyebilirsiniz. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akyıl

Şimdi ereyon'dan siparişi geçtim. Muhtemelen pazartesi elimde olur, beni listeye ekleyebilirsiniz. (:

Hayırlı olsun, ereyon'daki bilgilerde paket içeriği yazmıyor, ürün elinize geçince buraya yazar mısınız, hdmi kablo vs. herşeyi tamam mı diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadric

quote:

Orijinalden alıntı: Akyıl

Şimdi ereyon'dan siparişi geçtim. Muhtemelen pazartesi elimde olur, beni listeye ekleyebilirsiniz. (:

Hayırlı olsun, ereyon'daki bilgilerde paket içeriği yazmıyor, ürün elinize geçince buraya yazar mısınız, hdmi kablo vs. herşeyi tamam mı diye :)

Elime geçince belirtirim.
  • Merhabalar,
    Garanti ile ilgili düşüncelerim var, Hepsiburada.com dan almak istiyorum cihazı fakat garanti kısmında hangi firma ile garanti anlaşması olduğu yazmıyor. Hepsiburadan.com dan alan arkadaşlar garanti belgelerinde ne yazıyor bunu merak etmekteyim sorun ç çıkar mı daha sonradan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keniks

Merhabalar,
    Garanti ile ilgili düşüncelerim var, Hepsiburada.com dan almak istiyorum cihazı fakat garanti kısmında hangi firma ile garanti anlaşması olduğu yazmıyor. Hepsiburadan.com dan alan arkadaşlar garanti belgelerinde ne yazıyor bunu merak etmekteyim sorun ç çıkar mı daha sonradan?

Ben pazartesi hepsiburadaya iade edeceğim. Sıkıntı olup olmadığını buraya yazarım, takip et istersen :)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.