Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neyi neyle kiyasliyorsunuz ace 2 grafik islemci karti ile pls ekrani ile ve ekran boyu ile cok iyi gerisi zevk meselesi fiziki olarak 4.3 inc ile 3.8 karsilastirilirmi kimi biyuk sever kimi normal olani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE 2012

Neyi neyle kiyasliyorsunuz ace 2 grafik islemci karti ile pls ekrani ile ve ekran boyu ile cok iyi gerisi zevk meselesi fiziki olarak 4.3 inc ile 3.8 karsilastirilirmi kimi biyuk sever kimi normal olani

Adam doğru söylüyor cebimize tuğla mı koyucaz yoksa telefon mu?Dediği gibi zevk meselesi...Ace 2 herşeyiyle bana göre gayet çok çok iyi bir telefon tek eksiği Gorilla Class o da bana göre sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 30 Haziran 2012; 23:55:39 >
  • benimde kafayı karıştıran bu aslında büyük ekranmı yoksa ace plus daki standart boyutdaki ekranmı...?acaba beklemeden ace plus ı mı alsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

benimde kafayı karıştıran bu aslında büyük ekranmı yoksa ace plus daki standart boyutdaki ekranmı...?acaba beklemeden ace plus ı mı alsam

Ace Plus'ı kesinlikle tavsiye etmem, çok kötü bir telefon!!!Ayrıca Ace Plus ile Ace 2 aynı anda duyuruldu önce Ace Plus çıktı Ace 2 ise daha meydanda yok, bu yüzden Ace Plus'tan nefret ediyorum!!!Ama tarafsız olursak çok boş bir telefon...
    Beklemiyeceksen Benden sana Ace 2 vari telefonların piyasa özeti;
    Sony Xperia U: 4 GB hafızası var ama, hafıza kartı desteği yok yani tam bir iş telefonu
    Sony Xperia Sola: Ace 2 ile GPU'su ve CPU'su aynı, bu arada bütün Sony Xperia telefonlar gibi Android 4.0'ı alıcak
    HTC One V: Adreno 205 GPU'su ve 512 MB ram ile birkaç daha farklı nedenden dolayı önermem
    LG L5:Android 4.0'ı kesin alıcak ama, kamerasının video çekimi ve ekran çözünürlüğü düşük
    Samsung Galaxy W:Android 4.0'ı kesin almayacak ama, value pack güncellemesi ile Android 4.0'daki özellikleri kullanabilirsiniz
    Motorola Atrix:Gayet güzel bir telefon ama Android 4.0'ı alıp almayacağı belli değil
    Samsung Galaxy R: O da çok iyi bir telefon ve kesin Android 4.0 alacak
    Ya Ace 2'yi Almanya'dan getireceksin veya Türkiye'ye gelmesini bekle ya da bütçeni epey arttır... Beklemeyip Ace 2'yi almayıp ve bütçeni arttıramayacaksan;
    Android 4.0 takıntılı değilsen:Motorola Atrix
    Android 4.0 takıntılıysan:Sony Xperia Sola(Hoparlörü ve kamerası çok iyi, Ace 2 ile GPU'su ve CPU'su aynı)
    Bütçen 1000 TL'nin üstüne çıkabilirsen Motorola Atrix'ten bazı yönleriyle daha iyi olan ve Android 4.0'ı kesin alıcak Samsung Galaxy R'yi tavsiye ederim...Ayrıca sana süpriz bir telefon önerim var;
    BlackBerry Torch 9860 bir bak derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 1 Temmuz 2012; 1:39:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

quote:

benimde kafayı karıştıran bu aslında büyük ekranmı yoksa ace plus daki standart boyutdaki ekranmı...?acaba beklemeden ace plus ı mı alsam

Ace Plus'ı kesinlikle tavsiye etmem, çok kötü bir telefon!!!Ayrıca Ace Plus ile Ace 2 aynı anda duyuruldu önce Ace Plus çıktı Ace 2 ise daha meydanda yok, bu yüzden Ace Plus'tan nefret ediyorum!!!Ama tarafsız olursak çok boş bir telefon...
    Beklemiyeceksen Benden sana piyasa özeti;
    Sony Xperia U: 4 GB hafızası var ama, hafıza kartı desteği yok yani tam bir iş telefonu
    Sony Xperia Sola: Ace 2 ile GPU'su ve CPU'su aynı, bu arada bütün Sony Xperia telefonlar gibi Android 4.0'ı alıcak
    HTC One V: Adreno 205 GPU'su ve 512 MB ram ile birkaç daha farklı nedenden dolayı önermem
    LG L5:Android 4.0'ı kesin alıcak ama, kamerasının video çekimi ve ekran çözünürlüğü düşük
    Samsung Galaxy W:Android 4.0'ı kesin almayacak ama, value pack güncellemesi ile Android 4.0'daki özellikleri kullanabilirsiniz
    Motorola Atrix:Gayet güzel bir telefon ama Android 4.0'ı alıp almayacağı belli değil
    Ya Ace 2'yi Almanya'dan getireceksin veya Türkiye'ye gelmesini bekle ya da bütçeni epey arttır...Ace 2'yi almayıp ve bütçeni arttıramayacaksan sana en uygun telefon her yönden Sony Xperia Sola

eline sağlık ,bu duruma bilinnçli yaklaşmanı takdir ettim..

• quote:

quote:

quote:

HTC One V: Adreno 205 GPU'su Ve 512 MB ram ile birkaç daha farklı nedenden dolayı önermem
    Ya Ace 2'yi Almanya'dan getireceksin veya Türkiye'ye gelmesini bekle ya da bütçeni epey arttır... Beklemeyip Ace 2'yi almayıp ve bütçeni arttıramayacaksan;
    Android 4.0 takıntılıysan:Sony Xperia Sola(Hoparlörü ve kamerası çok iyi, Ace 2 ile GPU'su ve CPU'su aynı)
    Bütçeyi 1000 TL'nin üstüne çıkabilirsen Motorola Atrix'ten bazı yönleriyle daha iyi olan ve Android 4.0'ı kesin alıcak Samsung Galaxy R'yi tavsiye ederim...Ayrıca sana süpriz bir telefon önerim var;

eline sağlık ,bu duruma bilinnçli yaklaşmanı takdir ettim..

Benim tek derdim insanlara yardımcı olmak ve onların tabi rica ise "kazık yemesini" önlemektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 1 Temmuz 2012; 1:44:41 >

• quote:

quote:

Bütçen 1000 TL'nin üstüne çıkabilirsen Motorola Atrix'ten bazı yönleriyle daha iyi olan ve Android 4.0'ı kesin alıcak Samsung Galaxy R'yi tavsiye ederim...Ayrıca sana süpriz bir telefon önerim var;

Hocam oncelikle bu dogru ve bilincli yorumunuz icin size tesekkur etmek istiyorum.Cok dogru bilgilendirmede ve yaklasimda bulunmussunuz.Ben Atrix in 4.0 alcagini gormustum bikac sitede ama bilmiyorum.Dediginiz gibi Xperia Sola da cok iyi bi telefon ama Atrix le kiyaslandiginda donanim olarak Atrix den daha dusuk.Yalniz hocam ben Galaxy R yi duymustum ama ayrintili olarak arastirmamistim ki sizin yorumunuzda gorup arastirinca dedimki bu telefon tam benlik.Bi yerde buldum 2. el cok temiz.Eger bu guzel telefona sahip olursam oda sizin sayenizde olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembelterazi -- 1 Temmuz 2012; 10:27:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: enes7895

quote:

quote:

Hocam oncelikle bu dogru ve bilincli yorumunuz icin size tesekkur etmek istiyorum.Cok dogru bilgilendirmede ve yaklasimda bulunmussunuz.Ben Atrix in 4.0 alcagini gormustum bikac sitede ama bilmiyorum.Dediginiz gibi Xperia Sola da cok iyi bi telefon ama Atrix le kiyaslandiginda donanim olarak Atrix den daha dusuk.Yalniz hocam ben Galaxy R yi duymustum ama ayrintili olarak arastirmamistim ki sizin yorumunuzda gorup arastirinca dedimki bu telefon tam benlik.Bi yerde buldum 2. el cok temiz.Eger bu guzel telefona sahip olursam oda sizin sayenizde olcak

Ne demek yardımcı olabildiysem ben teşekkür ederim.

• telefonun tam boşken şarj olma süresini test edebilir misiniz?

• Benim Ace 2 macerası galaxy s3 ile sonuclandi.Umarım Ace 2 çok gecikmez de herkes telefonuna kavuşur.

• quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

Benim Ace 2 macerası galaxy s3 ile sonuclandi.Umarım Ace 2 çok gecikmez de herkes telefonuna kavuşur.

Öncelikle hayırlısı olsun.Ace 2 Eylül'de satışa çıkarsa şaşırmam, çünkü;
    Samsung Galaxy Note, S3, ve Note 2 gibi 2000 TL ve üstü telefonlarla uğraşıyor.Ve lideri olduğu orta segmentte Türkiye'ye telefon getirmekte kaplumbağa hızını kullandığı sürece çok müşteri ve para kaybeder.Ayrıca Samsung bu gidişle orta segmentteki liderliğinide kaybederse şaşırmam.Birde Apple'la olan patent savaşını unutmamamak lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 1 Temmuz 2012; 20:51:57 >
  • İncelemeye aldık.
  • Ustatlar TFT ekrani anladikda PLS TFT ekran nedir genelde tabletlerdeki ekran ama nedir bu PLS TFT ekran ekran netligi ile mi ilgili yoksa saglamlik cizilmelere karsi koruma filan mi
    tesekkurler

• quote:

Ustatlar TFT ekrani anladikda PLS TFT ekran nedir genelde tabletlerdeki ekran ama nedir bu PLS TFT ekran ekran netligi ile mi ilgili yoksa saglamlik cizilmelere karsi koruma filan mi
    tesekkurler

PLS TFT kapasitif dokunmatik ekran teknolojisine sahip. Ace 2 ekranı 480 x 800 piksel çözünürlüğünde.Ekran başarısının bir çok açıdan oldukça iyi olduğunu söylemek mümkün.Ayrıca ekran üzerinde bulunan Gorilla Glass cam olmasada ekran çizilmeye ve kırılmaya fazlasıyla dayanıklı.
  • quote:

Ustatlar TFT ekrani anladikda PLS TFT ekran nedir genelde tabletlerdeki ekran ama nedir bu PLS TFT ekran ekran netligi ile mi ilgili yoksa saglamlik cizilmelere karsi koruma filan mi
    tesekkurler

hocam buradan normal lcd, tft lcd ve super amoled plus ekranların farkını görebilirsiniz
  • quote:

tesekkurler

PLS TFT iç ekrandaki paneldir.Çözünürlükle,korumayla alakası yoktur.Renkle alakalıdır.Piyasadaki en iyisi süper amoled'dir.Pls tft ile süper amoledi karşılaştırdığınızda,super amoled daha canlı,daha parlak ve renkli bir ekranı vardır.
  • Beyler telefonu Almanya'dan getirmek daha hesaplı ama Almanya'dan getirmekten vazgeçtim.Çünkü şahsen pasaportum yok ve bir telefon için pasaporttu uçak biletiydi masraflarına girmeye değmez.Ben o kadar parayı vericem ama telefon benim üstüme olmayacak bu yüzden Almanya'dan getirmekten vazgeçtim.
    Samsung Galaxy Ace 2 için distribütörleri mail yağmuruna tutuyorum ama tek bir cevap alamıyorum. Yeni bir gelişmeden bilgisi olan var mı?Tabi Temmuz sonu veya Ağustos başı hariç.Sonuçta o kadar bekledik en fazla 1.5 ay kaldı gibi görünüyor.Türkiye'ye geldiği ilk gün fiyatına bakmadan gider alırım.
    Bu arada bir uyarım var;
    BU TELEFONUN EN GEÇ AĞUSTOS SONU ÇIKMASI LAZIM EĞER ÇIKMAZSA EYLÜYDE NOTE 2 ÇIKIYOR VE O TRAFİKTE ORTA SEGMENTLE İLGİLENECEKLERİNİ SANMIYORUM.TIPKI S3 VE NOTE ÇIKTIĞINDA OLDUĞU GİBİ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 3 Temmuz 2012; 10:56:28 >
  • quote:

Beyler telefonu Almanya'dan getirmek daha hesaplı ama Almanya'dan getirmekten vazgeçtim.Çünkü şahsen pasaportum yok ve bir telefon için pasaporttu uçak biletiydi masraflarına girmeye değmez.Ben o kadar parayı vericem ama telefon benim üstüme olmayacak bu yüzden Almanya'dan getirmekten vazgeçtim.
    Samsung Galaxy Ace 2 için distribütörleri mail yağmuruna tutuyorum ama tek bir cevap alamıyorum. Yeni bir gelişmeden bilgisi olan var mı?Tabi Temmuz sonu veya Ağustos başı hariç.Sonuçta o kadar bekledik en fazla 1.5 ay kaldı gibi görünüyor.Türkiye'ye geldiği ilk gün fiyatına bakmadan gider alırım.
    Bu arada bir uyarım var;
    BU TELEFONUN EN GEÇ AĞUSTOS SONU ÇIKMASI LAZIM EĞER ÇIKMAZSA EYLÜYDE NOTE 2 ÇIKIYOR VE O TRAFİKTE ORTA SEGMENTLE İLGİLENECEKLERİNİ SANMIYORUM.TIPKI S3 VE NOTE ÇIKTIĞINDA OLDUĞU GİBİ...

bu samsungu daha doğrusu yerli samsungu anlamak güç

• quote:

quote:

Beyler telefonu Almanya'dan getirmek daha hesaplı ama Almanya'dan getirmekten vazgeçtim.Çünkü şahsen pasaportum yok ve bir telefon için pasaporttu uçak biletiydi masraflarına girmeye değmez.Ben o kadar parayı vericem ama telefon benim üstüme olmayacak bu yüzden Almanya'dan getirmekten vazgeçtim.
    Bu arada bir uyarım var;

bu samsungu daha doğrusu yerli samsungu anlamak güç

Kardeş Genpa diyor ki;
    "Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Samsung Galaxy Ace 2 I8160 model ürün Ağustos ayı itibariyle Türkiye'de satışı beklenmektedir." diyorlar bunlar bu kararları hangi kafayla alıyorlar anlayamıyorum...Samsung Türkiye'de ki Samsung yöneticilerinin hepsinin işine son versin distribütörler dahil!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 3 Temmuz 2012; 22:31:13 >

• Sayın XXX, Samsung Galaxy Ace 2 I8160 Temmuz sonu ya da Ağustos gibi satışa sunmayı planlıyoruz. Saygılarımızla

Genpadan aldığım cevap, Telpayı aradım onlarda 1 ay içerisinde kesinlikle satışa sunulmayacak diyor...

Bu konuda biraz araştırma yaptım Samsung Türkiye Ace 1 satışlarından memnunmuş stokta da çok varmış o yüzden getirmiyormuş ülkemize distribütörlerde bu yüzden satmıyorlar Ace 2 yi. Yani Samsung Türkiye türk kullanıcılara kelek yapıyor tabiri caizse.

Samsung Türkiye'yi Arayınca da bilgimiz yok diyorlar, bizde yedik.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.