Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Wipe data yı yeni rom yüklerken veya zor durumlarda kullanın.Onun dışında aynı romun farklı sürümünü yüklüyor veya üstüne bir yükleme daha yapıyorsanız gerek yok.

@SusLanSenKöylü
    Ben ACE II kullanmadığım için o konuda fikrim yok.
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    cm tabanlı romların diğer romlardan ne farkı var ?
  • ışık sensörü hala kilitli durumdamı?
    attığınız resimlerde açmak için yer var çalışıyormu acaba?
  • Saf android dir. TW nin saçmasapan gecikmelerinden kurtulur.Cyanogenmod desteği ile beraber olursunuz,daha seridir.Güvenlik bakımından cyanogenmod un güvenlik güncellemelerini alırsınız.Çünkü cyanogenmod sürekli gelişen bir sistemdir ve sürekli günceldir. Bunun dışında PIE,HALO denen kolay menüler sayesinde daha hızlı erişim sunar.Tepki süresi stok romlara göre çok daha iyidir. Tabi kusursuz değildir.Samsung un vermediği kaynak kodlarından dolayı bazı geliştirmeler gecikebilir veya çıkmayabilir.

Ancak bazı eksikleri de beraberinde getirebilir.Bunun en kötüsü de radyodur. Diğer kötü yanı ise pil kullanımı stok romlara göre fazladır.Yalnız yeni sürümde bununla ilgili iyileştirmeler olacağı söylendi.

Diğer yandan tw arayüzüne alışan biri saf android arayüzünü odun olarak görebilir.Bu tercih meselesidir. Bana öyle gelmiyor ve stoktan çok daha hızlı olduğu için tercih ediyorum. Eğer cyanogenmod a tw arayüzü eklemek isterseniz xda forumda modlar var.CWM den yükleyebilirsiniz.

• CynogenMod yükleyin gerçekten telefon rahatlıyor

>İNDİR SD KARTA AT
    >İNDİR HAFIZA KART VEYA TELEFON HAFIZASINA AT
    >İndir SD KARTA ATIN
    >Recovery mod geçin
    >Update.zip dosyayi flashlayın
    >CWM Recovery geçicek ve ordan cm-10-20130729-UNOFFICIAL-codina.zip flashlayın
    >Arkasından gapps yani (play market için) gaapsı flashlayın
    >Arkasından CWM Den dalvik cache ve cahce yapın ve Reboot atın

Olay bitmiştir

Ekstra Olarak : Android 4.3 Camera'yı kullanın ileri düzeyde düzenleme programı paylaşıyorum TIKLA

İster direk kurun ister system/app ordaki kamera uygulamasını silip bunu atın yoksa 2 tane kamera uygulamanız olucak

Modifiyeli Vold.fstap dosyası TIKLA Bu miui swap dosyası çalışıyor tek diğerleri çalışmıyor CWM ile flashlanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SusLanSenKöylü -- 1 Ağustos 2013; 1:46:00 >

• ANASAYFADAKİ RESMİ JB YÜKLESEM GARANTİ GİDER Mİ?
  • dostlar telefonda cm 10 yüklü herseyden memnunum lakin mms açmıyo telefon nasıl çözebilirim telefonla konusurken sesi gercekten cok az buarada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekaniktr -- 1 Ağustos 2013; 2:49:24 >
  • açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    çalışmıyor
  • Arkadaşlar Jb tam stabil olmadığı için Gb ye döndüm clas 10 16-gb hafıza kartını tellefon hafızası yaptım 8 Gb uygulama ve oyun yüklememe ragmen gayet sıtabil ve hızlı Next Launcher türkçeleştirilmiş apk sını kurdum kısa bir video ekledim

http://www.youtube.com/watch?v=zAHwCFyX8t0&feature=youtu.be videodaki ufak kasmalar videodan kaynaklanmaktadır kullanımda herhangi bir takılma yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutluhayat -- 1 Ağustos 2013; 10:59:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

Cyanogenmodun üstüne miui rom kurabilir miyim?

bende miui rom şebekeyi bulamadı ayrıca hiç beğenmedim lite romu ondan daha hızlı hale getirip kullanıyorum zaten

+111111111
  • quote:

Orijinalden alıntı: umit0444

Arkadaşlar Jb tam stabil olmadığı için Gb ye döndüm clas 10 16-gb hafıza kartını tellefon hafızası yaptım 8 Gb uygulama ve oyun yüklememe ragmen gayet sıtabil ve hızlı Next Launcher türkçeleştirilmiş apk sını kurdum kısa bir video ekledim

http://www.youtube.com/watch?v=zAHwCFyX8t0&feature=youtu.be videodaki ufak kasmalar videodan kaynaklanmaktadır kullanımda herhangi bir takılma yok

aynı yola doğru gidiyorum bakalım...

• quote:

Arkadaşlar Jb tam stabil olmadığı için Gb ye döndüm clas 10 16-gb hafıza kartını tellefon hafızası yaptım 8 Gb uygulama ve oyun yüklememe ragmen gayet sıtabil ve hızlı Next Launcher türkçeleştirilmiş apk sını kurdum kısa bir video ekledim

O mouseyi nasil yaptin? Ben side sync denedim calismadi samsung bilgisayarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

quote:

O mouseyi nasil yaptin? Ben side sync denedim calismadi samsung bilgisayarda

Cm nin mesaj olayını beğenmedim cwm den direk kyros a falan nasıl geçebilirim

• Kies için gelişme var mı?

• arkadaşlar dalgınlığıma geldi ve telefonun hafıza kartını güvenli çıkar demeden çıkardım. tekrar taktığımda yaklaşık yarısı dolu olmasına rağmen boş gözüküyor. pcye de taktım onda da aynı şekilde yarısı dolu gözüküyor ama içi boş. var mı içindeki verileri kurtarmanın bir yolu?
  • Arkadaşlar telefonum gelmiş servisten anakarti değişmiş imei numarası da. Garanti devam eder mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

quote:

Orijinalden alıntı: Tantum.35

arkadaşlar dalgınlığıma geldi ve telefonun hafıza kartını güvenli çıkar demeden çıkardım. tekrar taktığımda yaklaşık yarısı dolu olmasına rağmen boş gözüküyor. pcye de taktım onda da aynı şekilde yarısı dolu gözüküyor ama içi boş. var mı içindeki verileri kurtarmanın bir yolu?

Hocam hafıza kartı ne marka?

transcend. müzikler olmasa içinde biçimlendirecem gözümü kırpmadan da müzikleri tekrar toplamak zor olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Arkadaşlar telefonum gelmiş servisten anakarti değişmiş imei numarası da. Garanti devam eder mi?

hayırlı olsun eder tabi
  • quote:

arkadaşlar dalgınlığıma geldi ve telefonun hafıza kartını güvenli çıkar demeden çıkardım. tekrar taktığımda yaklaşık yarısı dolu olmasına rağmen boş gözüküyor. pcye de taktım onda da aynı şekilde yarısı dolu gözüküyor ama içi boş. var mı içindeki verileri kurtarmanın bir yolu?

bilen eden biri yok mu arkadaşlar
  • quote:

şuana kadar hiç güvenli modda kartı çıkarmadım direk çıkarıyorum
  • 
Sayfa: önceki 989990991992993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.