Şimdi Ara

3D İnstructor Starter.exe Çalışmayı durdurdu Hatası Alanlar Yardımm...!!:S: FikirVRN.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
37.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu oyunda yukardaki belitridim hatayı alanlar kimi leri düzeltmiş kimileri hala yapamaış bnde onlardan biri sayılırım yapamadım hala sizden sadece öneri istiyorum kısacası şöle format attım pc ye bu nun için oyun acıldı fakat programlarımı geri kurdum windws upload yaptı 3 gün sonra aynı hatayı aldım ve cok ugraştım sorunu bulamadım sistemim 64 bit windows 7 microsoft vsual basıc kurmamızı da isityor oyun kurulması gerkeenlerde ordaki x 86 bunu kurdum olmadı 64 olanı indirdim kurdum oda olmadı gerkren şeyler kurulu yönetici olarakda calsıtırdım olmadı uyumluluk yaptım gine olmadı cok şey kaldırdım yeniden kurdum gine olmadı suan net fremawork dan supleniyom kaldırmadım daha 3.5 kursam diye k-lite kode de kurlu gine aynı en son format atıcam oyunun farklı sürümleri var city car driving 1.2 3d indak.. 2.0.home 3.indak 2.2 hepsinde sorun aynı crackda da sorun yok

sizden tek istedigm fikir vermeniz neden ne eng bu yunu da starter.exe hatatı alıyorum ben kaldırmadıgım şey kalmadı format atsam uptade yapınca gine aynı olucak şidi aklıma geldi sp1 i de kurdu ondan da mı olur bilmiyom oyun cok güzel direksionla gece imbat fm i acıp karş

ınza gecip oynamayı gerekirse 5 kre format atarım ama atmadan cözarım inş cok uzun yazdım fikirleriniz önemli bnm için

• İlgi ve alaknızdan doluyo sonsuz teşşürklerimi sunarım :D en azından fikir verseydiniz neden neden ne eng diyo kafam gitti ya kac gündür :D acık acık yazdım uzun oldu diye konuya giren kacıyo hata başlık cözüm aranıyor soru kısa :D
  • kimse cevap yazmamış diye üzülme sakın. ben cevap yazıyorum fakat sorunun çözümünü bende bilmiyorum :D bende win7 ultimate 64 bit kullanıyorum ve oyunu bir türlü çalıştıramadım. geçmişte xp sp3 kullanırken oyun sorunsuz çalışıyordu fakat o zaman g27 sahibi değildim. şimdi ise oyun çalışmıyor :) çözüm bulursan yazıver buraya ben ve bu sorunu yaşayıpta buraya yazmayan arkadaşlarda faydalansınlar ;)
  • Sorunun nedeni oyunun win7 64 bit desteklememesi 32 bitlerde ise uyumluluktan çalışırmı bilmiyorum ama mutlaka xp veya vista olması lazım çünkü oyunun içindede xp ile vistayı desteklediği yazıyor
  • Kardeşim Game booster ı indir ayarlama yap sonrada oyununu çalıştır %80 olur. bende senden bir şey istiyecem yaa 3d instructor 2.2.7 crack istiyorm
  • windows 7 64 bitde çalıştırabilirsiniz crack yapın sağ klik yapın yönetici olarak çalıştır deyin olur çünkü bende windows 7 64 bit kullanıyorum o sorun bendede vardı böyle yaptım oldu
  • Kardeşim ben video koyarım ona bakarak yaparsın kapiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: rey_146

Kardeşim ben video koyarım ona bakarak yaparsın kapiş

Hocam 3d city car driving starter.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum videoyu koydunuzmu acaba ??
  • Bu oyun çok sorunlu bir oyun.Rahat rahat,sorunsuz bir şekilde oynayan kişi çok bulunmaz heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aseudra

Bu oyun çok sorunlu bir oyun.Rahat rahat,sorunsuz bir şekilde oynayan kişi çok bulunmaz heralde.

Ben de az önce indirip kurdum yaya var iyi falan dedi bi arkadaş başka konuda, yok şu dll eksik yok bilmem ne eksik direk sildim valla
  • benimde xp ama career e tıkladıktan sonra loading te doluyor sonra hata verıyo atıyo oyundan kapanıyo bi çözüm yokmu
  • up up up.. windows 7 kullananların %99'unun karşılaştığı sorun..Xp de genellikle sorunsuz olur..Açıkçası ben xp yken oynamıştım şimdi kurdum direksyonla oynamak için ama mağlesef..
  • Oyunun windows 7 desteği yok sanırım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 7 kullanıyorum oyun rusçayken starter.exe hatası vermiyo ama türkçe yama kullanırken hata veriyo :P
  • Arkadaslar cözümünü veriyorum...Bende cok arastırmalarım sonucunda sorunumu düzelttim
    Arkadaslar video koymucam gereksiz cunku cok basit
    Oyunu ilk kurduğunuzda oyunun uyumluluk modu Windows 7 olur biz bunu Windows Vista[Service Pack 2] yapın
    Buyuk ihtimalle sorun cozulur eğer
    Yama yaptıktan sonra oyunda hata verirse yine Aynı işlemi yapın

Ayrıca Oyun Fixleri var indirin ve kurun

Umud ederim ki sorunlarınız cözülür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YusufCan5910 -- 23 Nisan 2014; 9:26:47 >
  • crack ile alakalı olabilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 çözüm yolu var.
    1-İngilizce yama veya Türkçe yama kurmadan oynun orjinal diliyle oyna çünkü bendede olmuştu.Dil yamasını kurmamıştım,Hata almamıştım.
    2-Sistem bilgilerine gir.Gelişmiş sistem ayarlarına tıkla.Gelen pencerede Performans bölumunde ayarlara tıkla.Veri yürütme engellemesine tıklayıp Seçtiklerim dısında diye başlayan bir sık var ona basıp altta ekle butonuna basarak masaüstündeki Oyun exeni sec uygula ve tamam diyerek çık.
    Umarım işine yarar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.