Şimdi Ara

YENİ LADA MODELLERİ VE FİYATLARI VİDEO VE FOTOLU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
32.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • lada.com.tr adresinde bulunan iletişim bilgisine baktım, mail adresi süper

lada.otomotiv06@yahoo.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

Arkadaşlar lada samara karbüratörlü kullandım ben her tarafından ses geliyordu ama 3. viteste 120 yapıyordu ve 180'i görmüştüm

Plastik kalitesi iyi değildir bu doğru ama motor 88 modelde olsa bakımlıysa hakkını veriyor
  • Lada ruhlu arabadır.Sadece bir karoser ve aktarmadan oluşan bir araç değil.Aracın daha ötesinde...
  • Bir arkadaşımda vardı. Kaç modeldi bilmiyorum. Arabanın hayran olduğum tek tarafı kaloriferiydi. Sibirya şartları için üretilmiş diye duymuştum. Sızdırmazlık olarak rüzgarlı havalarda esintiyi ensenizde hissettiren araba, kaloriferi açınca çöl sıcağı gibi oluyordu. Bir de o zamanlar meşhur Rus pazarları vardı. Yedek parçalarını oradan alıyorum çok ucuza diyordu arkadaş.
  • iyi kötü az cok ikinci eli olussun bakarız :) Hos görünüyorlar bence..
  • Sanki bu araçlar.. biraz ÖZLADA işi olmuş.
    maksimum güç 235kw diyor.. 315bg mi yani
  • Ya niçin böyle kötülüyosunuz anlamadım.Aslında bu araçlar çok ucuz ucuzluğuna göre ise çok çok kaliteli.Rusya da Azerbaycan da harçlık biriktir alırsın bu araçları.Ama bizim devletimiz soyguncu olduğu için pahalı bu araçlar Türkiye'de.Priora gerçekten güzel bir otomobil o fiyata bu donanım bence yerinde.1.6 16v Motorlarıda uzun vadede daha ekonomik oluyor.Dizellerin bakım maliyetleri çok fazla Türkiyede yakıt pis enjektör,turbo,çart,curt 50 binden sonra mort oluyor.Bu Ladalara çamaşır suyu koy gene 300 bini devirir.Ayrıca benzinin konforu ve performansıda daha güzel.98 hp fakat nasılsa çok seri ve güçlü motorlar.İçi geniş parçası ucuz dayanımı yüksek bizim yollara uygun.Doğruya doğru şimdi Albeadan,Logandan,Symbolden daha güzel duruyor...Hem Ruslar neye biniyorsa bizede aynısını satıyorlar.İtalyanlar Albeaya mı biniyor ? yada Fransızlar Symbole mi ? Resmen kazıklıyorlar bizi.3.dünya ülkesi diyorlar.Donanımın çok olmasına gerek yok biraz manuel,fazla elektronikten her zaman için daha iyidir.Adam elektrikli camını,aynasını,klimasını yol bilgisayarını,hd direksiyonunu abs sini koymuş.Hava yastıklarını eklemiş daha ne yapsın.Sonuçta dedeleri komünist bunların.Lükse ne gerek var ihtiyacın olanlar verilmiş zaten.Sonuç olarak araçlar hoş güzel fiyat biraz yüksek.Her zaman yeni tasarım yeni teklenoji beklememek lazım arkadaşlar.İhtiyacımız varmış gibi gösterilip bir ton teklonojik çöp dünya paralara insanlara satılıyor sonra bir yenisi çıkıyor sonra bir yenisi sonra bir yenisi daha...İnsanlarda süreki bir alma isteği krediler borç harç.İyide nereye kadar gidecek böyle ? Bak Lada'ya adamlar senelerdir aynı halde üretiyor Priora'sını.Hangi Lada sahibi der ki benimkinin yeni modeli çıkmış haydi alayım diye ? Al bir tane hiç eskimesin 10 sene sonra bile bayide sıfırı satılsın senin arabanın tıpkısının aynısı.Sende kendi kendine park eden arabaya 100 bin tl para vereceğine Prioranın deposuna 50 tl lik yakıt koy bütün gün park çalış tutanmı var ? Bu teklonojik safsatalar yüzünden millet otomobil kullanmayı unutacak.Neyse daha faza uzatmayayım güzel araçlar hoş otomobiller alana kullanana şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler...

• 2.viteste de yapıyor 120 yi emin ol :) 92 samaram var sıfır aldım ve hala kullanıyorum.Bakarsan bağ bakmazsan dağ olur

YENİ LADA MODELLERİ VE FİYATLARI VİDEO VE FOTOLU
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.