Şimdi Ara

3D İnstructor Starter.exe Çalışmayı durdurdu Hatası Alanlar Yardımm...!!:S: FikirVRN.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
37.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaslar bu oyunda yukardaki belitridim hatayı alanlar kimi leri düzeltmiş kimileri hala yapamaış bnde onlardan biri sayılırım yapamadım hala sizden sadece öneri istiyorum kısacası şöle format attım pc ye bu nun için oyun acıldı fakat programlarımı geri kurdum windws upload yaptı 3 gün sonra aynı hatayı aldım ve cok ugraştım sorunu bulamadım sistemim 64 bit windows 7 microsoft vsual basıc kurmamızı da isityor oyun kurulması gerkeenlerde ordaki x 86 bunu kurdum olmadı 64 olanı indirdim kurdum oda olmadı gerkren şeyler kurulu yönetici olarakda calsıtırdım olmadı uyumluluk yaptım gine olmadı cok şey kaldırdım yeniden kurdum gine olmadı suan net fremawork dan supleniyom kaldırmadım daha 3.5 kursam diye k-lite kode de kurlu gine aynı en son format atıcam oyunun farklı sürümleri var city car driving 1.2 3d indak.. 2.0.home 3.indak 2.2 hepsinde sorun aynı crackda da sorun yok

sizden tek istedigm fikir vermeniz neden ne eng bu yunu da starter.exe hatatı alıyorum ben kaldırmadıgım şey kalmadı format atsam uptade yapınca gine aynı olucak şidi aklıma geldi sp1 i de kurdu ondan da mı olur bilmiyom oyun cok güzel direksionla gece imbat fm i acıp karş

ınza gecip oynamayı gerekirse 5 kre format atarım ama atmadan cözarım inş cok uzun yazdım fikirleriniz önemli bnm için

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.