Şimdi Ara

Laptopta enter tusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
11.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar oyuna giriyorum enter tusu çalısmıyor baska heryerde çallısıyor oyunlar haric yardım..

numclok u kapayaymısım nasıl kapıyacam sölermisniz bilmiyorum..

fn+ f11 bas dediler olmadı yardım.

• http://www.onlineoyun.gen.tr/threads/7705-laptopta-enter-tu%C5%9Fu-i%C5%9Flevsiz-acill#axzz1ntw4N1TQ

ınceleyın belkı ısınıze yarar ..ayrıca numlock tusuna basınca led yanması gerekıyor ..tekrar basınca devre dısı ..bununla ılgılı bılgıde asagıda ...

http://forum.donanimhaber.com/m_24552463/tm.htm
  • malesef denedım hala iişlevsiz oyunlarda.
  • ılgınc ..bakıyım bakıyım baska ne bulabılrız ..
  • http://www.fulloyun.com/f85/yardim-nfs-underground-2-tuslar-calismiyor-17152/index4.html

bırde bunu ınceleyın .. asagıdakı yorum lınkde mevcut oynuyormusuuz bılmıyorum ama ..sxe dıye bısı kapatılması gerekıyormus ..

bilgisayarınızda counter 1.6 online oynamak için kullandıınız sxe varsa sxe yi kapatın sonra olacağını sanıyorum
  • arkadasım harici bir klavye takım oyunda çalısıyor enter tusu ama laptopun enter tusu sadece oyunda çalısmıyor sxe filan da yok ayrıca bir çözüm bulamadım.
  • tamam ustat telas yapma .. ne oldgunu ben buradan zaten goremıyorum .. hangı oyunu yada oyunları bıle oynadıgını yazmadın bak daha.. bulunur bır caresı ..sen bırde oyunu yaz ..ole bakalım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1564

arkadasım harici bir klavye takım oyunda çalısıyor enter tusu ama laptopun enter tusu sadece oyunda çalısmıyor sxe filan da yok ayrıca bir çözüm bulamadım.

Merhaba,

Harici klavye den "Num Lock"u kapatıp denermisin?
  • suanda harici klavyem yok malesef eskıden denemıstım.

laptoptan nasıl kapıyabilirim numlock u solermısın.
  • quote:

suanda harici klavyem yok malesef eskıden denemıstım.

laptoptan nasıl kapıyabilirim numlock u solermısın.

laptop marka ve modelini söylersen hangi tuş kombinasyonundan kapatabileceğini bulması daha kolay olur...
    her laptopta aynı değildir tuş kombinasyonu. ama fonksiyon tuşu + başka bir tuş ile kapanıyordur.
    örneğin benim laptop toshiba tecra fn+f11 tuşu ile açılıp kapanıyor.
  • sistemin modeli:grundig 1D4-GNB 1565A4I3

İŞLEMCİ :intel core i3 işlemci 2.10 ghz

4 gb ram var.

win 7 64 bit
  • öyle bir marka söyledinki hiç kullanmadım ve görmedim. ama internette arattım aşağıdaki yazıyı bulabildim işinize yararsa.
    en azından klavyenin neresinde olduğuna dair yönlendiriyor sanırım. bakalım bulabilecekmisiniz.

Klavyenizin sağ tarafındaki grup, sayısal tuş takı-
    mıdır. Tuş takımı üzerinde görmüş olduğunuz rakamların ve aritmetik işaretlerin yazdırılması için
    kullanılır. Yalnız, bunların kullanılabilmesi için bu
    grubun sol üst köşesinde bulunan NumLock tu-
    şuna basılarak hemen üzerindeki ışığın yanıyor
    olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Tersi
    durumda tuşların üzerinde yazan diğer fonksiyonlar (Home, Del, PgUp, PgDn, End, Ins ve ok
    işaretleri) geçerli olacaktır.

bu arada aklıma şu takıldı. eğer numlock açıksa şuan ve siz bu bilgisayardan yazıyorsanız bize bu yazıları. bu şekilde yazamamanız gerekli. çünkü numlock açıksa normal harfler çıkmaz yazınca.
    örneğin 'k' tuşuna basınca '2' yazması gibi. tuşun üzerindeki harf yerine sağ alt köşesinde yazan rakam veya sembol çıkması lazım. dolayısıyla bence kapalı zaten sizde numlock
  • kapalıysa sebebi nedeir oyun gharıc heryerde çalısıyor.
  • ya bir yardım ya ne yaptıysam oyunda işlevsiz kontrol ayalarına girebilsem degistircem de enter tusunu basmam lazım.
  • oyun içerisinde tuş ayarlarından enter tuşuna başka bir görev vermiş olabilirsiniz yanlışlıkla.
    oyunu silip daha sonra clena cleaner ile kayıt defterini ve bilgisayarı temizleyin sonra tekrar kurun derim.
    (kayıt defterini yedekleyin ama)
  • bendede böyle bir sorun vardı sağ taraftaki numlocku kapayınca oldu
  • bende olmuyor işte kafayı yemek üzereyim enter tusunu bir programla f2 ye koydum yine aynı f2 dede çalışmıyor.
  • of ya su oyunu oynayamıycakmıyım . :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

ılgınc ..bakıyım bakıyım baska ne bulabılrız ..

oyunun adı need for speed shift ne olur yardım ya ne yaptıysam olmadı macbur harici klavye alcam ama para vermek istemıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nıggaa

ılgınc ..bakıyım bakıyım baska ne bulabılrız ..

oyunun adı need for speed shift ne olur yardım ya ne yaptıysam olmadı macbur harici klavye alcam ama para vermek istemıyorum.

kardesım oyun eger orjınal degılse crackı degıstır bırde oyle dene ..ındırdıgın yerden fakrlı bıryerden crack ındır .. onunla kur... sanırım olacak .. ıcıme dogdu ..farklı bır crackle olacak .. umarım oyun orjınal degıldır ..boyle bır sey ıcın temennı edecegım hıc aklıma gelmezdı ama sabahdan berı konuyu takıp edıyorum cozum adına varsın cakma olsun ş..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.