Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
38
Favori
147.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmet__01

arkadaşlar bootloader kilidini açanlar için cm7.2 yüklesinler (android 2.3.7) cihaz resmen kendini buluyor. birde 1.3ghz kernel ile kullansın tavsiye ederim ısınma sorunu yaşamıyorum.

quadrant puanınıda ekleyim 3715
     ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR

hocam antutyuylada denermisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bende aranıza katıldım...daha almadan önce telefonu burayı okudum durdum ama bi konuda yardımcı olabilirmisiniz belki yazılmıştır daha önce ve ben bulamadım...
    ben ilkkez androidli bi telefon kullanıyorum ve marketten bir iki program indirmeye calıştım 3 program indirmek istedim ama bana duraklatıldı diyor sürekli ve inmiyor sebebi nedir? tesekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Dünden beri birçok klavye uygulaması denedim, Touchpal en iyisi, tavsiye ediyorum herkese

Bağlantısını verebilir misiniz? Ben bulamadım. Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

tabi hocam. ram falan boşaltmadan yaptım belki düşük olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet__01 -- 23 Mart 2012; 18:46:29 >
  • quote:

quote:

tabi hocam. ram falan boşaltmadan yaptım belki düşük olabilir.

Sd kart olmayınca skor düşmüş

• quote:

antutu programını güncelledim buda yeni puan aşağıda. güncellememe rağmen nedense sd kart olsada sd kart yokmuş gibi puanlıyor.

• quote:

quote:

antutu programını güncelledim buda yeni puan aşağıda. güncellememe rağmen nedense sd kart olsada sd kart yokmuş gibi puanlıyor.

sd kart olmadığı halde 6100 puanİnsana atrix almakla ne kadar iyi bi alışveriş yaptığını hatırlatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DELTA53

quote:

Dünden beri birçok klavye uygulaması denedim, Touchpal en iyisi, tavsiye ediyorum herkese

İlk Mesaja ekledim hocam programı ve linkini tr dil dosyasını da kurmanız lazım programı kurduktan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeWD@Li -- 23 Mart 2012; 20:01:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cxzxc

arkadaslar bende aranıza katıldım...daha almadan önce telefonu burayı okudum durdum ama bi konuda yardımcı olabilirmisiniz belki yazılmıştır daha önce ve ben bulamadım...
    ben ilkkez androidli bi telefon kullanıyorum ve marketten bir iki program indirmeye calıştım 3 program indirmek istedim ama bana duraklatıldı diyor sürekli ve inmiyor sebebi nedir? tesekkürler şimdiden

hocam veri tasarrufu açıktır eğer şebeke üzerinden giriyorsanız nete, Pil ve veri yönetimi bölümünden

Veri tasarrufu sekmesi seçili yani yeşil olmasın o zaman indirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

quote:

quote:

İlk Mesaja ekledim hocam programı ve linkini tr dil dosyasını da kurmanız lazım programı kurduktan sonra.

Teşekkür ederim, konuya çok emeğiniz geçmiş. Kullanıcı listesine benim de adımı yazarsanız memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun_64

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hanjin

Ben de katılıyorum ilk mesaj sürekli güncellenip romlar ve kullanışlı programların listeleri sürekli yenilenecekse bu konu da yararlı olacaktır.

Ben güncelliyorum hocam elimden geldiğince diğer forumları da araştırıyorum arada ilgi çekici bilgi, haber vb var ise

konuya ekleyeceğim. Bizim teller genelde TR garantili olduğu için ROM yükleme işlemine daha girişmedim

ama talebe göre diğer forumlarda var inceleme ve yöntemler hakkında bilgi ilk mesaja eklerim.

Hocam üye listesi yapsan iyi olur kaç kullanıcı var bilelim

at beni de kovaya. siparişi verdim salı gibi elimde olur. hadi hayırlısı bakalım :)

• quote:

quote:

quote:

Benden hızlı davrandınız hocam elinize sağlık

• SD kart antutuda scoru düşürüyor.Sd kartsız daha yüksek puanlar alıyorum.Bu quadrant ve antutu ya hiç inanasım gelmiyor.Saçma sapan puanlar çıkıyor.Aynı anda 3-4 kere denediğinde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 23 Mart 2012; 22:41:26 >
  • Benimkide neredeyse 1hafta olacak alali fiyatina gore iyi cihaz :)
  • Android in gazete uygulaması var mı ? Kullanan varsa paylaşsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

Android in gazete uygulaması var mı ? Kullanan varsa paylaşsın

Her gazetenin kendi uygulaması var Hürriyet-Posta- Milliyet vb daha bugün inceledim ama kurmadım pek ihtiyacım olmadığından.
  • quote:

quote:

Her gazetenin kendi uygulaması var Hürriyet-Posta- Milliyet vb daha bugün inceledim ama kurmadım pek ihtiyacım olmadığından.

Hepsini bir arada verebilen bir uygulama olsa.Telefona gazete uygulaması dolacak öyle
  • quote:

quote:

quote:

Hepsini bir arada verebilen bir uygulama olsa.Telefona gazete uygulaması dolacak öyle

bu var hocam markette en iyi olarak lanse edilen.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobikolik.tumgazeteler&feature=search_result

•  ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR

Arkadaşlar Atrix'in diğer konusunda 1080p mkv videoları oynatamadığımı ve nedenin sormuştum, bunla ilgili birçok araştırma yaptım. Telefonumuz işlemci kaynaklı mkv desteği yokmuş. Ama mp4 videoları açabiliyoruz. Bunun üstüne düştüm ve HD video nasıl izlerim diye araştırdım. Ve yukarıda gördüğünüz "Badaboom2" programını buldum. Program harika ve 720p HD olarak mp4 formatlı dönüştürdüğüm dosyayı sorunsuz açtım. Unutmayın ki program encode işlemi yapıyor, yani girilen görüntüyü işliyor, ne kadar yüksek kalitede çıkış alırsanız işlem süresi o kadar uzar ve bu süre bilgisayar donanımınıza bağlıdır.

Seçeceğiniz ayarlar bu şekilde olacak. Tabi Highest Quality yapmayabilirsiniz. Output olarak Motorola Xoom seçme sebebimiz ise Atrix'imizin işlemcisinin Xoom ile benzer olması.

Output: Motorola Xoom
    Profile: Baseline
    Level: Auto
    Highest Quality @ 3500kbit
    Resolution: 1280x720
    Aspect Ratio: Fill to Aspect

http://www.fileserve.com/file/we7ZXVE/Badaboom.2.0.0.128.incl.patch.WiZaRd.RBC.rar bu da linkimiz, içeriğinde patch de mevcut. Konu ilk sayfaya alınırsa güzel olur gibime geliyor, çok kişinin işine yarayacaktır.

• quote:

Arkadaşlar Atrix'in diğer konusunda 1080p mkv videoları oynatamadığımı ve nedenin sormuştum, bunla ilgili birçok araştırma yaptım. Telefonumuz işlemci kaynaklı mkv desteği yokmuş. Ama mp4 videoları açabiliyoruz. Bunun üstüne düştüm ve HD video nasıl izlerim diye araştırdım. Ve yukarıda gördüğünüz "Badaboom2" programını buldum. Program harika ve 720p HD olarak mp4 formatlı dönüştürdüğüm dosyayı sorunsuz açtım. Unutmayın ki program encode işlemi yapıyor, yani girilen görüntüyü işliyor, ne kadar yüksek kalitede çıkış alırsanız işlem süresi o kadar uzar ve bu süre bilgisayar donanımınıza bağlıdır.

Seçeceğiniz ayarlar bu şekilde olacak. Tabi Highest Quality yapmayabilirsiniz. Output olarak Motorola Xoom seçme sebebimiz ise Atrix'imizin işlemcisinin Xoom ile benzer olması.

Output: Motorola Xoom
    Profile: Baseline
    Level: Auto
    Highest Quality @ 3500kbit
    Resolution: 1280x720
    Aspect Ratio: Fill to Aspect

http://www.fileserve.com/file/we7ZXVE/Badaboom.2.0.0.128.incl.patch.WiZaRd.RBC.rar bu da linkimiz, içeriğinde patch de mevcut. Konu ilk sayfaya alınırsa güzel olur gibime geliyor, çok kişinin işine yarayacaktır.

ilk mesaja eklenmiştir.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.